Posted on: ژوئن 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

گاهی اوقات من آرزو می کنم که یک کتاب خاص به پایان رسید تا در خواندن جدول بسیار زودتر از آنجا که از درس های مهمی که این کتاب را به من آموخت. پس از یادگیری این درس من فکر می کنم: “من آرزو می کنم من در مورد آن پنج سال پیش”. این مورد با یک کتاب خوندم به نام زندگی Makeovers, 52 عملی و الهام بخش راه هایی برای بهبود زندگی خود را یک هفته در یک زمان توسط Cheryl Richardson. در پایان برنامه شریل ریچاردسون می گوید: “شما را پیدا کنید که از دست قطعات خود شروع به گرد هم می آیند به شکل بسیار شگفت انگیز زندگی است.” نویسنده کتاب است که یک مربی حرفه ای است و به همین دلیل آن را احساس می کند مانند کسی است که به آرامی هدایت شما در طول راه. این کتاب طراحی شده است به عنوان خوانده شده بیش از یک سال زمان.

هر هفته معرفی کردم به یک موضوع جدید. چون هر فصل است که تنها بین دو و چهار صفحه من در بر داشت آن را آسان به مناسب این برنامه به برنامه پر مشغله. من لذت بردم از خواندن نقل قول های مختلف از چهره های عمومی و نویسنده در ابتدای هر فصل. نویسنده من را تشویق به اقدام با تکمیل این اقدام چالش بخشی از هر فصل. من با استفاده از برخی از منابع ارائه شده در پایان فصل به من کمک کند با من اقدام چالش مشق شب (منابع خوب هستند حتی در حال حاضر – ده سال پس از این کتاب منتشر شده است).

زن بودن من appreciatively زمان در مفهوم “افراطی خود مراقبتی” معرفی شده در یکی از فصل است. تمام زندگی خود را از زنان درگیر در مراقبت از دیگران اغلب فراموش کردن در مورد خود. این یک یادآوری برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد آنچه که من می تواند انجام دهد برای خودم.

دیگر توصیه های مفید در آمد و در قالب پرسش. پاسخ این سوالات و اقدام یک هفته در یک زمان آورده کوچک تغییرات مثبت به زندگی من.

کتاب بسته بندی شده است با پیشنهادات مفید. یکی از اولین پیشنهادات نویسنده ساخته شده بود برای پیدا کردن یک شریک یا یک گروه از دوستان همفکر که هم علاقه مند به تغییر زندگی خود را برای بهتر. این دوستان کمک به شما را تشویق به اقدام و به موفقیت را جشن می گیرند با هم.

پس از یک در حالی که من شروع به فکر کردن “می توانید آن را حتی بهتر است؟”. و بله, آن را انجام داد. من به عنوان خوانده شده و اجرا راه های جدید هر هفته زندگی من آغاز شده به منظور بهبود در جبهه های مختلف. زیر برنامه آسان بود و تغییرات سرگرم کننده بود. اگر شما نمی توانید هزینه یک مربی برای یک سال کامل در این نقطه در زندگی خود این کتاب راه رفتن است.

[ad_2]

Leave a Comment