Posted on: جولای 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

که من اینجا نشسته و آماده برای نوشتن, من در حال حاضر می دانیم این است برای رفتن به یک مقاله بحث برانگیز اما آنچه که زندگی بدون کمی از جنجال? طول عمر بسیاری از مردم تعجب که چرا بسیاری از روابط خود را کار نمی کند در دراز مدت. آنها به خود و قرار دادن قلب و روح خود را در آن فقط به باد همه تنهایی خسته شده و نیاز به تمام بیش از شروع دوباره. حقیقت امر این است که چگونه آن را قرار است به دلیل 99 درصد از تمام روابط خود را با شکست مواجه خواهد شد. اما همه آنها موفق خواهد شد.

من فقط می توانید تصور کنید که این نگاه در چهره خود را به شما به عنوان خوانده شده است. بله 99 درصد از تمام روابط شکست…. توسط من بیان کرد که به این معنا نیست که من کم عمق و فکر نمی کنم یک رابطه کار می کنند به دلیل آن می توانید, اما سوال این است… برای چه مدت ؟

روابط طراحی نشده بود که یک عمر عشق لانه جایی که شما زندگی می کنند خوش و خرم. آنها طراحی شده برای تدریس به شما چیزی. در فرآیند یادگیری, عشق است, عشق ممکن است باقی بماند و عشق ممکن است. اما بدون در نظر گرفتن چگونه آن را معلوم شانس در حال حاضر انباشته در برابر شما. زمانی که شما دیدار با کسی که وجود دارد 99 درصد است که این رابطه با شکست مواجه خواهد شد.

فکر می کنم به این که اولین عشق. برای برخی از کسانی که خاطرات خوب. حالا سوال من این است: که در آن است که فرد در حال حاضر ؟ بیایید صادق باشیم. چگونه بسیاری از مردم شما می دانید که با اولین فرد آنها در عشق سقوط کرد ، بسیاری از افراد شده است با کاملا چند مردم از آن. وجود دارد چند که هنوز هم با همان فرد که برگ من به سوال قبلی من: برای چه مدت ؟ شده اند وجود دارد بسیاری از افرادی که ازدواج کرده اند برای بیش از 25 سال است و این یک چیز خاص است اما این بدان معنا نیست که آنها قرار بود با هم باشیم. می تواند به این معنی است که در طول سال آنها فقط به یک دیگر و فقط پذیرش چیزهایی که برای آنها چه بودند. در صورتی که مورد, که رابطه است نه یک موفقیت است. نه یکی از آنها واقعا خوشحال آنها فقط پژوهشگران به چیزی است که آنها پذیرفته شده است. وجود دارد همچنین افرادی که ازدواج کرده ام بیش از 25 سال و طلاق گرفته. اما در سمت تلنگر, وجود دارد این است که 1 درصد از کسانی که خوشحال هستند و عمیقا در عشق و زندگی خوش و خرم.

هنگامی که شما مسن تر هستند, شما معمولا خسته از بازی و آماده برای حل و فصل کردن و برآورده کردن که کسی خاص, اما این رفتن برای همیشه اتفاق می افتد. شما بروید در تاریخ بعد از تاریخ و تعجب می کنم که چرا شما را برآورده نکرده “یک” و شروع به تعجب می کنم اگر چیزی اشتباه است با شما. که در هنگام نماز به خدا شروع به اتفاق می افتد. و آن را به نظر می رسد بیشتر شما دعا بیشتر شکست شما.

اگر شما در یک رابطه بد در حال حاضر از خود بپرسید چرا ؟ چه مدت شما شده است در ارتباط است ؟ در نهایت چرا شما هنوز هم وجود دارد ؟ اگر شخص دیگری از شما می پرسد این و زمانی که شما پاسخ و دریافت “گوزن در چراغ جلو” را معمولا به دلیل پاسخ خود را تنها حس را به شما و هیچ کس دیگری. شما در حال تلاش برای ایجاد چیزی کار می کنند که قرار نیست کار می کنند.

هر کسی که ملاقات شما و ایجاد یک رابطه با کسی که شما باید برای دراز مدت. هر کسی می آید به زندگی خود را به یک دلیل خاص. مشکل ناشی زمانی که شما سعی می کنید به نگاهی است که به طور موقت شخص او و یا او دائمی است. یک نفر شما را در تماس با تنها هدف ممکن است فقط به شما یک چیز است و هنگامی که شما در حال تدریس و کار خود را انجام داده است. اما یک مشکل رخ می دهد شما او را در اطراف و از طریق غیر ضروری درد و استرس از آنجا که در حال حاضر شما نمی خواهید به اجازه او بروید متوجه می شوند شما را توسعه داده اند که damn thing called love اما متوجه نیست که شما را دیدار با مردم دیگر که به شما تدریس چیزهای دیگر. برخی از خواهد شد به شما آموزش چگونه به, چگونه به احساس درد و, چگونه به بازیابی و چگونه می توان قوی, فقط به نام چند. شما همچنین دیدار با افرادی که برای شما معنای اما به معنای برای کودک خود, دوستان خود, و یا برخی از دیگر عزیزان. صرف نظر از دلیل هر کس خود را به هدف خاص در زندگی خود را, اما شما آن را تغییر دهید زمانی که شما چشم پوشی از تمام علائم منفی و سعی کنید به آن را بیش از آنچه در آن است به معنای.

زندگی شما را هر چند بسیاری از پیچش و چرخش. در برخی از این تبدیل شما باید به سمت چپ به جای راست, که خواهد شما را به یک مسیر متفاوت است که ممکن است در نظر گرفته شده برای شما در آن لحظه. اما بدون در نظر گرفتن که در آن شما منجر می شود, آن را قطعا به شما منجر به یک رابطه. و 99 درصد از زمان ارتباط با شکست مواجه خواهد شد اما… هدف از این ارتباط همیشه موفق خواهد شد.

[ad_2]

Leave a Comment