Posted on: ژانویه 8, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

در گام بعدی بررسی میکنید که برای رسیدن به رشته دلخواهتان در دانشگاه مورد نظر آخرین رتبه ی قبولی در سال قبل چهقدر بوده و چه درصد هایی لازم است کسب کنید. در قسمت بالا بهترین منبع برای افزایش سرعت تست زنی ریاضیات کنکور را میتوانید مشاهده کنید و پیشنهاد میکنیم بعد از مشاهده بلا فاصله از روی هر منبعی که دارید تست زنی کنید و سرعت حل تست خود را با قبل مقایسه کنید تا مشاهده پیشرفت خود شوید. در ویدیو های بالا شما نظر رتبه های برتر در مورد حرف آخر را میتوانید مشاهده کنید. راستی شما جزو کدام دسته از افراد بالا هستید؟ دقیقا دیدگاه و طرز فکر افراد موفق در کنکور به همین شکل است که باعث رسیدن آن ها به موفقیت در کنکور میشود. در این قسمت یک جمله از من را به یاد داشته باشید؛ همیشه روزهای سخت هستند که ما را میسازند و قوی میکنند. خب در قسمت رویا پردازی شما توانستید رویای خود را پیدا کنید که بین افراد مختلف این رویا متفاوت است و برای عده ای میتواند پزشکی باشد ؛ برای عده ای دیگر دندان ، برای یک سری دارو و برای عده ای هم مهندسی و این کاملا عادی است و بر اساس سلیقه ی افراد میباشد.

یکی زبان بود که زمان کم آوردم و نتونستم به 5 تا تست اصلا نگاه کن مو یکی هم برای شیمی این اتفاق برام افتاد. کم کم وارد بحث اصلی میشویم. نکته دوم که بسیار مهم است کم نیاوردن است. اما در اینجا دو نکته بسیار مهم است ؛ اولین نکته تجربه از شکست است. به عنوان مثال در سال 97 از بین حدود 1 میلیون شرکت کننده در سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی فقط 3 نفر توانستند دینی را صد بزنند، 2 نفر در رشته تجربی، و 1 نفر در رشته ریاضی؛ از رشته انسانی هم کسی موفق به کسب درصد صد نشد و این در حالی است که تنها در رشته تجربی 34 نفر توانستند فیزیک را 100 بزنند و این یعنی یک درس عمومی بسیار سخت تر از درس تخصصی بوده و حتی رتبه یک کنکور تجربی هم این درس را 84 زد. خب به طور کلی ما سه منبع برای آموزش در اختیار داریم. سر جلسه ی کنکور برای هر درس زمان خاصی تعیین شده؛ مثلا دین و زندگی 17 دقیقه، عربی 20 دقیقه، شیمی 35 دقیقه ، ریاضی 47 harfeakhar دقیقه و … تک تک این حرف ها تجربه ی 4 سال دبیرستان من و تلاش برای موفقیت در کنکور به علاوه تجربه ی چندین ساله در زمینه مشاوره به عنوان یک رتبه برتر و ارتباط با بیشتر از 1000 داوطلب بوده است.

اگر بدون نقشه و راهنما حرکت کنید خب مسیر را قطعا اشتباه خواهید پیمود و یک مسیری که باید در 6 ساعت به مقصد میرسید بخاطر نداشتن راهنما و نقشه در 10 ساعت خواهید رسید. شاید باور نکنید ولی تا کنکور فقط مقدمه و راه هایی راه مطرح کردیم که باید برای شروع انجام دهید و باعث خوشحالی هم است. اینبار چون تمامی راه های برای شما مشخص است راس 6 ساعت به مقصد میرسید. کدام راه را اشتباه رفتید که باعث شکست شما شد؟ موسسه حرف آخر را به خاطر تدریس بی نظیر اساتید آن و رتبه های برتر این مجموعه میشناسیم اما امروز اتفاقی جدید رقم خورد و موسسه حرف آخر نه به خاطر نتایج درخشانی که در کنکور هر سال کسب میکند و نه به خاطر تطابقاتی که با کنکور دارد بلکه به خاطر راه یافتن نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری به مسابقات فیزیک جهان آموزش پایه اول ابتدایی درخشید. فیزیک: در میان این گروه از داوطلبان که رتبه زیر 1000 کشوری کسب کرده اند کمترین درصد 31/2 درصد است و 24 نفر به درصد 100 رسیده اند و میانگین کل این گروه 77/6 درصد است. بگذارید با یک مثال آماری و دقیق، نسبت کل ظرفیت دندانپزشکی کشور به تعداد داوطلبان متقاضی را توضیح بدهم.

همین یک نکته افرادی که هدف واقعی دارند را از افرادی که فقط ادعا دارند تفکیک سایت منبع میکند. باز هم میگویم وقتی هدف بزرگ باشد شکست عادی است اما مهمترین نکته تلاش مجدد و بلند شدن است. وقتی میتونم پزشکی قبول بشم یا مهندسی شریف چرا به پرستاری یا دانشگاه آزاد باید فکر کنم؟ باید تست بیشتری نسبت به دیروز میزدم حتی اگر یک تست بود و … خب هر فردی اعم از مشاور ، معلم ، والدین و آشنایان همگی میگویند باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید اما با یک مثال باید منظور از برنامه ریزی و دلیل اینکه به شدت به شما کمک میکند را به ساده ترین شکل ممکن توضیح دهم. اما یک تجربه و یک جمله همیشه به من قوت قلب میداد و باعث میشد چند برابر تلاش کنم. پس اگر به دنبال پاسخ سؤال ” چگونه درس بخوانیم تا در کنکور موفق شویم ” هستید اولین مرحله یک مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور میباشد. در این مقاله می خواهیم با حداقل رتبه و درصد لازم برای قبولی در فیزیوتراپی و خود رشته فیزیوتراپی آشنا شویم و بنده رضا عباسی فر ، دانشجوی دنداپزشکی شما را تا پایان این مقاله همراهی خواهم کرد. فارغ التحصیلان در این رشته می توانند در بیمارستان ، سازمان بهزیستی و کلنیک های توان بخشی کار کنند و یا می توانند مطب و مراکز خصوصی تاسیس کنند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد پروژه ۶۰۴۰ نظام جدید حرف آخر لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Leave a Comment