Posted on: می 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

چگونه کمبود و فراوانی بر عملکرد قانون جاذبه? من کار از یک حس عدم اگر من محتاطانه با پول ؟ من محتاط بودن یا پارانوئید زمانی که من گوگل هر آینده نگر شریک جدید من ملاقات کرد ؟ آیا من باید یک کار بزرگ اخلاق اگر من کار هر دقیقه یدکی برای ایجاد یک واقعا موفق کسب و کار و یا من فقط آن را انجام می دهند زیرا من میترسم که شکست ؟ هنگامی که یک تجزیه و تحلیل رانندگان پشت یک رفتار خاص می تواند به زودی ببینید اگر ناظر به رفتاری است که از طریق کمبود یا فراوانی است. پیشنهاد من این نیست که موفقیت را نمی توان به دست آورد از یک محل کمبود آن می تواند بسیار قدرتمند محرک, اما آن را تحت تاثیر قرار دهد این کار از قانون جاذبه است.

من بسیار به تازگی دریافت نظر من قانون جاذبه وبلاگ از یک خواننده که در حال انجام است همه چیز او معتقد است که او می تواند هنوز رتبهدهی نشده است دستیابی به پاداش و یا خواسته است که او با ارسال موشک برای. هنگامی که یک فرد شروع به کاوش در قانون مانند قانون جاذبه این است که محدود اتفاق می افتد. من از طریق آن رفت. من می دانم که دیگران که از طریق آن رفته اند و من احساس می کنم خاص ترین مردم از طریق آن. درست مثل دین قانون جاذبه است که بر اساس ایمان. تفاوت بسیار مهم این است که در مقابل آن همه چیز را که ما اجتماعی به این باور. عمیق در داخل بسیاری از ما یک ریشه دوانده باور است که آن را فقط کار نمی تواند کار کند. نمی توان آن را که ساده است!

بسیاری از جامعه غربی ساخته شده است در مدل است که ما باید به کار سخت برای رسیدن به موفقیت – خوب هر چیزی که در واقعیت است. این است که چرا ؟ شاید به این دلیل که سیستم نیاز به نیروی کار ارزان. هر آنچه در آن است وجود دارد یک حس ترس ساخته شده را به جامعه غربی و این باعث ایجاد احساس کمبود.

من به تازگی به خودم اجازه رفتن به تخت شکست. بله overdrawn در تمام حساب های من در اواخر پرداخت – بسیاری است. من تا به حال یک زن و شوهر از جیر جیر لحظات اما به طور کلی هرگز به خودم اجازه به نگرانی در مورد آن. من نگه داشت و گفت: “پول آسان به آمده است. وجود بارهای از پول مورد. من در این. آن را همیشه خوب می آید. من همیشه به اندازه کافی. پول دوست من است ” و غيره. حدس بزنید چه ؟ کسی به من پرداخت می شود به برخی از پول زمانی که آنها قبلا به من گفت که کاملا وجود دارد هیچ راه آنها می تواند (مطمئن شوید که من تا به حال به آنها را تهدید می کند با دادگاه است اما گاهی اوقات مردم نیاز به برخی از تشویق) و آنها در واقع به من بیشتر از آنها بدهکار من از دست دادن زمان و برای برخی از کار من!

در حال حاضر من کاملا بی پروا. من هیچوقت از دست دادن خانه من. من چند ساعت اینجا و آنجا (در یک نرخ خوب پرداخت که من خواستار آن شدند) و ارسال راکت میل در مورد نوع کار و بازده من می خواستم در آینده است. من نیز به فروش می رسد برخی از چیزهایی که به هم ریختن زندگی من تا به حال ، آن را در زمان چند ماه (و نه نگرانی یا فکر کردن در مورد آن – فقط تجسم کار و بازده) و من هم اکنون می توانید گزارش است که من شده اند با ارائه قرارداد و فقط ارسال 2 نقل قول به مردم که به من نزدیک برای 2 بسیار سودآور قرارداد انجام دقیقا آنچه که من ارسال موشک را انجام دهید. من نه به بازار عرضه شده خودم در همه! من نمی دانم اگر من آنها را – و در برخی از راه برای من مهم نیست چون من می دانم که همه چیز کار خوب است. توقف را فشار دهید! یکی دیگر از درخواست برای نقل قول کرده است فقط در آمده است.

من می دانم که اگر من تا به حال نگران پول و یا از جان گذشته برای این قرارداد من نمی خواهد که به آنها کردم.

عجیـب طرف از همه این است که حتی اگر من هیچ شکی در توانایی من برای ارائه خدمات من به نقل از برای من هرگز آن را انجام داده قبل از اینکه برای دیگران و بدون سابقه. من فقط معتقدم که من می توانم را مطالعه کرده اند بسیار سخت و سعی کردم آن را در پروژه های خود من. در نتیجه دیگران به نظر می رسد به باور من می توانید آن را به عنوان به خوبی.

به عنوان شما می توانید آن را همه در مورد اعتقاد است. من نمی نشان می دهد که شما نشستن در اطراف با یک لبخند بر روی صورت خود تجسم این و آن و صبر کنید برای همه چیز شما می خواهید به رها کردن در دامان خود. من پیشنهاد می کنم شما از صمیم قلب معتقدند شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید و همچنین آماده شدن برای این رویداد.

یکی از دلایل بزرگ قانون جاذبه کار نمی کند است زیرا هنگامی که ما احساس می کنیم ما نیاز به چیزی است که ما ایجاد یک مقاومت است که جهان احساس می کند نگه می دارد و این ما در نوعی برزخ است. مثبت و منفی اتهام اقدام با نیروی برابر است. کمبود وسیله من می ترسم. شما احتمالا می تواند احساس مقاومت فقط از صدای کلمه.

به موفقیت اعمال قانون ما تنها نیاز به ” بود ” بر این باورند که همه چیز خوب خواهد بود و فراموش کرده ام در مورد همه چیز جامعه صرف کرده است طول عمر ما تحمیل بر ما. آیا چیزهایی که شما می خواهید به این دلیل که شما می خواهید به شما نمی کند چرا که شما می توانید به استطاعت. من می توانم آن را گزارش ممکن است – من شده اند انجام آن!

زندگی از فراوانی و با استفاده از قانون جاذبه برای آوردن چیزهایی که شما می خواهید را به زندگی خود معنا نیست که احمقانه و غیر مسئولانه است. این به آن معنا است که کاملا با اعتماد به نفس است که همه چیز کار خواهد کرد خوب است. این به آن معنا بودن و شاد. این به آن معنا قدردانی از همه به دلیل موفقیت دولت را موفقیت بیشتر برای شما. این به آن معنا درک ما در زندگی در یک جهان فراوان و زندگی به معنای خوب است. این به آن معنا تجسم. این به آن معنا مراقبه و این به آن معنا آگاه بودن زمانی که وجود دارد این است که مقاومت در برابر.

ما جذب آنچه که ما در مورد فکر می کنم. چرا فکر می کنم در مورد چیزهای شگفت انگیز برای خود, خانواده و هر کس دیگری – در آن طول می کشد همان تلاش به عنوان نگرانی می کند. بر این باورند که وجود دارد مقدار زیادی برای همه است که شما شایسته برای شاد بودن و کمبود یا فراوانی بحث می توانید به سادگی تبدیل به اخبار قدیمی.

[ad_2]

Leave a Comment