Posted on: جولای 7, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

این خواهد بود یک چند گام برنامه نوشته شده توسط کسی که به فروش می رسد بیش از $40,000 ارزش Cutco کارد و چنگال را فقط در هشت ماه. به شما خواهد آموخت که مزایای یادگیری فروش در سن جوانی و چگونگی تحت تاثیر قرار دادن دوستان و خانواده و همکاران خود را با موفقیت.

اول برای موفقیت در چیزی است که شما باید قبول شکست است. من قول می دهم که این امکان را بسیار خوب پول فروش امریکا #1 قاشق و چنگال است که قطعا accomplishable. شما باید درک کنند که هنگامی که شما موفق به آن نشده است permament یا چیزی که باید شما را پایین کند بلکه چیزی است که شما سوق دادن به آینده خود تلاش با یک درک بهتر از نحوه واکنش نشان دادن در موقعیت های مشابه.

من به شما بگویم یک داستان است. من اول تابستان فروش Cutco عالی بود من حتی نمی کنم خودم را و فکر می کردم این کار آسان بود. اما من حساب بانکی به دور از قابل توجه است. که می شود گفت, من تصمیم به واقعا ضربه خود من به لب آمد بهار و واقعا به نوسان از چیزهایی. من تا به حال یک روز خشن و من تقریبا از هم پاشید. یکی از من قرار ملاقات لغو شده و دوباره برنامه ریزی شده است. من غمگین من خسته شده بود و من تنها. من کمک خواست و من مدیر مایکل به من گفت که به نگه داشتن سر من است. و نقل قول که او گفت: همیشه در حافظه:

“آیا شما با رفتن به واکنش نشان می دهند و یا می خواهید به پاسخ؟”

من پس از آن به پایان رسید تا با فروش بیش از $20,000 4 ماه آینده. یک زن و شوهر از چیزهایی تغییر کرده است. من تصمیم به ارتکاب به این روند است. من بیدار شدن از خواب در اوایل ساخت بسیاری از تماس های تلفنی و واقعا هل دادن خودم به حد. من تا به حال چند هفته که گذاشتم احتمالا 50 ساعت در هفته تمام. من تا به تاریکی روز و واقعا با خودم فکر “من دیوانه؟” اما بهار در اطراف آمد و به من مسلط شد. بسیاری از مردم شوکه شده بودند در گناه من.

در اینجا چیزی است که من متفاوت:

1) صبح تلفن زمان – افراد موفق هستند و در جاده 7:00 AM

2) متعهد به روند برقراری تماس, فراموش, قرار ملاقات, دریافت معارفه ها

3) از دست دادن نیست شتاب

4) مراقبت در مورد هم تیمی های خود را – خوب خوب همه

5) هرگز به حل و فصل کمتر – اگر شما فکر می کنم شما می توانید یا نمی توانید شما مناسب هستند

6) هدف صفحه – این به من کمک کرد فروش خیلی Cutco…

7) هرگز

[ad_2]

Leave a Comment