Posted on: اکتبر 3, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

کل اطراف تبلت را اهرم کنید و به آرامی گوشه های کار را بلند نمایید. برای یاد گیری مباحث تکمیلی آموزش تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Note 8.0 پیشنهاد می کنیم که در دوره آموزش تعمیرات تبلت شرکت نمایید. کارت میکرو اس دی را از روی تبلت جدا نمایید. پس از حضور تعمیرکار در محل شما، مرحله عیب یابی تبلت شما شروع می شود و هزینۀ حدودی تعمیر به شما اعلام می شود! در صورتی که به این صداها اهمیت نداده و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام نکنید ممکن است که شافت دستگاه لباسشویی نیز به دلیل خرابی بلبرینگها دچار مشکل شده و هزینه بیشتری را برای تعمیر به شما تحمیل کند. زمانی که در حال جدا کردن قاب پشتی هستید باید صدایی را بشنوید که نشان می دهد این قاب جدا شده است. همان طور که می بینید ساندبار یک اسپیکر می باشد که در زیر تلویزیون قرار گرفته و به عبارتی همان اسپیکر تلویزیون است ولی با صدایی بسیار فراگرتر از اسپیکرهایی که داخل تلیویزیون قرار می گرفتند و صدای رسا و فراگیر را در اختیار کاربر قرار می دهد. متاسفانه افرادی که بدون ابزار مخصوص سامسونگ سعی کرده بودند این قسمت را از روی گوشی حذف کنند، دستگاه را خرابتر کرده بودند و همچنین قابلیت تشخیص قرار گرفتن قلم در دستگاه را هم از کار انداخته بودند.

تعمیر گوشی سامسونگ رشت
در مطلب پیش رو سعی برآن داریم شما را با تعمیرگاه سامسونگ تک سرویس بیشتر از گذشته آشنا کنیم. از این گذشته مرکز تعمیرات گوشی سامسونگی که برای تعمیر موبایل های کاربران خود نیازمند تامین قطعات از سایر مراکز باشد، خود چالشی به چالش های تعمیرات گوشی سامسونگ اضافه خواهد کرد. همانطور که پیشتر به آن اشاره کرد، رفع مشکلات و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ در انواع مدل های TAB، View و… مراحل ثبت و انجام تعمیرات تبلت سامسونگ در تعمیرلاین! توجه داشته باشید که تمامی مراحل تا زمان جدا شدن قطعه از تبلت ادامه دارد و با انجام عکس همان قدمها میتوانید قطعه جدید را جایگزین کنید. با موافقت شما، مراحل تعمیر تبلت سامسونگ آغاز می شود و در پایان کار نیز، ضمانت نامه رسمی تعمیرلاین تقدیم شما میشود! ” از مدل های کتاب خوان تا تبلت های مخصوص طراحی! به شما پیشنهاد می کنیم بدون نگرانی کار را به متخصصین این فن بسپارید، تا از صفر تا صد تعمیرات را در منزل خود شاهد باشید. شما عزیزان میتوانید با تماس با تعمیرگاه مجاز آرتا سرویس سفارش تعمیر ماکروویو خود را ثبت کنید و در همان زمان با مشخص شدن ایراد هزینه تعمیر و ایاب ذهاب تکنسین به شما اعلام خواهد شد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل
با سلام.من گوشیم سامسونگ گلکسی گرند پرایم هستش.تعمیرکار موبایل نیستم ولی فنیم.به علت بارون خوردن کپسولی صدای تماسش مشکل پیدا کرده بود و صدای وز میداد منم بخاطر همین قاب گوشیمو باز کردم برد رو جدا کردم و بلند گوی تماس رو دراوردم و تمیز کردم و دوباره همه چیز رو گذاشتم سر جاش و قاب رو بستم.بعدش گوشی رو روشن کردم دیدم یه قسمتی از پایین تاچ گوشیم کار نمیکنه ینی خیلی به سختی بعد از چنبار لمس کردن کار میکنه.ممکنه بگین مشکل چی هستش و ایا هزینه تعمیرات جدی داره یا نه؟ با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ با مجموعه تعمیرلاین تماس بگیرید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره رایگان تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید. در ابتدا برای ثبت درخواست و تنظیم وقت دلخواه برای مراجعه تعمیرکار تبلت، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید! پس از برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی، مشکل خود را مطرح کنید و با ارائه مکان و زمان دلخواه خود برای تعمیر تبلت، تعمیرکار را رزرو کنید! اگر در تهران هستید و دوست دارید تا چند ساعت آینده تعمیرکاری مجرب از تعمیرلاین برای تعمیر تبلت خود داشته باشید، همین حالا ار طریق بخش زیر با ما تماس بگیرید! ابتدا قلم استایلوس تبلت را جدا کنید.

با کمک ابزار پلاستیکی باز کننده، کار خود را از جایی آغاز کنید که قلم استایلوس قرار گرفته بود. با حضور تکنسین تعمیر ماکروویو در محل ابتدا ماکروویو بررسی می شود و مشکل در منزل شما برطرف خواهد شد مگر در مواقعی که ماکروویو نیاز به اوراق مونتاژ داشته باشد به کارگاه منتقل میشود. یکی دیگر از روش هایی که دیده شده تعمیرکاران در بازار آزاد از آن سوء استفاده میکنند مربوط به مواقعی میشود که تعمیر ال سی دی گوشی مشتری با تعویض گلس روی ال سی دی قابل انجام است. به آرامی کانکتور سفید رنگی که در گوشه راست و پایین باتری قرار دارد را بگیرید و بلند کنید. این کانکتور به وسیله دو سیم آبی و دو سیم قرمز به باتری متصل شده است. گوشه چپ و بالای باتری را به وسیله زبانه سیاه رنگ بلند تعمیر یخچال سامسونگ شیراز کنید. روی ما حساب باز کنید! براساس اطلاعات منتشر شده، سامسونگ ابزاری را برای مراکز تعمیر خودش ارسال کرده که به وسیلهی آنها میتوان قسمتی که باعث میشود قلم به صورت برعکس در دستگاه قرار نگیرد را از روی آن برداشت.

Leave a Comment