Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

با استفاده از جی پی اس کوچک مخفی میتوانید کودکان محصل خود را زیر نظر بگیرید و خود را از نگرانیها و دلهرههایی که دیر آمدنشان ایجاد میکند، رها کنید. امروزه با استفاده از ردیاب کوچک مخفی میتوان فرزندان خود، بهخصوص کودکان و نوجوان که سرشار از انرژی هستند را زیر نظر داشت. یعنی ارتباط ماهواره ای در زیر سقف وجود ندارد . به مجموع این ماهواره ها NAVSTAR نیز گفته می شود. این شما را کمک می کند تا کسانی را که دوست دارید در امن باشند و هم اجازه داده اید تا با صلاحیت خود عمل کنند.

شما فقط باید جی پی اس را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به مقصد رسیده اند. خود استفاده کرد. با استفاده از ردیاب قبل از اینکه چیزی گم شود، به راحتی پیدایش میکنید؛ فرقی ندارد که ردیاب را برای کودک خود یا خوردویتان استفاده میکنید؛ در سریعترین زمان ممکن میتوانید قبل از اینکه حادثهای برای فرزند، سالمندان، بیماران، وسایل نقلیه خود رخ بدهد، از آسیبهای احتمالی جلوگیری کنید. قبل از اینکه چمدانتان مسافرتی دیگر را تجربه کند، با استفاده از ردیاب، در سریعترین زمان ممکن پیدایش میکنید.

همچنین میتوانید موقعیت های قبلی را نیز بر روی دستگاه جی پی اس شخصی نقشه ببینید . مشابه با دیگر محصولات موجود در مجموعه جی پی اس خودرو، برای ردیاب شخصی GR600 نیز بازه زمانی یکسالهای بهمنظور گارانتی و پشتیبانی خدمات پس از فروش در نظر گرفتهشده است. خدمات این مجموعه در هر شرایط آب و هوایی و در تمام ساعات شبانه روز در دسترس است. اگر شما هم مدیر یه کسب و کار و مجموعه هستید که نیاز دارید پرسنل خود را کنترل و ردیابی بکنید استفاده از دستگاه های ردیاب شخصی می تواند برایتان بسیار پر کاربرد باشد، این ردیاب ها معمولا در شرکت های پخش، شرکت های بازاریابی، تاکسی تلفنی ها، شرکت های حراست و امنیت و…

شما میتوانید به مشتریان خود تضمین بدهید که کنترل و نظارت دقیقی روی پرسنل خود دارید و امنیت را جدی میگیرید ومشتریانتان برایتان اهمیت ویژه دارند. از موارد دیگر استفاده از جی پی اس ردیاب شخصی دلتا میتوان برای کنترل ویزیتور و بازاریابها اشاره نمود. یعنی به دو حالت میتوان از جی پی اس در کامپیوتر استفاده کرد . به این دلیل باید بر روی لپ تاپ نصب کرد چون امکان بیرون بردن را دارد .

Leave a Comment