Posted on: جولای 3, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

پیج الیزابت کتاب جدید پیشرو عمدی زندگی ساده و با طراوت و در زمان شخصی نگاه کنید که چگونه برای غلبه بر درد خود را شکست مقاومت خود را به مثبت تغییر دهید و در نهایت پیدا کردن صلح با خود و کسانی که در اطراف شما.

پیج نشانی از یک کار افسانه گرفتن حق به قلب از این موضوع با برگزاری نه در صداقت بخش. به عنوان یک مربی زندگی او کمک کرده است بسیاری از مشتریان را تغییر دهید و آنها را متوجه نقش خود را در این معادله به گرفتن آنها چه می خواهند. برای مثال در اوایل کتاب او در مورد یک مشتری که توصیف انسان کامل او می خواست برای پیدا کردن. پیج پاسخ داد: “شما می خواهید یک فراری ؟ می تواند به شما درایو یک چوب تغییر؟” هنگامی که مشتری را درک نمی کنند, Paige افزود: “شما می خواهید Mr. Perfect, اما شما می دانید چگونه واکنش نشان می دهند به سخاوت خود را? شما خواهد بود و آنچه که او مورد نیاز است؟”

گاهی اوقات ما آماده هستند برای آنچه ما می خواهیم. نقشه کشی در روانشناسی و قانون جاذبه پیج توضیح می دهد که به منظور تبدیل به اینکه ما باید برای غلبه بر نفس ما و آن ترس از تغییر است. ما باید برای مقاومت در برابر مقاومت قبل از ما می توانید اجازه می دهد آنچه که ما می خواهم به فاش کردن. تجلی آسان نیست اما به عنوان پیج توضیح می دهد که اکثر مردم به اشتباه در تلاش برای آشکار است که در حال تبدیل شدن به افرادی که آماده هستند برای دریافت آنچه آنها می خواهند. برندگان در قرعه کشی یک مثال کامل است. آنها می خواهند پول, اما زمانی که آنها آن را دریافت کنید آنها نمی دانند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به آن را به طوری که آنها در نهایت از دست دادن آن است.

بسیاری از چیزهایی که در راه ما را از پیشرو زندگی عمدی. یکی از آنها این است که با تمرکز بر آنچه که دیگران می خواهند و نه از آنچه ما می خواهیم. پیج متحده “مردم سعی خواهد کرد برای غصب قدرت خود را اما هیچ کس را مسئول سرنوشت خود است.” متاسفانه گاهی اوقات فرد غاصب قدرت ما است ما, و یا حداقل ما نقش مهمی در این غاصب. یکی از داستان های مورد علاقه من در این کتاب نشان می دهد این نقطه است. پیج به انتساب به یک مشتری که نمی دانم که چگونه به می گویند هیچ. واگذاری بود و نه گفتن به همه برای ماه بعد بدون توجه به اینکه آیا او می خواست به انجام آنچه خواسته بود از او یا نه. هنگامی که مشتری گفته پیج او را دنبال مشاوره پیج فریاد زد او را به او بگویید هیچ جای. بحث در مورد یک راه برای تقویت یک ایده است. مشتری آن را پس از آن.

به عنوان یک دانش آموز و معلم یوگا پیج همچنین معتقد است که در سرنوشت و به ارمغان می آورد آن را به بحث نشان میدهد که چگونه آن را شبیه به قانون جاذبه است. او به نقل از یکی از دوستان که به او گفت: “مردم در دنیا با خود قرارداد. شما می توانید آنها را ذخیره کنید از خود کارما یا غارت آنها را از خود دارما. تنها آنها می توانید انجام دهید که.” پیج تعریف کارما به عنوان “اعتقادات احساسات و افکار” و دارما به عنوان “هدف است.” ما نمی توانیم رفع هر کسی که به خاطر آنها خود سرنوشت. اما ما می توانیم به دنبال بالا بردن خود ما حالت لرزش به بهبود وضعیت ما. که گفت: ما نمی توانیم از افسردگی و شادی یک شبه. ما باید از جایی شروع کنیم که ما در حالت پیش فرض و کار در بالا بردن لرزش ما به تدریج.

ما همچنین باید مراقب اعتیاد است که ما را به عقب نگه. بله وجود دارد مانند مواد مخدر اعتیاد-پیج درک می کند که به خاطر او از دست برادر او به مواد مخدر-وجود دارد اما همچنین احساسات است که می تواند تبدیل به اعتیاد. در تلاش برای در شادی بالا یک مثال است و می تواند طاقت فرسا است. به طور مداوم به دنبال انتشار عاطفی دیگر است. پیج سهام چگونه در یک نقطه او گریه زیادی تا زمانی که او متوجه او تا به حال تبدیل شدن به معتاد به گریه. ما گریه به دلیل آن را فراهم می کند و آزادی را به ما اما پیج اخطار می دهد که در هنگام انجام کاری تخلیه انرژی خود را, آن است که آزادی نیست اما اعتیاد.

یکی دیگر منطقه پیج آدرس مورد قصد است که شخصا بسیار من این است که افرادی که می گویند “من نمی دانم” و یا نمی تواند تصمیم گیری. پیج می دهد به عنوان مثال از یک زن و شوهر در تلاش برای تصمیم گیری که در آن برای رفتن به خوردن هر دو گفت: “من نمی دانم که در آن من می خواهم برای رفتن” و در نهایت پایان دادن به غذا خوردن که در آن نه می خواهد. (من شناخته شده بسیاری از مردم مانند این.) اما نمی دانستند و فقط در مورد مواد غذایی است. نه دانستن می تواند به معنای دانستن آنچه شما می خواهید به انجام خود را با حرفه ای و یا زندگی خود را. پیج تماس “من نمی دانم” یک cop-out-ترس از انجام کار به آن شکل و ترس از ساخت یک تصمیم اشتباه. او مردم را تشویق به شروع به جایی که آنها هستند و فقط تصمیم می گیرید چه چیزی آنها انجام و یا نمی مانند. اگر آنها تنها اشتباه و یا فقط یادگیری آنچه آنها دوست ندارند که خوب به دلیل آن است که آنها را نزدیک به آنچه که آنها را دوست دارم.

بسیاری از ما نیز با استفاده از “من نمی دانم” از آنجا که به عنوان پیج می گوید: “بسیاری از ما وجود دارد در مردم خشنود خاکستری است. سیاه و سفید متفکران هستند اقلیت. مبارزه است با گرفتن روشن در مسیر خود به جای تعجب که چرا شما خوشحال نیست.” پیج ارائه می دهد مشاوره برای کمک به ما در رسیدن به این وضوح بنابراین ما می توانیم پس از آن باید مجموعه اهداف برای آنچه ما می خواهیم و به دنبال آنها. ما همچنین باید متعهد به انجام این کار. ما نمی توانیم چیزی را امتحان کنید به مدت دو روز و پس از آن را تا آنجا که آن کار نمی کند. ما باید متعهد به مسافت های طولانی است. او همچنین هشدار ما وجود خواهد داشت lulls اما-و من این را دوست دارم چرا که من دیده ام چگونه درست آن است که در زندگی خود من-ما به آرامش به عنوان یک آزمون درخواست ما اگر ما واقعا می خواهیم که ما می گویند ما می خواهیم. پیج متحده “هر زمان وجود داشته است در یک سکون آن اقدام دستیابی به موفقیت از موفقیت است. معنی همین حالا خودتان بگویید بس است آنچه شما آشکار می شود. بدون آرامش در راه است از طریق به آنچه که شما در حال آشکار.”

در نهایت آنچه را که همه این توصیه را اضافه می کند تا به یادگیری است عشق به خود است. هنگامی که ما یاد بگیرند که عشق به خود ما نیز یاد بگیرند که چگونه به دیگران عشق برای آنها چه کسانی هستند. و ما یاد بگیرند که ما نیازی از دیگران است. پیج متحده “قدرتمند آن را نه به شخص دیگری نیاز. اجبار به طور دائمی در یک رابطه, قطره را در محل خود عشق. یک فرد با عشق به خود متوجه می شود که آنها هرگز پیدا کردن عشق. تفاوت در این است که یک فرد با عشق به خود خواهد بود مجبور به دادن عشق و نه به دنبال آن است. عشق واقعی و نگران است و نه با آنچه در آن می توانید دریافت کنید. عشق واقعی در رابطه با آنچه در آن می توانید به من بدهید.”

هیچ یک از مراحل پیج ارائه می دهد نسبت پیشرو عمدی زندگی آسان را به, اما پیج ما را متقاعد کرد که همه آنها شدنی است. او ثابت می کند و آن های خود را پس از سانحه داستان است که به رهبری او را به دانستن این چیزها درست باشد. من همچنین می دانم که از تجربه شخصی آنها درست هستند. من امیدوارم که شما را در این سفر با پیج سوی پیشرو زندگی عمدی. شما نمی خواهد همان خواهد شد پس از آن, اما شما تبدیل خواهد شد بیشتر واقعا شخص شما همیشه می خواستم به. اجازه ندهید ترس شما را متوقف کند. این عنوان ترسناک به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

[ad_2]

Leave a Comment