Posted on: آوریل 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

شما ممکن است فکر می کنم که آن را سخت تر برای کشف کردن که چگونه به learn Hindi از آن است که به یادگیری بیشتر زبان آشنا. انگلیسی و هندی به اشتراک نمی بسیاری از واژگان و دستور زبان. به زبان های مختلف نوشته شده است حروف. شاید Hindi فقط به نظر می رسد بیش از حد “عجیب و غریب” به شما. اما یادگیری زبان هندی است که به خوبی در این عرصه امکان پذیر است. پس از همه, میلیون ها نفر از کودکان هندی صحبت می کنند, خواندن و نوشتن به زبان هندی! اگر آنها می توانند یاد بگیرند Hindi شما می توانید بیش از حد. در اینجا برخی از راهنمایی برای موفقیت شما. در اینجا این است که چگونه به یادگیری زبان هندی.

اول از همه شروع با یک نگرش مثبت است. به یاد داشته باشید که نقل قول هنری فورد ؟ “اگر شما فکر می کنم شما می توانید چیزی را انجام دهد و یا فکر می کنم شما نمی توانید انجام دهید یک چیز حق با تو است.” آیا شما تا کنون شنیده ام کسی می گویند که آنها فقط نمی تواند یادگیری زبان ؟ زمانی که آنها فکر می کنم که آنها آن را درست است. من می خواهم شما را به فکر می کنم که شما می توانید یادگیری زبان هندی. پس از آن کار سخت در آن است. اجازه ندهید که هر گونه درک شده موانع شما را متوقف کند. شما موفق خواهد شد در هدف خود را.

شکستن پروژه به کارهای کوچک. فکر نمی کنم در مورد یادگیری تمام حروف در یک روز. کار بر روی پنج حرف است. آیا شما یک فهرست واژگان از پانزده کلمات ؟ کار در نیمه اول آن. رفتن برای استراحت بعد. درک کنند که یادگیری زبان یک فرایند طولانی با موفقیت های آینده در هر مرحله از راه. ارزش هر یک از این مراحل و یکی یکی آنها را به شما به هدف خود را از صحبت کردن روان و به راحتی.

سرگرم کردن خود و تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود را با استفاده از به عنوان بسیاری Hindi به شما آموخته اند. خوش آمد می گوید دوستان خود در هندی. نوشتن و یا گفتن چند ساده جملات فقط برای تمرین. و سپس تغییر فعل یا اسم برای اثبات به خودتان است که شما می توانید ارسال و یا می گویند حتی بیشتر از شما فکر می کنید.

استفاده خوب مهارت های مدیریت زمان. آن را بهتر به کار کمی در مهارت های جدید هر روز به جای آن به کار برای مدت های طولانی از زمان کمتر. در واقع سعی کنید به برنامه دو دوره مطالعه در روز است. در اولین جلسه شما به یادگیری مهارت های جدید. در جلسه دوم در شما تقویت آنها. تکرار مواد بسیار مهم عادت برای چگونه به یادگیری زبان هندی. همین دلیل است که معلمان خود را استفاده می شود به شما برای مشق شب. شما نمی خواهید به پیشرفت بیش از حد سریع است. شما می خواهید مطمئن شوید که شما آموخته اند که هر درس به طور کامل. کوتاه دوم روزانه مطالعه دوره برای شما مفید خواهد بود که.

به خودتان پاداش هر زمانی که شما رسیدن به یک نقطه عطف است. هنگامی که شما به پایان رسید یک درس اجاره بالیوود فیلم. هنگامی که شما به پایان رسید پنج درس درمان خود را به یک وعده غذایی خوشمزه در یک رستوران هندی. هنگامی که شما به پایان رسید این دوره کتاب سفر خود را به هند!

در آغاز خود را به هندی آن را به نظر می رسد ممکن است که شما هرگز به پایان برسد. شما ممکن است فکر می کنم که شما هرگز نمی خواهد بود قادر به کشف الفبای یا درک محاوره ای که می شنوید در فایل های صوتی خود را. اما شما می توانید آن را انجام دهید. نگاهی به مراحل بالاتر و شما را پیدا خواهد کرد که شما به خوبی می دانیم چگونه به یادگیری زبان هندی.

[ad_2]

Leave a Comment