Posted on: می 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من به تازگی اظهار نظر در طرح ارائه شده به من برای اطلاعات و بازخورد. آن را خطاب به معیارهای آن به دنبال آدرس بسیار کافی و قصد پشت آن به نظر می رسید بسیار خوب است. من نسبت به بازخورد مورد نیاز: ‘برنامه خوب و کار خوب توسط کسانی که در پشت آن است.’

سپس من یک تماس از کسی که در یک موقعیت وابسته به من پرسیدن اگر من واقعا خوشحال با آن است. به من گفت: آن را خطاب به معیارهای بسیار به اندازه کافی در نظر من و من پرسید: این شخص اگر آنها احساس وجود دارد هر چیزی خاص بود که خطاب. من می توانم یک پاسخ روشن به متقاعد کردن من به خلاف بنابراین من حفظ من نمای اصلی است.

سپس من در سراسر نقل قول زیر از جیمز آدونیس رایگان کتاب های الکترونیکی:

“خانه در منفی به سادگی منجر به قدرت آن است.” -Shirley MacLaine.

به نظر من که برای موفقیت در این دنیای شلوغ ماست ما نیاز به انتخاب ما جنگ خوب ما باید هدف برای حفظ ما چابکی. اقامت مثبت و ایجاد روابط و حرکت رو به جلو در حال راه برای موفقیت است.

مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است شده ام فرصت برای طرح من بررسی می شود بهبود یافته اما به عصاره یکی دیگر از پنج (5) درصد آن را به ارزش تلاش است. ما daren’t ‘را کامل دشمن ، -مورتون C. بلکول.

برخی از مردم همیشه دیدن ‘کار انجام می شود’ به جای این کار در حال حاضر انجام می شود و پیشرفت ساخته شده است. هنگامی که ما ساکن در منفی ما می تواند تبدیل به بردگی گرفته شده برای آن است.

پس از آن وجود دارد غیر مسئولانه روح است که شما منحرف کردن گل و لای بر روی کسانی که در واقع نیاز به انجام این کار یعنی آنها شناسایی کار است که آنها را انجام خواهد داد اما اصرار دارند که دیگران آن را انجام دهد.

به هر گونه حس شانس موفقیت ما باید شکستن رایگان از منفی. ما باید یاد بگیرند که برای به چالش کشیدن آن; با احترام ،

من با داشتن یک گفتگو با مدیر-بار-حذف به تازگی و با او اتمام حجت موارد زیر است:

[The future] “ممکن است شبیه به یک دوره مانع که در آن همه از چالش خواهد بود فردی از موانع.

“برخی از موانع شناخته شده و برخی از آنها بالقوه و دیگران ما حتی فکر. حتی آنهایی که شناخته شده خواهد شد که برخی از عدم اطمینان در شرایط طبیعت, قدر موقعیت و استقامت.

“بنابراین اگر طرح ما این است که برای اجرا در یک خط مستقیم به عنوان سریع که ممکن است و به طور ناگهانی یکی از موانع این است که پایین تر از ما فکر و دیگری به نظر می رسد که در آن ما که اصلا انتظار آن را–پس از آن زندگی است که رفتن به بسیار دردناک است.

“چابکی برای من بود در مورد تصمیم گیری (استراتژی و برنامه ریزی) بر اساس یک, روشن, زمان درک پایانی و چالش ها به احتمال زیاد مواجه می شوند در طول راه اما آماده بودن برای انعطاف پذیری, تغییر, جهت, سرعت بالا/کم کردن سرعت جذب چند بازدید و غیره همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

“در صورت عدم وجود چنین رویکردی ممکن است که ما هنوز به نقطه پایانی اما از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای همه نگران است. چابکی میدارد انعطاف پذیری و پاسخگویی و قابلیت.

“من همچنین فکر از یک دوره مانع است که در آن همه موانع به طور مداوم در حال حرکت-اگر یکی بود به را انتخاب کنید فرم های انعطاف پذیر مانند یک هشت پا یا چتر دریایی سپس مسیر را از طریق به نظر می رسد راحت تر از گفتن برای یک خرچنگ. خرچنگ در نهایت ممکن است همچنین از طریق دریافت کنید اما احتمالا منهای یک پنجه با چند دنده شکسته و خسته (واقعا ارزش انجام شده است؟). این مهم است که سفر و یا تجربه است “لذت بخش” و که علاوه بر دستیابی به اهداف ما نیز دستیابی به حفظ نفس و ترجیحا خود تقویت.”

آینده یک مکان ترسناک برای بسیاری از مردم است. یکی از راه های ما می توانید سفر به آینده خوش طعم تر است به ماندن مثبت و فرز کاری با جریان همه چیز و نه در برابر آنها.

بیایید کامل دشمن خوب است.

Copyright © 2008, S. J. Wickham. همه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

Leave a Comment