Posted on: آوریل 17, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بزرگ و درخشان چشمان رنگ روشن مو مبهم بینی و اغراق آمیز بیان صورت مرا به یاد تنها یک چیز است.

می تواند به شما حدس می زنم آنچه در آن است ؟

اگر پاسخ شما این است که انیمیشن سپس یکنوع بازی شبیه لوتو شما فقط به عنوان خوانده شده otaku ذهن!

انیمیشن (تلفظ: “Ah-nee-ممکن است”) یک نوع از انیمیشن معمولا از ژاپن است. آنها سبک خود را و آن را نشان می دهد که در عجیب و غریب و شگفت انگیز در راه است. انیمیشن نیز آن را حس کمدی و یک راه منحصر به فرد از تفکر است. می توانید آن را واقعا عمیق و جدی و یا آن را می تواند تبدیل به silliest (مانند: “Lucky Star”, “Kill Me Baby”) و احمقانه ترین (مانند: “Death Note”,”Gintama”) چیزی که شما تا کنون دیده اند. ترین انیمیشن نشان می دهد بر اساس محبوب mangas (کمیک ژاپنی) فقط با قرار دادن یک کمی بیشتر در زندگی به آنها است. انیمیشن اغلب بیشتری را پوشش می دهد مباحث جدی تر از معمولی کارتون. در امریکا و کارتون ها به عنوان یک شکل از سرگرمی به معنای برای کودکان. در ژاپن مردم از همه سنین (نه نوزادان تازه متولد شده!) سازمان دیده بان انیمیشن. بیشتر نشان می دهد و فیلم در حال محور برای کودکان و نوجوانان, نوجوانان و بزرگسالان جوان است, اما هم وجود دارد بسیاری از انیمیشن هایی که ساخته شده برای جمعیت حتی تجار و بازرگانان و زنان خانه دار!

کلمه “انیمیشن” است که به صورت مختصر تلفظ “انیمیشن” در جایی که این اصطلاح در منابع تمام انیمیشن. در خارج از ژاپن و انیمیشن استفاده می شود برای اشاره به طور خاص انیمیشن از ژاپن یا ژاپنی منتشر انیمیشن سبک اغلب مشخصه گرافیک رنگارنگ و پر جنب و جوش شخصیت و خارق العاده تم ها. دانلود انیمه ژاپنی آغاز شد و در قرن 20. Katsudo Shashin است که ادعا می شود اولین انیمیشن ژاپنی است. در سال 1923 بزرگ کانتو زلزله منجر به تخریب گسترده از جمله تخریب قدیمیترین استودیو انیمیشن و انیمه با این نسخهها کار; ترک Kouchi را Namakura Gatana به عنوان قدیمی ترین بازمانده انیمیشن.اولین انیمیشن تلویزیونی بود Otogi مانگا تقویم پخش از سال 1961 تا 1964.

من مقدمه ای برای انیمیشن بود و در کلاس چهار هنگامی که من به تماشای “شکارچی شهر” در تلویزیون کانال Animax. هر چند که من دیدم انیمیشن (به عنوان یک ماده در واقع جمع کارتون, انیمه) مانند “Doraemon”,”Shinchan”,”آواتار-آخرین airbender”,”روز تابستان با اهسته بازمزمه ادا کردن”, “AstroBoy””اژدها توپ Z”, “ناروتو” راه بازگشت به قبل از, در عین حال من نمی دانستم این حس عمیق از انیمیشن به عنوان آن بود dubbed in Hindi (نه من می گویند “آلوده” به جای “دوبله” با مضحک مرد صدای هندی که کرک غیر ضروری با کف دست زدن-چوب جوک انحراف بینندگان از طرح و زمین شما را در یک اش شله قلمکار از indianised انیمیشن). خواهر من ( سه سال جوانتر از من اگر من حاضر به اعتراف او بیشتر از من) در زمان عجیب و غریب علاقه ای به انیمه های ژاپنی مانند “Tears to Tiara” و “ننگ باد” پخش در Animax: که من فکر عجیب و غریب که در آن زمان به عنوان “وطن پرست اینرسی” به من جلوگیری از پذیرش هر چیزی اما محصولات. من برای اولین بار دفع توسط این واقعیت است که همه صدای کست بودند و برای درک داستان من تا به حال به مشکل خواندن زیرنویس فارسی و تا به حال به ارتباط گفتاری با این ویدئو نشان داده شده است; که مقدار زیادی از توجه لازم بود. آن را غیر ممکن بود برای من برای انجام این دو کار با آن خسته کننده وظایف در همان زمان پس من بازگشت به T. V. کانال: Cartoon Network, Nickolodeans, Hungama, Pogo, بومرنگ و Jetix.

پس از یک وقفه طولانی در کلاس هفت من دوباره شروع آزمایش مهارت من در درک انیمه که تبدیل به یک موفقیت زمانی که من برای اولین بار زیاده روی در برای تلفن های موبایل مانند “Hayate the Combat Butler” و “پری دم”. آه! مانند یک سم شیرین! پس از تمام روز گیج کننده در مدرسه, آموزش, شنا, کلاس های هنر و کلاس های موسیقی و دیگر تمام heck از بسیاری از فعالیت ها; من منتظر تنها به نظاره نشست و استراحت به تماشای این انیمیشن. در آن زمان هیچ چیز اهمیت به من; نه حتی پدر و مادرم و دوستان و معلمان. که در عرصه مجازی از لذت من می تواند مقابله با من شکست و درد و رنج به راحتی به عنوان من تا به حال گرفته شده در موفقیت است. هیچ چیز مرا آزار می داد به جز زمانی که من تا به حال برای حضور در تماس های تلفنی و یا برای باز کردن درب اگر هر مهمان می آید زمانی که این انیمیشن را نشان می دهد ادامه دارد. اما انیمیشن سختی را بر مطالعات من به عنوان پس از تماشای دو ساعت طول برنامه من دچار پد (پست انیمیشن, افسردگی, سندرم) که من دچار گناه اتلاف وقت بود که بیشتر تشدید شده مادر من ملامت (من می خواهم برای توصیف این وضعیت به عنوان “کاتا Ghaye nuun-er Chheta”) و این گناه خواهد سوق دادن من به مطالعه سخت تر تمرکز و کار برای ساعت های طولانی تر و این زمانی رخ داد که در زندگی روزمره برای من; بنابراین من می تواند به راحتی شکست دادن بسیاری از دانش آموزان در آن تحصیل و یا شنا یا هر کار دیگر.

در نتیجه به همه نگهبان, من می خواهم به درخواست اجازه می دهد تا بچه های خود به تماشای انیمیشن آن را به عنوان کار می کرد برای من (شاید من عجیب و غریب سرب در مغز من!). تماشای انیمیشن قطعا کمک خواهد کرد شما را به سنگ تیز کردن خود را ادبی واژگان و مهارت های تحلیلی. از همه مهمتر آن که به عنوان یک منبع عظیم از سرگرمی حداقل راه فراتر از لیگ روزانه هندی صابون.

درک فرهنگ مبدا بسیار مهم است برای تحقق بخشیدن به این طرح بود این انیمیشن ژاپنی, کره ای Aeni webtoons, چینی, Manhua انیمیشن یا کمدی آمریکایی (که من رنج می برد زمانی که من تازه کار در تماشای انیمیشن). اگر شما را به تماشای هر انیمه احتمالا شما متوجه خواهد شد که شخصیت های متفاوت رفتار می کنند و همه چیز به طور کلی (مانند خانه ها و حمل و نقل و غذا خوردن و غیره.) هستند کمی متفاوت از آنچه شما استفاده می شود. احتمالا به آسانی آشکار تفاوت بین انیمیشن ژاپنی و دیگران است و آثار هنری که در آن چشم بزرگ (بزرگتر از بینی), رنگ روشن مو, معصوم, شخصیت های اغراق آمیز و عاطفی عبارات و حرکات معمولی انیمیشن. بودن دست کشیده انیمه جدا از واقعیت ارائه ایده آل راه برای فرار از واقعیات را که مخاطبان می توانید تجربه خود را با سهولت نسبی. تولید انیمیشن ومیزان کمتر در انیمیشن جنبش و بیشتر در رئالیسم از تنظیمات مانند “باغ کلمات”.

باز و اعتبار توالی ترین انیمیشن ها همراه با راک یا پاپ آهنگ که شاید مرتبط با این سری انیمه, توسط گروههای محبوب. “مو, نایلون Namida” با گوجه فرنگی n’ کاج انیمیشن “شیطان” و “فقط بیدار” از انیمه “Hunter X Hunter” برخی از مورد علاقه من انیمیشن آهنگ ها که شما می توانید امتحان کنید.

به عنوان انواع مختلفی از انیمیشن یکی نیاز به طبقه بندی آنها را در ژانرهای مختلف برخی از آنها عبارتند از: اقدام, بازی, موسیقی, ویژگی, ماجراجویی, راز Bishounen, یوری, Yaoi, Akuma, Seinen Shoujo, Shounen, Kodomo برش از زندگی و بسیاری دیگر. این که آیا شما یک جان سخت, انیمه فن (مثل من به طور کلی به عنوان برچسب “کامپیوتر”) یک بازی گاه به گاه بیننده علاقه مند ناظر یا روستایی از غیر انیمه دامنه: انیمیشن ژانرهای باید تجهیز شما را با برخی از دانش پایه و کمک به شما برای سرمایه گذاری دنیای انیمه با سهولت و لذت است.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از به یاد ماندنی به نقل از انیمه که اچ قلب من هستند:

• Motoko Kusanagi از “Ghost in the Shell 2: Innocence”

“ما گریه خون از یک پرنده اما نه برای خون ماهی. خوشا به حال کسانی که با یک صدا.”

• Shinchi Akiyama از “Liar Game”

“مردم باید شک. بسیاری از مردم دچار سوء تفاهم این مفهوم است. شک مردم این است که فقط یک قسمت از رسیدن به آنها را می دانیم. چه بسیاری از مردم در تماس با “اعتماد” است که واقعا فقط دادن در تلاش برای درک دیگران و عمل بسیار است به مراتب بدتر از شک. آن است که در واقع ‘بی تفاوتی’.”

• Hachiman Hikigaya از “My Teen Romantic Comedy SNAFU”

“اگر حقیقت بی رحمانه است

سپس

دروغ باید نوع

سپس

مهربانی باید دروغ”

شما می توانید به تماشای انیمیشن در تلویزیون با اشتراک Animax, Aniplus, AnimeCental تلویزیون توکیو و یا در اینترنت در سایت های مانند animehaven.به kissanime, Funimation.com Netflix بکشد Crunchyroll.com hulu, یوتیوب و غیره.

لذت بردن از تماشای کارتون!

[ad_2]

Leave a Comment