Posted on: ژوئن 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بنابراین شما به چشم خود را بر روی یک دختر است که شما به خصوص دوست – اما او به نظر نمی رسد در پاسخ به پیشرفت های خود را. بنابراین چه چیزی شما را پس از آن ؟ آن را کاملا ساده است در واقع. با تکنیک های من در مورد به اشتراک گذاشتن با شما خواهد بود به لبه بسته بندی شده با سلاح و مهمات شما نیاز به ایجاد یک زن کاملا دیوانه بیش از شما. آن را با این نسخهها کار به خوبی به خصوص اگر او یک پسر – باور کنید یا نه! ادامه مطلب برای پیدا کردن…

چگونه به یک دختر دیوانه بر شما و فکر می کنم در مورد شما (با وجود داشتن یک پسر!)

“جلوگیری از نیاز او”. شما ببینید اگر شما احساس می کنید مانند شما نیاز پاسخ او او خواهد بود قادر به آن را احساس کنید – و جاذبه خود را به شما را کاهش دهد. توقف ساخت این اشتباه است. یکی از راه های نشان دادن خود را غیر نیازمندی که به درخواست او را به “بازگشت به دوست پسر او”. شانس هستند که او دوست پسر زشت میانسال نامرتب و کثیف است که در گیر یک میز کار خسته کننده مانند بیچهره بازاریابی اجرایی (و نه به ذکر است با یک آبجو شکم به بوت). اگر شما نیاز به او را کمتر از او به شما نیاز دارد و سپس او را دیوانه بیش از شما.

“بود جایگزین بهتر”. مقایسه در برابر او دوست می شود و جایگزین بهتر است. این می تواند آسان تر از آن برای تلفن های موبایل. پیدا کردن به عنوان آنجا که ممکن است در مورد دوست پسر و پس از آن “دلالت” به او در صحبت های خود را که شما بهتر ، برای مثال دوست پسر ممکن است خسته کننده سرگرمی مانند جمع آوری ساعت (و یا چیزی به همان اندازه به عنوان احمق). آنچه شما باید انجام دهید این است که به او نشان می دهد خود را بسیار جذاب نواختن گیتار مهارت و یا خود را عالی توانایی های فکری برای کلمه به کلمه نقل از تولستوی جنگ و صلح است.

[ad_2]

Leave a Comment