Posted on: جولای 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

(همچنین با عنوان “علل تاج – The Truest دفاع”)

چه ممکن است به ما می گویند در مورد آزمون های زندگی است ؟ این است که تند و تلخ. شما در حال مبارزه با یک فرد خاص و یا یک وضعیت خاص و شما دوباره ‘در حال حاضر’ و مانند بسیاری از مواقع شما احساس می کنید شما موفق آزمون خود را از دست داده و خنک و گفت: چیزی اشتباه و یا گفت: درست در راه اشتباه است که فقط به عنوان مخرب. شما با کسی که شما را دوست دارم و شاید شما احساس می کنید شما هنوز هم می تواند کنترل اوضاع; شما هنوز هم نمی تواند درست می گویند-آن را همه کمی بیهوده است.

این وضعیت باید با طنین مطمئنا همه. من پیدا کردن منجر به کریسمس از قضا بسیار مالیات در این زمینه است. آن را مانند هر کس در تحت فشار بیشتر کمی بیشتر تاکید کرد و آماده به حمله با چنگال در هر شل کلمه آنها ممکن است روبرو می شوند. آن را ندارد به صورت یک محیط زیست مطلوب برای عشق به آن راه. دوباره یک طنز; کریسمس قرار است در مورد عشق و سخاوت آن نیست ؟

ما چگونه با موفقیت مذاکره تست ؟ ما چگونه زنده ماندن این آزمون و رفتار مانند سنت ما باید به منظور ناراحت نیست مردم به خصوص عزیزان؟ -و بیشتر به نقطه, چگونه ما می توانید از طریق ما با سلامت عقل دست نخورده ؟

این جایی است که من در جستجوی حقیقت من گرفته به برخی از حکمت به نقل از برخی از کاملا غیر معمول منابع.

من عاشق عکس متحرک دیدار با Robinsons. نه تنها این, انیمیشن, اولین, کلاس, اما آن را فراهم می کند چنین سرد و برجسته ‘هرگز’ کلامی پیام. شخصیت اصلی یک پسر یتیم به نام لوئیس در نهایت می شود کورنلیوس Robinson; مخترع فوق العاده از آینده است. برای لوئیس برای رسیدن به سرنوشت خود را طول می کشد برخی از انتخاب عاقلانه از طرف او-او طول می کشد برخی از مشاوره عاقلانه به خصوص از همسر آینده خود را که او به عنوان یک زن رشد در آینده است. بیشتر به نقطه, چند, موضوع فیلم است محصور در زیر والت دیزنی نقل قول نشان داده شده است که در پایان فیلم.

“در اینجا ما نمی عقب نگاه بسیار طولانی است. ما نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو باز کردن درب های جدید و انجام چیزهای جدید چون ما کنجکاو… و کنجکاوی نگه می دارد و پیشرو ما را در مسیرهای جدید.” [Italics added]

-والت دیزنی.

لوئیس به سادگی می آموزد که تنها راه برای موفقیت در زندگی این است که هرگز. این ایده که بدست آورده لوئیس موفقیت این است که به سادگی نگه دارید در حال حرکت رو به جلو سعی در نگه داشتن مهم نیست چقدر سرخورده او ممکن است دریافت کنید. کلید فیلم تصویر خود ماشین زمان اختراع که رفت و از طریق یک هزار و تلاش های شکست خورده که همه این رابینسون مفتخریم در نگاه به گذشته.

است وجود دارد در این درس برای ما ؟ بدون شک. مفهوم نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو بدیهی است که شامل چنین شخصیت در رفتن در برابر دانه از احساسات ما; تمایل ما را تا زمانی که رفتن سخت می شود. البته تنها چیزی بدتر از از دست دادن احساس بودن بازنده به شما ضرب و شتم خود را تا بیش از آن!

وجود دارد به یک راه بهتر است.

من تعجب می کنم اگر این ترفند در این تفکر نهفته است با کنجکاوی-همانطور که در دیزنی نقل قول? به جای اینکه تحت تأثیر شکست کنجکاوی بسیار قدرتمند تر محرک; آن را می دهد وزن به این واقعیت است که شکست یک منفی قوی محرک به دلیل کنجکاوی است که چنین یک برنامه به طور بالقوه قانع کننده مثبت محرک آن می توانید درایو ما به هر حال; واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی.

یک پارادوکس وجود دارد در این حقیقت در اینجا! اگر ما تنها می تواند دریافت بیش از موضوع و یا ناامیدی در میان ما و به عنوان والت دیزنی می گوید: “نگه دارید در حال حرکت رو به جلو” ما می توانیم برای خودمان ایجاد امید نه تنها یک روز بهتر اما یک معجزه آسا بعد… یک وضعیت است که تنها خدا می تواند لمس کند. این است محاکمه شود. ما اصلا شانس دیدن این مگر اینکه ما آن را امتحان کنید. در حال حاضر این ایمان است.

پولس رسول اظهار داشت: در نامه خود به رومیان مشابه چیزهایی که الهام بخش همه چیز است. او گفت: “اگر خدا برای ما, که می تواند در برابر ما؟” به عبارت دیگر اگر ما در حال تلاش برای انجام کار درست به درست و عادلانه است و ما در حال مذکور را شکست برای آن ما خواهد شد در نهایت موفق می شود و ساخته شده مناسب برای آن است. خدا یا اگر شما می خواهم نیروهای طبیعت و زندگی را در نهایت آن را تا. آن است که بیشتر مناسب برای نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو در انجام درست تر بود تحت تأثیر احساسات ما است.

زیر Chrysostom نقل قول قطاری از جوهر از این. آن را بسیار به سادگی و ایمان:

در عین حال کسانی می شود که در برابر ما تا کنون آنها از خنثی کردن ما در همه است که حتی بدون خود را از تبدیل شدن آنها به ما علل تاج و procurers از نعمت های بی شماری که در حکمت خدا را تبدیل قطعات خود را براى نجات ما و افتخار. ببینید که چگونه واقعا هیچ است در برابر ما!

زندگی واقعی و عملی از این توصیه این است: اگر شما نمی دهد تا در تلاش خود تلاش همیشه برای پیدا کردن راه درست را, شما در نهایت موفق خواهد شد. چه تر است, ایمان مسیحی (و شاید دیگران-من نمی شود exclusionist اینجا) دستورات است که در حالی که ما با میل و رغبت برند و در این میان وضعیت خدا عطف این چیز ها را برای ما و در برابر افرادی که ممکن است در تلاش برای زندگی را مشکل تر برای ما. اگر نیست آن را یک قانون طبیعت خدا, این امر می تواند سحر و جادو.

ترفند این است که استقامت را از طریق دوره از رنج; تعهد به ثابت قدم در عشق خود را که بدون توجه به آنچه شما نمی strike back شما در حفظ و در حال حرکت رو به جلو است.

یک ترفند وجود دارد از ذهن درگیر در اینجا. وجود دارد یک آموزش درس. برای اولین بار در تئوری. هیچ کس می تواند در برابر ما اگر ما زندگی می کنند به حقیقت است. ما باید نیروهای نفع ما است که هیچ کس قادر به دستکاری. دومین چیزی که ما باید انجام دهید این است که در واقع تمرین توجه به داشتن ایمان و تداوم و حتی به نقطه ای از درد و رنج و اندوه و عذاب-اگر این موضوع بسیار مهم است ممکن است آن را تنها راه است.

آن را; شما باید چیزی برای از دست دادن در تلاش است. شما حتی ممکن است پیدا کردن قدرت از زندگی در این است که هیچ کس می تواند ایستادن در برابر آمریکا در مبارزه برای حقیقت واقعی. نه یکی.

آن را مناسب برای پایان با رابینسون است. آهنگ کمی شگفتی توسط Rob Thomas, است و صدا و آهنگ از فیلم و آن قطاری از جوهر از “چه”: نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.

اجازه دهید آن را بروید

اجازه دهید آن را رول درست کردن شانه خود را

آیا شما می دانید سخت ترین بخشی است که بیش از

اجازه دهید آن را در

اجازه دهید خود را به وضوح تعریف شما

در پایان ما فقط فقط به یاد داشته باشید که چگونه آن را احساس می کند

اجازه دهید آن را اسلاید

اجازه دهید مشکلات خود را پشت سر شما سقوط

let it shine تا زمانی که شما احساس می کنید آن را همه در اطراف شما

و من از ذهن نیست اگر من شما نیاز به نوبه خود به

ما با

این قلب است که واقعا مهم در پایان

© 2007 استیو Wickham

[ad_2]

Leave a Comment