Posted on: ژوئن 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اگر چه زنان ساخته اند گام در محل کار آنها کمتر در نقش های رهبری. از این رو این مقاله به طرفداران نه روش برای تعیین دانش و مهارت است. صرف نظر از نقش فعلی (full-time, مادر, دانشجو یا شاغل) شما می توانید نمودار خود را در آینده.

9 نکته

داوطلب

سازمان های غیر انتفاعی همیشه نیاز به داوطلب. نگاه برای شانس به خدمت در انجمن. اگر شما یک پدر و مادر به دنبال فرصت های درگیر در مدارس و سازمان های جامعه و کلیسا. اگر شما در حال حاضر در نیروی کار و پیدا کردن راه های که در آن شما کار می کنند. یکی دیگر از گزینه این است که خود را انجمن فارغ التحصیلان. در نهایت اگر شما یک دانش آموز کالج کشف مواضع داوطلب در دانشگاه و خارج از دانشگاه. استفاده از خدمات حرفه ای; آنها ماموریت خدمت شما.

وبلاگ

وجود دارد بسیار برای وبلاگ در مورد. مورد علاقه خود را چه موضوع ؟ چه سختی باید شما در غلبه بر? آیا شما یک سرگرمی ؟ چه چیزی باعث می شود شما عصبانی است ؟ آنچه که لمس قلب خود را? شروع با بررسی استعدادهای خود و منافع خود برای امکانات.

درخواست برای موقعیت.

اگر شما می خواهید برای به دست آوردن مهارت های رهبری و تجربه درخواست برای موقعیت. هنگامی که چشم انداز در حال کشف در خود محل اشتغال پرتاب کلاه خود را به حلقه. شما باید چیزی برای از دست دادن. اما مطمئن شوید که آن را مناسب است. علاوه بر این, آماده به توضیح دهید که چگونه شما می توانید کمک. نگران نباشید اگر آن را تحقق نیست. شما می توانید راه رفتن در آب اگر شما اقامت در قایق.

صندلی کمیته

صندلی یک کمیته در کلیسا در مدرسه و یا در محل کار. جستجو حتی در جامعه خود را. را منجر شود. سپس شما متوجه اهمیت بسیج داوطلبان برای رسیدن به یک هدف.

تبدیل شدن به یک مربی

به نظر من مربیگری است و یکی از ویژگیهای راه برای نشان دادن رهبری است. آن را شامل دادن خود در زمان خرد و دوستی است. به اطراف نگاه کنید. که می تواند به شما پور خود را به? اندیشیدن به وضعیت قبل از اینکه شما ادامه دهید به خاطر اینکه یک مربی کسب و کار جدی است. جوانان برای مثال در حال رشد بدون پدران یا مثبت والدین پشتیبانی می کند. این ارائه فرصت برای توسعه رهبران آینده. برای این منظور تماس با مدرسه و یا جامعه ،

به دنبال یک مربی

پیدا کردن یک مربی و اجازه دهید او به شما کمک کند. این فرد خواهد بود مشاور خود مربی و معلم است. در این رابطه باید برقرار شود بر اعتماد و احترام. گذشته از این شما نیاز به راحتی های خود را از آرمان و ترس. این در ذهن نگه دارید – بر خلاف دوستان که می پذیرد شما راه شما هستند و یک مربی مختلف هدف. مربی هل می دهد شما را به تبدیل شدن به بیشتر. چرا شما فکر می کنید افراد موفق به دست آوردن یک مربی ،

به دنبال فرصت

آب واکر خارج شدن از قایق. بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت تجربه رهبری شما باید به دنبال شرایط مناسب. غیر فعال بودن و یا منفعل-تهاجمی نیست کمک خواهد کرد که شما را به

آماده

خواندن کتاب در مورد رهبری برای به دست آوردن یک بنیان قوی در اصول. حضور در سمینارها و کارگاه های آموزشی. توسعه یک استعداد برای ماندن پهلو به پهلو از روند.

ایجاد اعتماد به نفس

حفظ اعتماد به نفس و چشم انداز مثبت و حیاتی است. چگونه می توانم به شما برای ساختن اعتماد به نفس منجر شود ؟ اجازه دهید من حساب راه. خواندن و تعمق در کتاب مقدس به ویژه کسانی که مربوط به موفقیت است. با این وجود آنها را به خواندن با صدای بلند به دلیل ایمان می آید با شنیدن و شنیدن. گوش دادن به سخنرانان انگیزشی در یوتیوب و یا به کتابخانه بروید و پرداخت سی دی و دی وی دی. جمع آوری یک لیست از مورد علاقه خود را به نقل از. در نهایت به عنوان خوانده شده داستان از افرادی که در پیروزی شده اند. هر کس دوست دارد فلک زده یا کسی که ماندگار. اینها فقط چند ایده.

[ad_2]

Leave a Comment