Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من اصلا بازی گلف. اما متوقف نمی من از خندیدن با صدای بلند بیش از داستان پس از داستان در همین بوهم جدید مجموعه ای از صد داستان واقعی در مورد گلف و بازیکنان آن است. به جمع آوری تمام داستان در حق فاصله بیفته همین به سفر در سراسر کشور از شهر به شهر بازی گلف. در هر شهر او همچنین با سازمان های خیریه است که تلفن همراه ماموگرام وانت که سفر به شهری و نقاط روستایی به ارائه این سرویس. او جمع آوری کرده است این داستان برای سرگرمی اما بخشی از درآمد حاصل از فروش کتاب را نیز اهدا برای کمک به زنان بدون بیمه سلامت برای دریافت اولیه تشخیص و در نهایت به از بین بردن سرطان است.

در حالی که سرطان است که بدون توجه به خنده خنده بهترین دارو است و این عنوان به تنهایی از حق فاصله بیفته اجازه می دهد تا شما می دانید حق دور این کتاب در حال رفتن به خنده دار. وقتی از او پرسیدند بوهم را همکار گلف بازان را نگه نمی بازگشت آزادانه در گفتن داستان خود را و دوستان خود را’ خنده دار ترین گلف antics. البته از موارد وجود دارد که گلف بازان گفت: آیا آنها نمی تواند فکر می کنم از یک داستان خنده دار, اما پس از آن در حالی که او در حال بازی با آنها را شما حدس زده آن-غیر منتظره اتفاق افتاده است و یک داستان خنده دار به وجود آمد. من فقط آرزو می کنم وجود دارد ویدئوها برای همه داستان-آنها را در امریکا, جالب ترین خانه ویدئوها به شرم. یا شاید آنها می تواند الهام بخش برای Caddyshack III.

در حالی که من را درک نمی کنند هر گلف مدت من هرگز در از دست دادن برای پیروی از این داستان است. مطمئن, من انتظار می رود به جزئیات در مورد برخی از بد نوسانات گلف و توپ های گلف فرود در مکان های عجیب و غریب اما انتظار نداشتم باشگاه های گلف است که رفت و پرواز به اقیانوس آرام پرندگان سرقت گلف بازان’ ساعت, خشمگین, گاو, گوزن, حمله گلف چرخ دستی یا تمساح خوردن توپ های گلف. من نمی توانم بگویم خیلی بیشتر بدون دادن دور این همه شاداب و داستان های سرگرم کننده-و فراموش نکنید که همه آنها واقعا اتفاق افتاده است! اما من به نقل قول از یک داستان است که زمانی که من در تصویر آن تقریبا تا به حال من در اشک.

مگی گفت: “خوب” به او کردم تا به او ضربه شات. بر او قابل توجه توپ یکی از مردان شروع به فریاد “رول, سگ ماده رول.” سپس مگی گفت: “من نمی دانم چرا, اما برای برخی از دلیل من کاهش یافته و به پایین بر روی زمین و شروع نورد!”

مگی و من نورد شد از گفتن این داستان. شوهرش گفت که او تا به حال یک ژاکت و شلوار و نورد در تازه برش چمن گرفتن لکه سبز بیش از همه آنها را. به ما خندید مگی به پایان رسید با “و این داستان من!”

هنگامی که شما انجام می شود نورد بر روی زمین با مگی بیرون رفتن و گرفتن یک کپی از این کتاب است. از آن خواهد شد مناسب خواندن در زمین گلف در بین سوراخ و یا در هر زمان شما نیاز به یک خنده بزرگ. و فراموش نکنید که به فروش کتاب کمک به مبارزه با سرطان پستان است.

[ad_2]

Leave a Comment