Posted on: ژوئن 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

شما تا کنون فکر در مورد ایجاد چشم انداز خود را ، خوب 2019 خواهد بود در اینجا زودتر از شما آن را می دانم و یک راه عالی برای jumpstart سال جدید با صدای و پایان این سال قوی است که با ایجاد بسیار خود را در هیئت مدیره چشم انداز صحبت می کند که به صمیمی ترین خواسته ها و رویاهای.

هیئت مدیره چشم انداز خلاق ابزار است که شما کمک می کند تا تمرکز بر روی خواسته های قلبی خود را با قرار دادن یک نمایش تصویری در مقابل شما از آنچه شما می خواهید به انجام می شود و باید در زندگی است. آنها به شما کمک کند به تجسم مورد نظر خود را در آینده و در آن مکان خود را آمال و رویاها و اهداف در چشم ساده به طوری که شما می توانید ببینید که در آن شما می خواهید برای رفتن در روزانه. این کمک می کند تا شما را به نگه داشتن تمایلات قلبی خود را در خط مقدم از دقیقه خود را به طوری که شما می توانید شروع به چین زندگی خود را با چیزهایی که برای شما مهم.

فکر می کنم از یک چشم انداز هیئت مدیره به عنوان یک فضای خلاق برای گرفتن چیزهایی که شما می خواهید به انجام می شود و باید در زندگی است. داشتن یک فضای خلاق است که قطاری از آنچه شما می خواهید به آشکار در آینده نزدیک شما را قادر به تمرکز بر روی اهداف شخصی خود حتی زمانی که زندگی گیج کننده می شود و شما باید به رقابت با مسائل کشیدن برای توجه شما.

واقعیت زندگی ما این است: هر چه ما تمرکز بر روی رشد می کند. و اگر ما صرف اکثریت از ما وقت و انرژی با تمرکز بر اشتباهات گذشته فرصت های از دست رفته و امیدی که همه ما تجمع می یابد که ما روبرو می شوند و شکست ها و سختی پس از آن زندگی ما می گذرند بدون ما هر داشتن واقعا زندگی می کردند. یکی از چیزهایی است که یک هیئت مدیره چشم انداز می کند برای کمک به مردم مبارزه با ناامیدی است که آن را به شما فراهم می کند با یک تخته سنگ پاک برای طراحی زندگی خود را در حال حرکت رو به جلو است.

هنگامی که شما ایجاد یک هیئت مدیره چشم انداز و محل آن را در یک منطقه از خانه خود و یا دفتر که در آن شما می توانید به آن نگاه کنید روزانه شما را تا پایان درگیر شدن اهداف خود رویاها و خواسته های خود را در یک عمدی راه و به طور منظم در طول روز است. سود اصلی درگیر شدن با اهداف خود رویاها و خواسته های هدفمند و فعال راه این است: بیشتر شما تمرکز بر آنچه شما می خواهید از زندگی و نه از آنچه شما پشیمانی و یا از دست رفته بیشتر شما قادر خواهید بود تا در صندلی راننده از زندگی خود را از یک محل وضوح و پشتکار به منظور ایجاد نوعی از زندگی است که شما به ارمغان می آورد این نوع شادی, شادی, همراهی, سلامت, موفقیت و صلح از ذهن است که شما به دنبال.

فرایند تجسم آنچه شما می خواهید را به معنای واقعی کلمه شما را مجبور به شروع به بررسی خواسته های خود را از قلب و صفر در آن چیزهایی است که واقعا مهم برای شما در این فصل از زندگی خود را. این که آیا شما انتخاب می کنید برای ایجاد یک استاد هیئت مدیره چشم انداز و یا کوچکتر چند چشم انداز تخته که تمرکز بر جنبه های مختلف زندگی خود را محدود فضا در هیئت مدیره خود را درگیر ذهن خود را در یک فرآیند انتخاب آنچه مورد نظر شما و رها از آنچه که شما دیگر نمی خواهید به طوری که شما می توانید اختصاص بیشتر وقت خود را در, انرژی و توجه نسبت به آوردن شما بیشتر خواسته های صمیمی به ثمر.

به درک که چرا تجسم خواسته خود را آنقدر قدرتمند است که ما نیاز به نگاه در ذهن چگونه کار می کند. ذهن ابزاری است که ایجاد جهان ما و ذهن ما هستند طراحی شده برای کمک به ما در باز کردن پتانسیل ما و زندگی کردن تعریف ما از موفقیت است. با هر عمل ما افکار ما هستند و نیروی محرکه انتخاب های ما. هنگامی که ما تجسم یک هدف با جزئیات واضح و روشن ذهن ما را به یک تصویر ذهنی ما از آینده مورد نظر و مستقیم ما افکار و اعمال و عادات نسبت به دستیابی به این هدف است.

ذهن چنان قدرتمند است که هر هدف است که شما می خواهید به انجام هر رویایی که مورد نظر شما به دنبال همه نشأت گرفته از چشم انداز است که شما باید در ذهن خود مورد نظر خود را در آینده. بنابراین هیئت مدیره چشم انداز به ارمغان می آورد به زندگی تصویر است که در حال حاضر در ذهن خود را. و این مجموعه یک فرایند در حال حرکت اگر شما با آن چوب برای کمک به شما در روشن کردن اهداف و نقشه های لازم مراحل اقدام برای آشکار چیزهایی که شما تمایل به فراموش شود و باید در زندگی است.

هنگامی که شما تجسم خودتان زندگی در خانه رویایی خود را و ذهن شما را هدایت توجه و اقدامات خود را برای شروع ایجاد این واقعیت است. روند انتخاب چه برای قرار دادن در هیئت مدیره چشم انداز ساده است و در عین حال اغلب دست کم گرفت. اما ساده انتخاب فرایند تصمیم گیری چه تصاویر و کلمات به نقل از تصدیق برای قرار دادن در هیئت مدیره چشم انداز باریک کردن و تمرکز خود را personalizes هیئت مدیره خود را با خاص رویاها و اهداف و خواسته های که برای شما مهم. آن را در مورد درک قدرت انتخاب و حرکت از تمرکز.

برای دریافت بیشتر از خود هیئت مدیره چشم انداز آن را باید نه تنها شامل تصاویر و کلمات است که نشان دهنده چیزهایی که شما می خواهید, اما آن را نیز باید در بر گرفتن چگونه شما می خواهم احساس کنم. آن را شامل مواد چیزهایی که شما می خواهید به آشکار در زندگی خود را. اما اگر شما نیز عبارتند از: چگونه می خواهید به احساس شما اطمینان حاصل شود که شما تمرکز بر آوردن همه چیز را به زندگی خود را که تنها در خدمت شما هست و که چین با چیزهایی که به شما صلح از ذهن و شادی است.

وجود دارد تنها یک قانون مهم برای ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره است که کار می کند و آن را که وجود ندارد هر گونه قوانین است. آیا نمی شود ترس از خراب کردن چشم انداز خود را از هیئت مدیره. شما نمی ظروف سرباز یا مسافر تا بینایی خود را از هیئت مدیره از آنجا که شما در حال ایجاد آن را برای منعکس کردن چیزهایی که شما می خواهید به آشکار در زندگی خود را. این خود چشم انداز هیئت مدیره پس از آن لذت ببرید با آن است.

اگر شما می خواهم برای ایجاد چشم انداز خود را از هیئت مدیره در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

• هر نوع از هیئت مدیره. شما می توانید با استفاده از پوستر های بزرگ هیئت مدیره کاغذ یا تخته های چوب پنبه از فروشگاه دلار. برخی از مردم با استفاده از آلبوم های عکس خود را برای هیئت مدیره چشم انداز و ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره آلبوم

به جای آن. آن را کاملا به شما است.

• قیچی نوار فشار پین اگر شما با استفاده از یک چوب پنبه هیئت مدیره و/یا چسب چوب برای قرار دادن تصاویر است که شما قطع شده در هیئت مدیره خود را.

• مقدار زیادی از نشانگر هر دو ضخیم و نازک. شما همچنین می توانید ارایش هیئت مدیره خود را با برچسب و یا هر چیز دیگری که شما می توانید فکر می کنم از خود را به هیئت مدیره چشم انداز احساس خود را.

• مجله های مختلف و متنوع که شما می توانید برش تصاویر و به نقل از.

• علاوه بر این تصاویر از چیزهایی که شما می خواهید به نگاه در هر روز مانند: عکس, نقل قول, سخنان, تصاویری از مکان شما می خواهید برای رفتن یادآوری حوادث و مکان و افراد و کارت پستال از دوستان و فقط در مورد هر چیزی است که الهام بخش شما را به فاش کردن قلب خود را بخواهد.

• خودتان را در مورد یک یا دو ساعت به ایجاد چشم انداز خود را از هیئت مدیره.

• اتمام یوتیوب برای دیدن نمونه هایی از افراد دیگر چشم انداز تخته به منظور الهام گرفتن برای خود را ایجاد کنید.

اگر شما می خواهم برای پیوستن به من در من هیئت مدیره چشم انداز حزب در شهر نیویورک در دوشنبه, نوامبر 3, 2018دریافت بلیط خود را در Eventbrite لینک زیر: https://cassandramackvisionboardparty.eventbrite.com

[ad_2]

Leave a Comment