Posted on: آگوست 13, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

پس من شروع آخرین دور از سحر و جادو صد اهداف هفته گذشته من شده است به طور پیوسته کار من راه خود را از طریق زمان. در آن زمان من شده است هولناک با ایمیل ها و پیام های خصوصی در Facebook از مردم درخواست من در مورد اهداف من برای خودم و این که آیا من تا به مجموعه ای از نوار بیش از حد بالا و بیش از حد غیر واقعی است.

بسیاری از مردم به من می گویند که شاید این نوع رویکرد ممکن است برای من اما برای آنها ممکن است نیاز به انجام کارهای متفاوت است. شاید آنها به من بگویید که آنها ممکن است نیاز به نگه داشتن پاهای خود را بر روی زمین و فکر می کنم کمی بیشتر واقع قبل از آنها شروع به تنظیم اهداف بزرگ.

که من همیشه به این پاسخ ساده است که من برای سال استفاده می شود با افرادی که به نظر می رسد سرسختانه متعهد به فکر کوچکتر از آنها باید.

“اگر وجود دارد هیچ دشمن درون و سپس وجود دارد هیچ دشمن بدون”

در صورتی که برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد مرموز یک کمی بیش از حد متافیزیکی و یا کمی بیش از حد پوسته پوسته ‘ و سپس اجازه دهید من توضیح آن را در این راه تنها true ‘دشمنان’ یا موانع برای دستیابی به اهداف خود هستند دشمنان و موانع شما خودتان را ایجاد کنید و درون ذهن خود را.

شما ببینید عظمت که بیش از, روش سوارکاری با همه گیر تمایل به انجام و فوق العاده در زندگی یک انتخاب است که ما را به جای خارجی برخی از تصمیم گیری و یا برخی از نوع “موفق باشید” است که تنها تعداد کمی از ما تا کنون تجربه.

عظمت اثر ترکیبی از گزینه های مختلف ما را روز به روز از, روز در هفته و ماه به ماه و سال در سال است که شکل اعمال ما و در نهایت ما نیازمندند.

ایجاد انتخاب های بزرگ و سرنوشت خود را (مقصد خود را در زندگی) یکی از بزرگ, از این رو ‘عظمت’.

با توجه به این که درست است (و آن را) چرا از آن است که بسیاری از ما شکست را به کسانی که انتخاب های بزرگ است که می تواند ما را به موفقیت های زیادی در زندگی همه ما ادعای طلب و میل زیاد ؟

فقط کمی بررسی نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل ما کشیده ،

وجود دارد 7 دلیل. اجازه می دهد تا به آنها نگاه کنید:

1. بی تفاوتی – آن دیوانه من می دانم, اما بسیاری از مردم فقط ساده و بی تفاوت نسبت به ایجاد یک زندگی از عظمت است. مطمئن شوید که آنها ممکن است بحث در مورد آنچه که آنها می خواهم به انجام آنها بحث در مورد ‘آیا آن را نمی شود خوب اگر…’ اما برای این افراد وجود دارد هرگز به اندازه کافی از یک دلیل واقع شدن و راه رفتن خود صحبت کنید.

واقعا شرم چرا که اگر آنها توانایی حتی فکر می کنم در مورد داشتن بیشتر آنها توانایی باید بیشتر. همه آنها از دست رفته است که کمی شور یک دلیل چرا ؟

داشتن به اندازه کافی قدرتمند چرا که سوق دادن آنها به عمل سریع تر از همیشه است اما فاقد این که آنها به سادگی صحبت کردن در مورد فکر می کنم اما هرگز عمل در هر یک از رویاهای خود.

2. دو دلی – برخی از مردم فقط نمی تواند تصمیم گیری کند. در واقع بسیاری از مردم نمی دانند واقعا چه تصمیم واقعا است و بنابراین جای تعجب نیست که آنها در گیر کرده که هیچ انسانهای زمین جایی که آنها به هیچ وجه.

برای ثبت کلمه ‘تصمیم’ سهام آن کلمه لاتین ریشه با کلمه ” برش “و به معنی” به قطع از همه دیگر امکان’. شاید به همین دلیل بسیاری از افراد مبارزه با تصمیم گیری. آنها هرگز واقعا خود قطع از گزینه های دیگر و به طوری که آنها به و وپیش به و وپیش بین اقدامات و تقریبا به هیچ جا… سریع!

تصمیم گیری در مورد متوقف کردن سیگار کشیدن به این معنی است که شما نمی خواهید به امتحان کنید’ برای توقف, بلکه ‘که در آن من یک غیر سیگاری من که نمی کنه’ تصمیم گیری در مورد از دست دادن 50 پوند به این معنی است که شما نمی خواهید به رها کردن برنامه ورزش خود را و یا رژیم غذایی به دلیل آن را رفتن آهسته تر از شما می خواهم امیدوار است بلکه “خوب است که فقط به معنی آن است رفتن به یک کمی طولانی تر قبل از من می خوردن من اولین بستنی یا خوردن من برای اولین بار شکلات بار اما من نمی خواهد انجام این کار تا زمانی که من ضربه هدف من”

تصمیم می افزاید: قدرت شگفت انگیز برای هر هدف. دو دلی و ضعف هر چیزی و همه چیز را در مورد آن.

اگر شما واقعا یک تصمیم شما واقعا یک هدف.

3. شک – این شگفت انگیز است چگونه بسیاری از مردم به دنبال اهداف است که می دانند ” در پیشبرد آنها نمی تواند رسیدن به.

البته هیچ مدرکی وجود ندارد که که اهداف غیر ممکن است و نه آن را به خود فرد طرز فکر است که می گوید و در عین حال با وجود این آنها هنوز ادعا می کنند به تعقیب اهداف و که آنها برای آنها مهم است.

البته آنها نیست!

چگونه می توان آنها مهم است و چگونه می توانید آنها احتمالا تعقیب یک هدف که آنها “می دانم” آنها همیشه نمی تواند دریافت کند ؟ این همه نشان می دهد. دود و آینه چیزهای که باعث می شود آنها را شبیه آنها که مثبت و فعال در حالی که در واقع آنها به دنبال در تمام راه هایی که آنها می توانند نیست که آنها چه می خواهند.

اجازه بدهید از شما بپرسم چقدر سخت خواهد شما کار نسبت به دستیابی به چیزی است که واقعا اعتقاد شما هرگز می تواند داشته باشد ؟

پاسخ این است که شما نمی خواهد. شما می خواهم حداقل مقدار از عمل شما می تواند پس از آن شما می خواهم به همه بگویم که هدف این بود که غیر واقعی و نبود به معنای درست است ؟

شرم دلیل این که شما لازم نیست که 100% اعتقاد دارم که شما در حال رفتن به چیزی می پیوندند برای شما. مطمئن شوید که آن را حتی بهتر است زمانی که شما انجام, اما برای برخی از ما این درخواست, راست? به جای آن شما می توانید فقط توافق به حالت تعلیق ناباوری.

که در آن است.

فقط توقف گفتن به خودتان چرا شما نمی تواند آن را داشته باشد. که به اندازه کافی برای…

4. نگران شما واقعا نمی تواند جداگانه نگرانی از شک. آنها هر دو روی یک سکه هستند.

هنگامی که شما شک نتیجه چیزی است که شما نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به جای. شما اتلاف وقت است ؟ شما اتلاف پول است ؟ نگاه شما احمق ؟ آن را به شما هزینه کار خود را, خانه خود رابطه شما ؟

نگران نباشید می توانید غذا خوردن همه از قدرت شخصی خود را به دور به نقطه ای که آن را آسان تر شود بی تفاوت و غیر قطعی از آن است که در واقع به دنبال این اهداف است که تغییر زندگی خود را برای بهتر. نگرانی انجماد شما به نقطه ای تعجب “چه می شود اگر آن را می رود اشتباه است؟” به جای تمرکز بر آنچه آن را مانند زمانی که شما در رسیدن به اهداف خود.

شرم از آنجا که بسیار ساده درمان و پادزهر برای نگرانی. تمرکز بر روی دیگر ‘اگر’. این “چه می شود اگر همه این می رود درست است؟’

5. بیش از احتیاط – بیش احتیاط متولد شده است از نگرانی. این همان چیزی است, اما آن را sneakier.

بیش از احتیاط ممکن است اجازه می دهد شما را به برخی از اقدامات در جهت اهداف خود اما آن را همیشه به شما گرفتن teeniest-کوله, tippy-پا قدم به سمت آنها در ادعای ‘بازی آن را امن” یا “کاهش خطر’ به جای راه اندازی یک مقیاس کامل ‘حمله’ از اهداف خود را با تمام انگیزه خود را, تمام خود را الهام بخش همه شور و شوق خود را و تمام هدف خود را.

انجام این کار و دستیابی به هدف خاصی است اما بیش از احتیاط به شما می گوید که در حال حاضر زمان مناسب برای مراقب باشید آن را کند.

بیش از توجه شما به یاد لائوس-تسو نقل قول که “یک سفر هزار مایلی با یک قدم’ اما فراموش به شما یادآوری می کنند که همان 1000 مایل سفر تنها می تواند با ادامه مراحل را یکی پس از دیگری تا زمانی که سفر کامل است.

6. بدبینی – این است که ‘رشد’ ترکیبی از تردید و نگرانی و احتیاط تمام نورد را به یکی.

اما بدبینی را خطرناک تر است.

بدبینی نیست اشاره در چرا چیزی نمی ممکن است مانند شک کند آن را ندارد شما را کوچک half-hearted گام به سوی هدف خود را مانند نگرانی می کند و آن را نشانی از شما در پیشبرد از ترس و شرم و ترس از آنچه در اطراف گوشه مانند بیش احتیاط کند یا نه.

بدبینی به شما می گوید راست است که آنچه شما می خواهید نیست و ممکن است که آن را به ارزش به دنبال و اگر شما پس از آن چیزی است کاملا خاص به اشتباه.

بدبینی به شما می گوید “کوه به بالا مسیر شیب بیش از حد بار بیش از حد سنگین و پاداش بیش از حد کوچک کوچک پس چرا زحمت؟”

اما بدبینی کشته می شود با آن alter-ego… خوش بینی.

خوش بینی صرفا مجموع انتظار به علاوه هیجان. اگر شما می توانید هیجان زده در مورد چیزی و واقعا کار در انتظار آن را به اتفاق می افتد و سپس بدبینی جدوگاه و می میرد و شما را اذیت ،

7. شکایت – این است که شاید خطرناک ترین از تمام دشمنان را از دستیابی به هدف آن را به عنوان ترکیبی از همه دیگر شش به ارمغان می آورد و آنها را به جهان در یک راه بسیار واقعی.

هنگامی که شما صدای خود را به بی تفاوتی و بی تصمیمی و تردید و نگرانی بیش از احتیاط و بدبینی شما شروع به شفاهی متقاعد کردن خود و دیگران در مورد چگونه زندگی ناعادلانه است, چه دشوار است برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید چقدر سخت شما سعی کردم در عین حال چند بار به شما اجازه داده شده است ،

هنگامی که شما انجام این کار شما کوچک خود را ایجاد کنید حیف-حزب جذب به شما دیگران که با توافق و تقویت اعتقاد خود را که شما هرگز آنچه شما می خواهید از زندگی و چگونه کسانی که فریب خورده ‘تفکر مثبت و تعیین هدف weirdos’ هستند.

شکایت خطرناک است چرا که آن را آشکار افکار منفی به منفی واقعیت است. سمت تاریک ‘ از افکار تبدیل به چیز در بدترین آن است.

Misery loves company. لازم نیست آن را به هر و آن را به زودی نگاه در جاهای دیگر.

بنابراین شما باید آنها 7 مرگبار دشمنان از دستیابی به هدف. اجازه دهید آنها را به زندگی خود را و شما تضمین مبارزه با هر هدف شما برای خودتان تنظیم کنید هر دو در حال حاضر و در آینده است. از سوی دیگر یادگیری به آنها را نقطه و پا زدن آنها را از زندگی خود را لحظه به لحظه شما آنها را به نقطه و هدف خود را موفقیت تضمین شده است.

در حال حاضر شروع به کار!

[ad_2]

Leave a Comment