Posted on: ژوئن 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

—نکته #1: کیفیت—

اولین و مهمترین, شما باید از موسیقی با کیفیت. مگر اینکه شما می خواهید به آینده باریک عیسی یا ربکا سیاه و سفید شما باید موسیقی با کیفیت است که ارزش گوش دادن به. نه تنها باید خود موسیقی باید محتوای خوب, اما آن را نیز نیاز به صدای حرفه ای و جذاب. اگر شما در حال حاضر باید با کیفیت خوب موسیقی پس بیایید حرکت به بعدی راهنمایی!

—نکته #2: رسانه های اجتماعی—

رسانه های اجتماعی یک راه بسیار خوبی برای بازار و به اشتراک گذاری موسیقی خود را! شما می توانید به معنای واقعی کلمه در ارتباط با هزاران نفر از مردم در ثانیه! شما حداقل باید ثبت نام تا سه های مختلف سایت های رسانه های اجتماعی. ممکن است آن را سخت به نگه دارید تا با بیش از سه, بنابراین من به شما توصیه به چوب با سه. اگر شما فکر می کنم شما می توانید رسیدگی بیشتر پس لطفا ثبت نام به عنوان بسیاری از شما می خواهم! بیشتر بهتر است. فعال باقی بماند اما نمی دادن! که فقط آزار مردم و به نظر می رسد مثل شما از جان گذشته برای جلب توجه. به جای اسپم دادن ارزش به پیروان و دوستان خود. پست به نقل از, تصاویر و راهنمایی! ارسال تصاویر از تجهیزات خود فعالیت های روزمره و یا نقل قول از آهنگ های خود را! شما می توانید با ارسال لینک به سایت خود را به عنوان به خوبی, اما نمی دادن!

یوتیوب دومین موتور جستجو در اینترنت است. – آپلود موسیقی با کیفیت ویدئوها و صحبتهای! اضافه کردن یک دسته از دسته و به مدت طولانی توصیف با لینک کلیک کنید برای خود حساب های رسانه های اجتماعی. ارتباط برقرار کردن با مردم و پاسخ به هر نظر! این فیلم بیشتر شما بهتر است!

SoundCloud یک وب سایت بزرگ به ارسال و به اشتراک گذاری موسیقی خود را بر روی! بسیاری از بالا و آمدن هنرمندان ساخت پایه فن خود را با استفاده از ساوندکلاود به تنهایی. کاربران می مانند و به اشتراک گذاری آهنگ های خود را! من با استفاده از ساوندکلاود و من به شدت توصیه شما با استفاده از آن بیش از حد! آن است که یک راه آسان برای طرفداران خود را به گوش دادن به موسیقی خود را. شما می توانید به اشتراک گذاری این لینک کلیک کنید و آن را به مردم راست به آهنگ های خود را! Soundcloud بازاریابی ویدئو

Instagram سریعترین رشد رسانه های اجتماعی وب سایت. ارسال لینک از خود را در یوتیوب و ساوندکلاود در بیوگرافی خود را و تماشای نمایشنامه خود را/views رشد! ها 15 دوم ویدئوها از آهنگ های خود را! مانند و اظهار نظر در دیگر هنرمند تصاویر و ویدئوها! ارتباط برقرار کردن با دیگر افراد و هنرمندان! آنها به احتمال زیاد با کلیک بر روی صفحه خود را و شما اتمام! کاربران همچنین می توانید ترجمه خود را از موسیقی و تصاویر! تصاویر بیشتر دوست دارید و اظهار نظر در بهتر!

سایت های دیگر مانند Facebook, Snapchat و توییتر نیز نقش عمده ای در بازاریابی موسیقی خود را آنلاین. توییتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن طرفداران و پیروان خود را به روز رسانی در آخرین موسیقی! Facebook استفاده می شود برای ارتباط برقرار کردن با دوستان و طرفداران در سطح شخصی. آن را به شما می دهد یک فرصت برای نوشتن یک پست طولانی و صحبت می کنند و ذهن شما را. Snapchat یکی دیگر در حال رشد سریع سایت های رسانه های اجتماعی! این یک راه بسیار خوبی برای آن لذت ببرید با دوستان خود و طرفداران با ارسال بسیاری از ویدئوها و تصاویر! دوباره, آن سخت است برای مدیریت هر یک از این! به همین دلیل من توصیه شما را به انتخاب حداقل 3 و چوب با آنها! که مرا به آخرین نکته

—نکته #3: قوام—

این است که سخت ترین و مهم ترین گام است. شما باید سازگار باشد. در رسانه های اجتماعی شما باید برای آپلود مطالب روزانه و شما باید آپلود آهنگ/فیلم هفتگی! ما در یک سرعت سریع جهان است و ما نیاز به گرفتن توجه مردم! و چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ توسط سازگار بودن! به یاد داشته باشید هیچ چیز اتفاق می افتد بیش از شب. اما اگر شما سازگار باشد و استفاده از این راهنمایی شما شروع به دیدن نتایج در هیچ زمان! صبور باشید! اگر شما در حال انتظار بیش از شب, موفقیت, آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. Alicia Keys گفت: “من بیش از موفقیت شب زمان من 16 سال است.” بازاریابی خود را آنلاین موسیقی قطعا کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به روند هر چند. وجود دارد بسیاری از نکات دیگر اما اینها فقط چند ساده هستند.

همچنین

ساخت remixes به آهنگ های محبوب است که در رادیو و قطعا می تواند کمک به شما دریافت بیشتر views!

[ad_2]

Leave a Comment