Posted on: می 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

1. قانون موفقیت

این کتاب کلاسیک نوشته شده توسط ناپلئون هیل یک طرح برای موفقیت است. این تنها و بهترین کتاب در موفقیت تا کنون نوشته شده است. این کتاب در مجموع چشم بازکن و باید به عنوان خوانده شده برای هر کسی که مایل به موفقیت در زندگی است. 16 قدرتمند اصول موفقیت در این کتاب نوشته شده تغییر خواهد کرد زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. این کتاب است که تا بحال بهترین موفقیت کتاب من تا کنون به عنوان خوانده شده.

2. فکر می کنم و رشد غنی

در اصل منتشر شده در سال 1937 این بهترین فروشنده کمک به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان برای رسیدن به رویاهای خود. نویسنده ناپلئون هیل یک عمر صرف انجام تحقیقات موفق و ثروتمند و قدرتمند ترین مردم روی زمین از جمله هنری فورد اندرو کارنگی, توماس ادیسون, جان دی راکفلر و Charles M. شواب. خواندن این کتاب و زندگی شما خواهد شد به طور کامل تغییر کرده است.

برخی از روشنگری به نقل از این کتاب:

“هر دو در فقر و ثروت در حال فرزندان فکر می کردم.”

“هر آنچه در ذهن انسان تصور و باور آن می تواند دستیابی به.”

“نقطه شروع همه موفقیت میل است.”

“هیچ کس تا کنون شکست خورده است تا شکست پذیرفته شده است به عنوان یک واقعیت است.”

3. جادوی فکر بزرگ

این یکی از بهترین کتاب کمک من تا کنون به عنوان خوانده شده. در این کتاب نویسنده (David J. شوارتز) پیام ساده است: به اندازه یک موفقیت است وابسته به اندازه یک تفکر است. این کتاب پر است از ایده ها و تکنیک های است که می تواند در زندگی روزمره ما چه در خانه یا در محل کار. این کتاب به شما می دهد قابل اعمال روش نه وعده های خالی. میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان بهبود زندگی خود را با استفاده از این کتاب است. باید خواندن کتاب در توسعه شخصی.

برخی از روشنگری به نقل از این کتاب:

“فکر می کنم و شما زندگی می کنند ، شما زندگی می کنند در شادی. شما زندگی می کنند در موفقیت. بزرگ در درآمد. بزرگ در دوستان است. در احترام بگذارند.”

“عمل تغذیه و تقویت اعتماد به نفس; انفعال در همه اشکال خوراک ترس است. برای مبارزه با ترس عمل می کنند. به افزایش ترس – صبر کنید, قرار داده, به تعویق انداختن.”

4. 7 عادت های بسیار موثر مردم

این بهترین فروشنده در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از الهام بخش ترین کتاب تا کنون نوشته شده است. این کتاب نیز در نظر گرفته به عنوان یکی از بهترین کتاب های کسب و کار تا کنون نوشته شده بود و به نام شماره 1 تاثیر گذار ترین کتاب کسب و کار قرن بیستم است. این کتاب تبدیل شده است زندگی میلیون ها نفر از مردم از همه سنین و مشاغل. همانطور که از عنوان کتاب پیداست این کتاب به توصیف هفت عادت های بسیار موثر مردم و تکنیک های برای اتخاذ این هفت عادت.

هفت عادت های بسیار موثر مردم:

عادت 1: فعال

عادت 2: آغاز با پایان را در ذهن

عادت 3: قرار دادن چیزهایی اول اول,

عادت 4: فکر می کنم برنده/برنده

عادت 5: اول به دنبال به درک و سپس به درک

عادت 6: Synergize

عادت 7: تیز کردن اره

5. چگونه به پیروزی دوستان و مردم نفوذ

این بهترین فروشنده در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بهترین و خود کتاب تا کنون نوشته شده است. این قدرتمند و یک زندگی در حال تغییر کتاب و همه باید این کتاب را بخوانید. این کتاب بهترین بشر در رابطه با کتاب تا کنون نوشته شده است و پر از حکمت است. پر از بی انتها ایده های این کتاب به شما می آموزد که برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر. باید خواندن کتاب.

6. به عنوان یک انسان گمان

امروز این کتاب در نظر گرفته شده است به عنوان یک کلاسیک در کتاب خود کمک. در این کتاب نویسنده جیمز آلن نشان می دهد که چگونه افکار ما تعیین واقعیت است. اینکه آیا یا نه ما از آن آگاه است و ما در زمینه اعتقادات ما شکل شخصیت ما سلامت و ظاهر شرایط ما و ما نیازمندند. این کتاب نشان می دهد که چگونه ما می تواند افکار ما برای ایجاد زندگی ما می خواهیم. خواندن این کتاب و زندگی خود را هرگز همان خواهد بود.

[ad_2]

Leave a Comment