Posted on: آوریل 7, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

ویژه آموزش و پرورش در طول سال ها رشد کرده و بهبود قابل ملاحظه ای است. تاریخ آن را شامل بسیاری از تحسین چهره های تاریخی و حوادث است که باید تعریف شده و نهفته ویژه آموزش و پرورش است. من اما برداشت 4 نفر و یک رویداد است که من فکر می کردم تا به حال تاثیر زیادی در آموزش و پرورش ویژه. بدون این افراد خاص آموزش و پرورش خواهد بود که در آن است امروز. من اعتقاد دارم که ژان Itard, Edouard Seguin, هلن کلر, ساموئل هاو و قهوه ای در مقابل. هیئت آموزش و پرورش شد و از همه مهم برجسته در تاریخ ویژه ای اد. اگر چه آنها تنها آنهایی که باید تقدیر برای انجام یک کار برجسته ای در بهبود وضعیت ویژه Ed, آموزش و پرورش نمی خواهد پیشرفت تا آنجا بدون آنها.

ژان Itard است که شاید بهترین تعریف شده به عنوان “پدر آموزش و پرورش ویژه” اگر چه او آگاه نیست که کار او می شده اند به عنوان تعریف شده ویژه آموزش و پرورش کار خود را تا به حال تاثیر عمیقی بر نسل های آینده است. Itard تحصیل کرده بود به عنوان یک کاسب. اما در طول انقلاب فرانسه او به ارتش پیوست و تبدیل به یک دستیار جراح. پس از جنگ او بر جدید و به چالش کشیدن پروژه به نام ویکتور. ویکتور بود وحشی حیوانات-مثل پسر بچه که پیدا شد در حال اجرا در اطراف در جنگل. در سال 1800 او خریداری شد به پاریس برای مشاهده. زمانی که Itard دیدم وحشی و غیر متمدن او را به عهده گرفت که او تا به حال شده است به تازگی رها شده توسط پدر و مادر خود را. مانند یک حیوان وحشی است که نمی خواهم به قفس ویکتور فرار یک زن و شوهر از بار از یک بیوه's پنجره اتاق خواب. او به طور معمول کمبود اما Itard باور او می تواند آموزش و پسر از طریق تجربه. در طول Itard's زمان این یک باور رایج است که معلول ذهنی مردم uneducable. قابل توجه گورو صرف پنج سال تلاش برای “درمان” او. بعد از 5 سال, ویکتور می تواند خواندن و صحبت با چند کلمه و همچنین می تواند در نشان دادن محبت خود را به سوی مراقبان. متاسفانه او هرگز رسیده نرمال. Itard فکر کردم او تا به حال موفق به عنوان یک معلم اما تجربه خود را با ویکتور را به دیگران آموخت که به منظور دستیابی به کوچکترین موفقیت او تا به حال به قبول ویکتور به عنوان یک فرد. کار خود را اجرا مهم ترین حقیقت از همه این بود که آموزش و پرورش تا به حال به در هماهنگی با ماهیت پویا از زندگی است.

بعدی مهم تاریخی رقم یک معلم نیست اما قابل توجه است. هلن کلر به حال بیماری که در سمت چپ او نابینا و ناشنوا است. به عنوان یک فرزند جوان او دچار طریق عقب ماندگی شدید. او ساخته شده حیوانات برای تلفن های موبایل مانند پاره پاره لباس خود را خاموش و نبود آموزش توالت. این بود آشکار است که او فاقد متمدن صفات. سالها بعد حتی به او گفت: “من یک حیوان است.” فقیر هلن تا به حال تبدیل شدن به یک بسیار دشوار است کودک. او وحشت در خانه نگه دارد و اغلب در معرض خطر مردم در آن است. این Kellers شد توصیه به مراجعه به یک متخصص در کودکان ناشنوا. این به خوبی شناخته شده الکساندر گراهام بل. بل نشان می دهد که خانواده به دنبال یک مربی از پرکینز دانشگاه.

در مارس 3rd, سال 1883 او ملاقات معلم و سرپرست, Miss Anne سالیوان. در اولین جلسه از ایشان آن املای کلمه عروسک بر روی بازوی او. پس از نوشتن کلمه روی بازوی آن به هلن یک عروسک به او نشان می دهد چه “عروسک” بود. کلمه بعدی او مشخص شد “کیک” اگر چه او می تواند به سرعت تکرار همان حرکات انگشت هلن هرگز واقعا درک آنچه در واژه به معنای. در حالی که در آن تلاش شد به او کمک کند درک معنای یک کلمه او همچنین در تلاش برای سعی کنید به کنترل هلن's رفتار نامطلوب. او تحصیل کرده و متمدن بود یک چالش بزرگ برای آن است. پس از یک ماه رفتار او را بهبود بخشد. آن بود که اولیه ماه است که پیوند میان آن و هلن تاسیس شد. پس از آن ماه از آن زمان بود که مردم به عنوان “معجزه است. این بود تا سال 1887 که هلن شروع به درک به درک درستی از کلمات. آن پمپ آب به هلن's دست و املای کلمه در دست او است. چیزی در مورد این فعالیت کمک هلن درک معنای کلمات .. هلن پیشرفت به عنوان یک فرد در طول سال.

زندگی که او زندگی می کردند تا به حال تاثیر بر روش های تدریس و همچنین به عنوان فن آوری است. با کمک آن از طریق نوشتن سخنرانی ها و راه او زندگی می کردند زندگی او نشان داده است افرادی که معلول است نه پایان جهان است. او تاثیر در آموزش و پرورش نشان داده می شود و از طریق این نقل قول از او: “مردم باید یاد بگیرند که این مرد کور است نه سرده و نه یک دمدمی مزاجی و نه یک ادم سفیه و احمق. او یک ذهن است که می تواند تحصیل یک دست است که می تواند آموزش داده می شود …”

[ad_2]

Leave a Comment