Posted on: آوریل 25, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

افکار من در این هفته در زندگی به طور کلی الهام گرفته شده اند ‘در حال تغییر زندگی تجربه” من تا به حال در آخرین پنج شنبه شب… آماده برای این… رفتم به AC/DC کنسرت!

چرا این زندگی در حال تغییر است ؟

جدا از این واقعیت است که آن را احتمالا پاره من گوش طبل از آن ساخته شده من فکر می کنم به مراتب بیشتر و عمیق در مورد زندگی و موفقیت از یکی که فکر می کنم با صدای بلند حمله در حواس توسط برخی از دیوانه راک و غلطک خواهد!

تماشای آنها ایجاد خود را بسیار جذاب سحر و جادو من آگاهانه از چندین عوامل جالب

1. آنها فوق العاده با استعداد و موفق

2. آنها بوده است از آنجایی که من در مدرسه در دهه 70

3. آنها نمی تواند به طور کلی طبقه بندی شده به عنوان خوب به دنبال!

4. آنها شده اند هل دادن موسیقی خود را برای بیش از 30 سال – بدون شک با شکست خود در طول دهه

5. آنها از دست جدایی ناپذیر از اعضای گروه وقتی Bon Scott درگذشت موعد مقرر – که می تواند آنها داده می شود تا پس از آن به عنوان بن شد چنین فرهمند, خواننده, اما آنها دریافتند جدید خواننده در Brian Johnson مجددا خود را نگه داشته و با رشد موفقیت است.

من با موسیقی خود را و به یاد داشته باشید زمانی که آنها بازی در یک دبیرستان محلی برخی از بچه ها دوست داشتم به یاد بیاورید که چگونه آنها داد و آنها را در یک زمان واقعا سخت است. آن شده اند که دشوار قرار دادن خود را در خارج وجود دارد, اما آنها استقامت و به دنبال جایی که آنها امروز – یکی از موفق ترین گروه های راک در جهان است.

من خواندن یک مقاله در این هفته بیرون کشیده و زیر قول داده شده توسط یک از این گروه می دانستند که این جوان برادر آنگوس و مالکوم قبل از آنها تشکیل شده در سال 1972 است. او گفت:

“آنها تعیین می شود. وجود دارد بدون شک آنها را چیزی اتفاق می افتد” Riccobono می گوید. “آنها یک چشم در مورد آنها چه می خواهند. و آنها هرگز سازی از این مسیر.” او گفت: AC/DC دارای همان روح تواضع و اخلاق کار به عنوان آن را 37 سال پیش.

– چگونه بسیاری از ما پس از یک یا دو تلاش می کند ؟

– چگونه بسیاری از ما قرار داده و عوامل دیگر در راه موفقیت ما به عنوان مثال من اصلا نگاه مناسب مو راست من به اندازه کافی بلند نیست و غیره

– چگونه بسیاری از ما اجازه سکسکه ما در مسیر سیگنال پایان رویا و ما به سادگی رها کردن بر روی آن ،

– چگونه بسیاری از ما نمایندگی ها یک رویا است که ما فکر می کنند زمان بیش از حد و یا خواهد بود بیش از حد ترسناک به دنبال ؟

نگاهی به برخی از زمان به فکر می کنم در مورد سوالات زیر;

— چه چیزی شما را عقب نگه ؟

– چگونه تعیین می شود شما هستند ؟

– آیا شما آماده برای انجام این کار برای به دست آوردن آنچه شما را از خواب?

– آیا شما آماده برای به دست در زندگی با استفاده از خود را به دستیابی به اهداف خود را ؟

– چه می تواند پاداش بود اگر شما هدف برای ستاره ؟

آنچه شما می رویم به انجام این هفته به حرکت شما یک گام نزدیک تر به ستاره ؟

[ad_2]

Leave a Comment