Posted on: جولای 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

مقاله چیزی است که نویسنده خود را می نویسد. با توجه به بنسون و از زمان تولد این مقاله به عنوان یک نوع در دست Montaigne مقاله بوده است راحت مخلوطی از شخصی و ذهنی و در واقع شده و شخصی ترین از تمام ژانرهای. تماس های شخصی روح زندگی و جذابیت به مقاله از طریق شخصیت مقاله نویس. جذابیت آشکار است از آنجا که این مقاله چیزی است که نویسنده خود را می نویسد که در آن او می گذارد لخت قلب خود را در محرمانه ترین شیوه است. مقاله را می توان در انواع موضوعات اما باید آن را بالاتر از همه نمایشگاه علاقه به زندگی است. باید آن را منعکس خشنود شخصیت نویسنده و همچنین تغییر چشم انداز از خواننده است. بنابراین بنسون می نویسد: Montaigne از این مقاله در ادبیات, در حالی که نوشتن مقالات خود را در رابطه با “انسان Montaigne’. بنابراین این مقاله یک خیال برای مقاله نویس – آن است که یک دنباله از افکار نامنظم در طبیعت است که ساکن در لحظه و اجازه می دهد تا نویسنده به ساکن در داخل و مربوط به خود است. Montaigne استخدام یک تکنیک زیبا و در حالی که او خود را نوشت و مقالات ارائه یک خلق و خوی خاص از ذهن و تزریق جذابیت صمیمی بودن و شخصی است.

یک مقاله است و در این مقاله نویس می کند برای خودش. برای این مقاله ما ممکن است بازگشت به سیسرون یا افلاطون. سیسرو با برخورد انتزاعی با موضوعات عاشقانه پس زمینه. افلاطون بحث نظری و اخلاقی مشکلات زندگی و تلاش برای پیدا کردن یک فلسفی علاقه. انگلیسی, خلق و خوی فاقد جذابیت Montaigne. آنها بیش از حد تعصب مرموز از نزدیک نگهبانی در مورد حفظ حریم خصوصی خود را. اما خداوند چنین ترجمه ثابت کرد که یکی می تواند به حفظ حریم خصوصی در همان زمان نمایش خود را.

سر توماس براون مذهبی مدیچی یا کوزه دفن موجود از مقالات مفصل لفظی ، ادیسون در تماشاگر در برخورد با ظریف طنز. چارلز بره با برخورد عاشقانه و ساده است ، د کوئنسی نوشت مهیجی زندگینامه در حالی که Pater با استفاده از مقاله به صورت نفیس هنری احساس. در تمام این نوشته مشترک سویه شخصی عنصر مقاله نشان دهنده شخصیت نویسنده.

یک مقاله نویس است نه شاعر. یک مقاله نویس معاملات به حدی با شوخ طبعی. اما طنز بیگانه به شعر است که بیشتر از یک مقدس و موقر و خوی. شاعر است و عاطفی و محترمانه تحریکی در جستجوی والا و متعالی تریم. او می خواهد به فراتر از دنیوی خرده روزانه پرده های ناسازگار undignified عناصر زندگی است. شباهت این مقاله نویس با شاعر است که یک مقاله نویس همچنین می توانید تلاش برای روشن شدن احساسات است. اما یک مقاله نویس با استفاده از شایع ترین مواد از زندگی و تبدیل تجربیات ساده با یک افسانه ظرافت و عاشقانه تب و تاب بودن. پشت تمام اشکال هنر, آیا, آیا شعر یا نثر نهفته است اصل تعجب از بازداشت مورد توجه است. آن نیاز دارید نه تنها حس زیبایی بلکه حس تناسب اندام, غرابت, کامل و موثر تلاش کنند. بهت وحشیانه احساس دیدن یک شهر متمدن نیست حس زیبایی اما حس نیروی مرموز منابع باور نکردنی محصولات نامفهوم چیز است. او همچنین می بیند عجیب و غریب پوچ سرگرم کننده و jocose. این مقاله نویس معاملات با این احساسات اولیه. او در فیلتر کردن برجسته مسائل از این احساسات غریزی و سوابق آنها را در موثر زبان.

بنابراین یک مقاله نویس یک تماشاگر از زندگی است. به عنوان شناسه در براونینگ شعر “چگونه آن را به اعتصاب معاصر” در مقاله نویس را به مواد در حال تماشای پینه دوز در تجارت, مردی که برش های لیمو و قهوه سرخ را منقل کتاب در اصطبل پررنگ-چاپ پوستر بر روی دیوار یک مرد ضرب و شتم اسب خود را و یا لعن و غیره. این مقاله نویس انتخاب خود را تنظیم شاید یک خیابان روستا و یا گالری عکس. اما هنگامی که او را انتخاب می کند او را برای رسیدن به قلب از آن است.

این مقاله نویس باید فراخی از ذهن است. او به سادگی نمی تواند افراط در فعالیت های خود را که آیا یک سیاستمدار و یا یک دزد با تنها هدف از ساخت سود. او نمی تواند تعصب در خود سوغات یعنی او باید نه نفرت مخالفان خود و به نفع خود دوستان است. اگر او محکوم, بیزار, disapproves او دست می دهد و همدردی. او باید همه جانبه ذهن برای لذت بردن از همه به او فکر می کند ارزش ضبط نمی شود و فکر محدود. نزدیک jacketed افراد مانند یک بانکدار اجتماعی اصلاح طلب قانونی pleader متعصب لنگ یا پیوریتن نمی توان یک مقاله نویس. این مقاله نویس به broadminded اما اخلاقی نیست. او باید تحمل او باید تشخیص کیفیت و او باید در رابطه با این تصویر کلی از زندگی در ارتباط با محیط و مردم و اهداف.

جذابیت این مقاله نویس نهفته در ترجمه یک حس خوب شوخ طبعی رحمت و شفقت مناسب طبیعت و در تلاش برای ایجاد یک لذت دوستی با خواننده است. یکی نیست خواندن این مقاله برای کسب اطلاعات و یا تعریف اما برای پیدا کردن یک راه حل قابل قبول برای یک جرم گرفتار مشکلات بوجود می آیند که ما در زندگی روزمره و در روابط ما با مردم است. این مقاله نویس را تا به برخی از مشکل در زندگی روزانه و غور در آن برای پیدا کردن دلایل برای ما متغیر اقدامات دلایل برای ما جاذبه یا دافعه نسبت به افراد و سعی کنید به نشان می دهد یک نظریه آن است. خواندن یک مقاله یک خواننده باید مجبور به اعتراف است که او فکر کرده بود در همان سبک اما هرگز تشخیص اتصال. این مقاله نویس باید درک کنند که بسیاری از افراد اعتقادات نیست در نتیجه دلیل اما جمعی از jumbled تا انجمن, سنت, نیم درک عبارات وفاداری امیال و غیره.

این مقاله نویس باید در نظر انسان ضعف و نه قدرت انسان است. اما در حالی که پذیرش ضعف بشر او باید سعی کنید به دم چشمک می زند از آرمان گرایی در آنها است. او باید نگه دارید در ذهن است که ذهن انسان با وجود ضعف قادر به آرمان گرایی پرشور سند چشم انداز غیر مسئولانه طنز که ممکن است شلیک از کسل کننده ابری ذهن. کار از این مقاله نویس این است که خواننده متوجه خود ارزش است که هر ذهن انسان قادر به گرفتن نگه دارید از چیزی بزرگ و کنترل از راه دور که با این حال همیشه ممکن است روشن در ذهن ما است. طبیعت انسان است که غیر قطعی آن vacillates. این اعتراف هدف از این مقاله نویس این است که به خواننده می بینیم که هر فرد دارای یک بخش برای بازی در زندگی آنها علاقه ای به گرفتن در زندگی است که زندگی یک بازی کامل از رسانه ها و کانال های زننده و زندگی است که نه تنها به معنای برای میلیونرهای یا سیاستمداران است.

این مقاله نویس بنابراین در نهایت می آموزد که زندگی است نه فقط در مورد موفقیت اما در پری. موفقیت ممکن است تاری دید ما از زندگی و یک فرد کامل خود اهمیت. آنچه مهم است این است که چقدر یک فرد می تواند به از را.

شباهت بین یک مقاله نویس و شاعر است که هر دو درک عظمت زندگی است. اما مقاله نویس با این نسخهها کار با humbler مواد. این مقاله نویس است نه یک romancer چرا که او نمی مقابله با خیال اما ساده مواد. این مقاله نویس به تشخیص تعالی از زندگی است. زندگی است که همیشه هیجان انگیز همیشه باردار از چیزی است که مورد اتفاق می افتد. وجود دارد خسته کننده شکاف در میان است. یک مقاله نویس وظیفه است برای خارج کردن چیزی غنی و عجیب و غریب را از آن خسته کننده شکاف.

بنابراین یک مقاله به عنوان یک نوع نمی تواند به شدت طبقه بندی شده بیش از حد. آن را مانند یک عضو مقدمه ای است که می تواند تعدیل مدوله شده و رنگی. آن است که به حدی انتقاد از زندگی بیش از حد. این یک فرایند یادگیری است که می آموزد که محکوم به منفی اما درک پری از زندگی است و شامل همه تجربه می کنند. یک مقاله نویس است که یک مترجم از زندگی است. او در یک قطب نما ترکیبی از مورخ فیلسوف, شاعر, رمان نویس است. او با مشاهده و تجزیه و تحلیل زندگی رنگ آن را با علاقه داشتن به خود برخوردار از جذابیت و کیفیت از چیزهای ساده و تلاش برای دیگران منجر به یک زندگی بهتر.

[ad_2]

Leave a Comment