Posted on: ژوئن 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

رابطه ازدواج مربیگری تجربه ساخته شده است من آگاه است که بسیاری از شوهران فراموش نمی شامل همسران خود را در تصمیم گیری های مالی. من آموخته اند که متاسفانه از این تجربیات این است که این شوهران احساس همسران خود را اتلاف پول و نمی تواند مورد اعتماد با خانواده مدیریت مالی.

این شوهران سریع به دولت است که همسران خود را بدون ظرفیت برای مدیریت پول است. به شدت از این مردان ساخته شده من تعجب می کنم که در مورد خود من فلسفه مربوط به همسر من در تمام معاملات مالی. یک نگاه گذرا و وضعیت مالی, دستاوردهای مادی و در غیر این صورت – به اندازه کافی ابتدایی شواهدی وجود دارد که آنها در اشتباه هستند که در مقایسه با وضعیت و دستیابی به این موارد من آشنا هستم با.

اما من احساس میکنم که این شانس وجود دارد که من از دیدن کل تصویر را به عنوان یک یا دو جنبه دیگر از زندگی من ممکن است به من داده اند که مواد استفاده من به نظر می رسد باید بیش از این مردان است. برخی از این همسالان من و معاصران در حالی که دیگران به من betters و کسانی که زیر من.

یک مخرج مشترک در میان مردان بر این باورند که همسران خود را نباید درگیر در خانواده مدیریت مالی است که آنها مجبور نیست که انتقادی ترکیبی از برخی از ثروت صلح و آرامش در خانه است. جایی که آنها باید بیشتر مواد از من آنها چیزی است که می تواند به نام یک خانه در این معنا از جهان است. این مردان ترجیح می دهند به صرف زمان خود را در نوشیدن سرو, حلق آویز کردن با زن دیگر و یا ماندن در کار طولانی پس از نزدیک از کسب و کار; فقط فرار از رویارویی از همسران خود.

آن را بزرگ برای برخی از موضوع مطالعه علمی به تحقیق که خانواده مدیریت مالی نوع تولید بهتر صلح و آرامش و ثروت برای خانواده است.

به نظر من همسران و مادران نیاز عملی تجربه عملی در مدیریت مالی. آنها نمی خواهد با استفاده از هر فرد دیگری را به یاد بگیرند که. این امر می تواند پول از خانواده یا به دست آمده توسط شوهر یا خودش. شوهرانی که در مورد شکایت همسران خود را به هدر رفتن پول را از دست خواهد داد در پایان اگر او نمی کند یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت پول از همان ابتدا با به هدر رفتن برخی از پول خود را به عنوان بخشی از فرایند یادگیری است. مردان زباله بیش از زنان است. آن است که یک ماده از اعتماد. اگر یک زن می داند که او مورد اعتماد و که او خانه است که در واقع با وفاداری شوهر او خواهد بود یک قهرمان در همه چیز.

در ضمن در اینجا دو دلیل بزرگ چرا همسران و مادران باید با توجه به دست تجربه در اطلاعات مالی:

· مرگ نابهنگام و یا در غیر این صورت: مرگ نابهنگام است که چرا مردم بیمه را پوشش می دهد. هدف این است که اطمینان حاصل شود که یکی از عزیزان باقی مانده است در شرایط بد مالی پس از مرگ خود را. تجربه نشان می دهد که یک خانواده نیاز به بیش از یک مقدار زیادی از پول نقد به ثروتمند و راحت و یا از نظر مالی امن. مالی هوش و مهارت برای مدیریت پول پیدا شده است که انتقادی به آنچه اتفاق می افتد با خانواده سرمایه گذاری و بیش از و بالاتر از خانواده قدرت درآمد. این تفکر موافق با این واقعیت است که آن است که چقدر پول یکی باعث می شود که او و یا او را ثروتمند اما چقدر می تواند او را نجات دهد. یک مرد ثروت و نام و نام خانوادگی می تواند rubbished با مرگ ناگهانی اگر همسر خود را بدون اطلاعات مالی و ظرفیت برای مدیریت پول و ثروت است. همه ثروت از جمله بیمه پول خواهد بود frittered دور در یک ماده از ماه ترک تمام خانواده در penury. اگر همسر متوفی است تمرین در مدیریت مالی در حال رشد از اعتماد شوهرش او را با مسائل مالی زمانی که او زنده بود او را خیلی بهتر با این منابع است.

· صلح و آرامش در خانه: یکی از موقعیت هایی از خانه که در آن همسر هیچ مالی مهارت و قدرت ثابت است مناقشات سیاسی احساس ناامنی و عدم آرامش است. بدترین محل برای کودکان است که امید می نشان دهنده نام و محل در جامعه است که در یک خانه که در آن همسر و مادر بیگانه است چرا که او قابل اعتماد نیست با امور مالی. در خانه که در آن مرد است menacingly ثروتمند و قدرتمند, زن و انتقالات او پرخاشگری در کودکان و خانه کمک می کند و این طول می کشد دور از صلح و آسایش در آن خانه. که در آن مرد یک مبارزه مرد که نمی داند که خانواده اش را تامین مالی می شده اند بهتر مدیریت مالی هوشمند و فراهم می کند پول بیت به همسر برای خرید صابون ماهی و چند فنجان برنج هر بار که این زندگی را با این فکر که او قابل اعتماد نیست. او نتیجه گیری کرد که عدم اعتماد است که به دلیل فقدان عشق است. او به دنبال عشق و اعتماد در جای دیگر و بقیه شما می توانید تصور کنید.

شکایت شایع در مردان که نمی خواهید به آنها را شامل همسران در خانواده مدیریت مالی است که همسران خود را نمی دانید که چگونه به مدیریت پول است. و سوال من این است – او چگونه می تواند زمانی که او فرصت داده نشده? هیچ کس می آید به جهان با مالی جادوگری. جهان بالاترین مالی جادوگران که تا به حال به یاد بگیرند که آن را از طریق آزمون و خطا. زنان در دنیای شرکت های بزرگ ثابت کرده اند که از نظر مالی هوشمند به عنوان هر انسان است.

صرف نظر از اینکه چگونه به خوبی شما را برای ارائه یک همسر اما اعتماد نیست و این امر می تواند سخت برای او به قدر عشق خود را و یا ادعای عشق برای او. حقیقت این است که اعتماد قبل از عشق. آن را نمی ممکن است به عشق کسی به شما اعتماد ندارند و بهتر است به اعتماد نسبت به دوست و زنان در تمام فرهنگ ها می دانیم این واقعیت است.

یکی از بارز ترین راه برای نشان دادن اعتماد به یک زن است به او مالی و عرض. مسلم است که وجود دارد می تواند ضرر و زیان مالی در این روند وجود دارد اما هیچ راه دیگری برای همسر یا هر کسی که برای ماده یادگیری اطلاعات مالی و به دست آوردن مهارت برای مدیریت پول به جز او و یا او مدیریت پول و ساخته شده اند یک یا بیشتر اشتباهات در روند. هیچ تفاوتی بین شما و او را در فرایند یادگیری است.

آن را امتحان کنید.

[ad_2]

Leave a Comment