Posted on: آوریل 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“خوب پدر و مادر به فرزندان خود ریشه و بال.” –جوناس سالک

اولین بار من شنیده ام این نقل قول از آن ساخته شده من فکر می کنم. دو صدا متناقض – ریشه و بال: یکی به ما کراوات به زمین و دیگری به ما را قادر به پرواز دور.

به عنوان من فکر کردم در مورد آن, اما من متوجه شدم که در واقع آن را به وضوح خلاصه تا دو وظایف اصلی ما به عنوان پدر و مادر: به ارائه امن و پرورش محیط زیست است که در آن فرزندان ما می تواند رشد کند و آنها را آماده برای زمانی که آنها را “لانه را ترک.”

پس چگونه ما به فرزندان ما ریشه و بال ؟

البته ریشه اول آمده است. ما با ارائه یک خانه امن که در آن فرزندان ما در ایجاد حس تعلق و جایی که آنها می تواند به رشد و قوی شدن.

ما برای کمک به کودکان توسعه ریشه های قوی ما می توانند یاد بگیرند که چند چیز از باغبان. آنها به شما خواهد گفت هنگامی که شما برای اولین بار دانه را شما نمی بینید هر گونه پیشرفت را برای برخی از زمان. دانه ها ارسال کردن ریشه های خود به خاک اول قبل از شاخه های کوچک به نظر می رسد بالاتر از زمین. بنابراین باغبان می آموزد, صبر, اعتماد به روند طبیعی است.

به عنوان پدر و مادر ما نیاز به همان صبر و اعتماد روند.

ریشه در خدمت دو هدف: آنها را به کارخانه ثبات با رفتن عمیق و برگزاری آن را به زمین. آنها همچنین ارائه مواد مغذی از طریق آب و مواد معدنی که در حال کشیده شده است.

ثبات و تغذیه. ما پدر و مادر با ارائه همان چیز است.

ثبات:

البته با ارائه برای نیازهای جسمی خود را – یک خانه و غذا و لباس – ما ایجاد چارچوب ثبات است. اما وجود دارد بسیار بیشتر است.

ما همچنین نیاز به ارائه یک فضای است که پرورش حمایت و امن روحی و جسمی. در این راه ما به فرزندان ما احساس تعلق و امنیت است.

تغذیه:

فقط به عنوان گیاهان قرعه کشی آب و سایر مواد مغذی را از خاک به رشد خود را حمایت ما فرزندان ما بستگی دارد برای خود پرورش. ما کلمات تشویق و قدردانی ارشاد ما و به خصوص عشق ما – اینها تغذیه آنها از ما دریافت خواهید کرد.

به ارائه ثبات و پرورش خانه را برای فرزندان خود:

  • ایجاد فضایی است که با محبت و استقبال پس از آن احساس خوبی به خانه.
  • برقراری ارتباط به آرامی و با احترام و در نظر گرفتن.
  • ایجاد انتظارات روشن و معقول عواقب.
  • درمان آنها را مانند ارزش اعضای خانواده است.
  • تشویق خلاقیت خود را.
  • احترام به ایده های خود را حتی اگر شما با آنها موافق نیست.
  • از آن لذت ببرید با هم.

کجا بال آمدن به این تصویر ؟

هنگامی که فرزندان ما احساس امن و مطمئن ما نیاز به آنها را آماده برای زمانی که آنها را ترک خواهد کرد که امنیت و به بیرون رفتن به جهان خود را.

من به یاد داشته باشید تماشای نوپای bluebirds در حیاط پشت ما. برای چند روز قبل از آنها در نهایت پرواز از لانه آنها در زمان تبدیل کدکن سر خود را افتتاح bluebird house و بال زدن بال خود را به طور گسترده به عنوان اگر آنها را به پرواز.

من آگاه شد که در آنها تقویت بال خود را برای روز زمانی که آنها در نهایت خواهد پرواز. من هم رویا پردازی که آنها ساختمان تا شجاعت خود را.

پس از چند روز تمرین یک توسط یکی از پرندگان پرواز از لانه.

آن است که بسیار متفاوت با فرزندان ما. البته برای ما فرزندان این روند سالها طول می کشد به جای روز. به عنوان آنها سعی می کنند خود را بال آنها می تواند بسیار مخرب – بنابراین اتاق کوچک در لانه برای کسانی که بزرگ بال زدن.

پس چگونه ما پشتیبانی از کودکان به عنوان آنها را تقویت بال خود را در حالی که حفظ آرامش در خانه ما?

ما باید سعی کنید به نگه داشتن یک نوپا را از انجام آنچه که به طور طبیعی می آید. ما در حال ایجاد وقفه در روند طبیعی و محیط خودمان را برای سرخوردگی و ناامیدی.

چگونه ما کمک ما کودکان خود را پیدا کنید بال ؟

کار ما این است که مطمئن شوید که آنها باید مهارت های لازم برای موفقیت در این جهان و اعتماد به نفس را که جهش بزرگ از در بیرون می آید.

روند fledging شروع می شود در اوایل طولانی قبل از آنها آماده هستند برای پرواز.

موفقیت و مهارت:

در حالی که فرزندان ما بسیار جوان ما می توانید شروع به آنها میآموزد که چگونه به عهده دارد و به منظور کمک به خانواده است.

حتی کودکان قبل از مدرسه می تواند انتظار می رود برای قرار دادن اسباب بازی به دور و به کمک در کارهای خانه. این کمک می کند تا آنها را به احساس می کنید قادر به آن را فراهم می کند آغاز یک کار خوب اخلاق. مسئولیت افزایش می دهد به عنوان فرزندان ما قادر به رسیدگی بیشتر, اما آنها همیشه باید متعادل با وقت آزاد و فرصت برای بازی چون کودکان در یادگیری و رشد از آن به عنوان به خوبی.

اعتماد به نفس:

این می آید با عمل است. به عنوان ما به فرزندان ما مسئولیت و به آرامی حمایت از آنها را به عنوان آنها در حال یادگیری آنها نیز یاد بگیرند و به اعتقاد خود را.

اعتماد به نفس نیز می آید از این توانایی برای تصمیم گیری. به منظور آماده سازی فرزندان ما برای جهان خارج ما باید به آنها فرصت های زیادی را به انتخاب خود. ما می توانید شروع با ناچیز چیز مانند چه بپوشند و چگونه به رفع موهای خود را – و سپس به تدریج حرکت به بیشتر تصمیم گیری های مهم با عواقب واقعی.

به فرزندان خود بال:

  • به آنها مسئولیت های زود هنگام و افزایش زمان.
  • کمک به آنها در توسعه ارزش های خود را به عنوان مثال و با تنظیم قطعی محدودیت.
  • آنها را انتخاب اولیه و به طور فزاینده ای به عنوان آنها قادر به رسیدگی به آنها.
  • به آنها اجازه کاوش و اشتباهات و تجربه و نتایج این انتخاب نه به عنوان مجازات, اما به عنوان یک راه برای یادگیری چه کار می کند و چه چیزی نیست.
  • کمک به آنها برای پیدا کردن هدایای خود را – پیدا کردن آنچه که آنها را دوست دارم – به طوری که آنها باید شور و شوق برای زندگی و یک حس از هدف است.

زمانی که ما کار به خوبی زمانی که ما کمک به کودکان توسعه قوی بال – بله آنها دور پرواز خواهد کرد.

اما اگر ریشه به اندازه کافی قوی هستند همیشه پرواز به آمریکا نه برای ماندن بلکه برای به اشتراک گذاشتن با ما فوق العاده همه چیز آنها در حال کشف و ایجاد را در زندگی خود.

شاید برای گفتن “متشکرم.”

شاید فقط به یکی دیگر از دوز خوبی از عشق است که به کمک آنها می شود که آنها هستند.

سپس ما را به دیدن که ما هرگز واقعا از دست دادن فرزندان ما به عنوان طولانی به عنوان آنها می دانند که وجود دارد چیزی است که ارزش آینده.

[ad_2]

Leave a Comment