Posted on: جولای 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

شما می توانید کشتی تا 70 پوند در هر جعبه. حمل و نقل مناطق بی ربط هستند به دلیل آن است که یک نرخ ثابتی به هر نقطه در ایالات متحده است. USPS Priority mail ارائه می دهد ساده ترین راه برای کشتی های کوچک بسته. در حال حاضر تقریبا همه شنیده عبارت “اگر آن را متناسب با آن کشتی”. جعبه در آمده 4 اشکال و اندازه های مختلف در نقاط مختلف قیمت.

هر چیزی که متناسب با آن کشتی خواهد شد در هر نقطه در ایالات متحده است. کوچک, تخت, رای دادن جعبه ها در واقع بسیار کوچک است. ابعاد 8 5/8″ x 5 3/8″ x 1 5/8″. آن است که قابل مقایسه در اندازه یک VHS و کاست. اگر شما نمی دانید و یا به یاد داشته باشید روز از وی سی آر بروید و درخواست خود را برادر بزرگتر یا پدر و مادر به توضیح دهید که چگونه یک نوار VHS است. با قیمت با شروع از $4.95 آن را واقعا مهم نیست چقدر کوچک جعبه است.

این جعبه بزرگ خواهد بود برای ویدجت. این USPS Priority Mail متوسط نرخ تخت جعبه می آید در دو اندازه. اولین اندازه است (11″ x 8 1/2″ x 5 1/2″) است و به شکل های بزرگ, تخت, رای دادن جعبه. آن است که کمی کوتاه تر و کمی باریک تر است. این USPS رای شروع می شود در $10.70.

به همان قیمت به عنوان اولین جعبه دوم اندازه متوسط نرخ تخت جعبه 11 7/8″ x 3 3/8″ x 13 5/8″. آن است که شکل و بیشتر شبیه به یک مستطیل از سنتی نبات جعبه. مزایای استفاده از این یکی آمده از طول آن است. چیزی که بیش از حد طولانی برای دو نفر دیگر جعبه ممکن است به خوبی مناسب در این جعبه است. متوسط نرخ تخت جعبه بزرگ برای هر شرکت است که به دنبال کاهش هزینه های حمل و نقل و انواع اندازه.

کشتی آنلاین و شما USPS تخفیف در دسترس هستند که در اداره پست.

این USPS Priority Mail بزرگ, تخت, رای جعبه 12 1/4″ x 12 1/4″ x 6″. این واضح است که بزرگترین جعبه و می تواند نگه دارید ترین کالا. این جعبه بزرگ برای eBay شرکت های باربری و بسته های مراقبتی و چندین برنامه های کاربردی دیگر. اگر شما نیاز به کشتی سنگین است که به مناسب این جعبه می توانید پر کنید و آن را به لبه شما به دنبال در هزینه $14.50 از طریق اداره پست.

اکثر شرکت های باربری لازم نیست نگران با وزن محدودیت. وزن محدودیت برای همه USPS Priority Mail نرخ تخت جعبه است که 70 lbs. رسیدن به این وزن است که احتمالا یک چالش مگر اینکه شما در حال حمل و نقل جامد منجر شود.

آن را با همان قیمت به کشتی از نیویورک به نیوجرسی به عنوان آن است که به کشتی از نیویورک به هاوایی. شاید بزرگترین مزیت نمی آیند از بسته بندی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در نرخ تخت جعبه اما از نیاز نیست به نگرانی در مورد مناطق. این USPS priority نرخ را تغییر دهید از یک حمل و نقل منطقه به بعد.

اولویت نرخ تخت جعبه باید مزایای بزرگ. تنها تفاوت این است که شما باید خود را شخصی مراقبت از مشتری نماینده برای کمک به شما با حساب کاربری خود. تصور کنید که داشتن یک فرد برای تماس و صحبت بیش از حد بلافاصله خود را در مورد اداره پست حمل و نقل است.

[ad_2]

Leave a Comment