Posted on: آوریل 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

نقد و بررسی کتاب میلیونر Fastlane توسط MJ Demarco

این کتاب یکی از بهترین کتاب در زمینه کارآفرینی است که در آن نویسنده میسازد پنج فرمان به میلیونر Fastlane. به گفته نویسنده تا زمانی که و مگر اینکه کسب و کار مطابق با پنج فرمان آنها به مقصد نمی تواند موفق باشد. این احکام عبارتند از:

فرمان نیاز, ورود, کنترل, مقیاس و زمان (NECST).

فرمان نیاز:

میلیونرهای بر زندگی میلیون ها نفر از مردم با اضافه کردن برخی از ارزش های خود زندگی می کند و از این رو در حال میلیونرهای. اگر بازار مراقبت می کند در مورد محصول یا خدمات شما, سپس آن را نمی خواهید برای اضافه کردن ارزش به بازار است و آن را یک شکست خورده سرمایه گذاری قبل از آن طول می کشد خاموش. پس هر کسب و کار باید اول کشف کردن در صورتی که نیاز به خدمات و یا محصول کسب و کار شما در حال رفتن به تحویل یا نه.

بنابراین ما دیده می شود تست محصولات فروخته شده به صورت رایگان برای تست آب. همه آنها در حال انجام است تلاش برای کشف کردن اگر وجود دارد هر گونه تقاضا یا نه.

مردم اغلب در شروع کسب و کار با دلایل نادرست. آنها در چیزی خوب و بسیار ماهر و باز کردن یک کسب و کار در مورد آن. اما اگر بازار مراقبت می کند در مورد آن's برای رفتن به یک شکست چرا که بازار یک خودخواه محل. آن را نمی مراقبت از آنچه شما می خواهید آنچه شما چقدر خوب شما هستند. تمام آن را در مورد مراقبت از آن است که آنچه در آن است برای آنها. اگر آن را می افزاید: برخی از ارزش به زندگی خود را و سپس آنها را خرید و آن را در غیر این صورت نه. آن's یک درب بازکن چشم برای من است و می تواند برای بسیاری از کارآفرینان.

فرمان مطلب:

این دومین فرمان به کسب و کار موفق. اگر مانع ورود بسیار آسان است آن را به معنی میلیون ها نفر خواهد بود همان چیزی که به انجام و شما نمی خواهد که توانایی به مقیاس کسب و کار خود و بلکه باید به کاهش قیمت و رقابت در آن میلیون ها نفر. معمولا جنگ قیمت به ضرر همه طرفین است. برای مثال اگر ایجاد یک وب سایت و یک وبلاگ نوشتن و تولید درآمد کسب و کار خود و پس از آن به اندازه کافی وجود دارد و مانع ورود مگر اینکه شما سعی می کنید برای اضافه کردن چیزی اضافی به ارزش بازار است که نه هر کس دیگری اضافه نشده است. یک مثال که در آن نویسنده می دهد چند بار است زمانی که او در فکر شروع کسب و کار Limo. او در بر داشت آن را شکست خورده هر دو اول و دوم فرمان. وجود دارد بدون نیاز به یک ماشین لیموزین کسب و کار و موانع بسیار پایین بود برای ورود به این کسب و کار.

فرمان کنترل:

اگر شما هیچ کنترل بیش از کسب و کار شما و شما باید تمام قدرت به طرف دیگر شما محکوم به شکست است.

بسیاری از کارآفرینان شروع یک شرکت و سپس به استخدام یک مدیر عامل و یا CFO به طور کامل کنترل عملیات و یا سرمایه گذاری. آنها می دانند که هیچ چیزی در مورد آنچه در جریان است و این دستور العمل به شکست است. به ویژه هنگامی که کارآفرینان انجام هر گونه پایه دانش مالی مانند آنچه که وام وام مسکن, نحوه محاسبه بهره ساده اما استخدام یک متخصص برای کمک به آنها در تصمیم گیری. از آنجایی که آنها خود را نمی تواند نگاه دوم در تصمیم گیری ساخته شده توسط خود را به مشاوران شانس هستند که آنها ممکن است پیچ و کارآفرین را مجبور به تحمل از دست دادن.

یکی از نمونه های داده شده در این کتاب در مورد مزایای کنترل کسب و کار داده شده است به عنوان شرح زیر است. اگر شما یک دکتر کار در خصوصی-مراقبت از تاسیسات it's طبیعی به فکر می کنم که شما در fastlane چرا که خود را قدر (price / unit) است و بزرگ خواهد شد که افزایش سود خالص و از این رو ثروت است. اما کنترل مراقبت خصوصی و تسهیلات برگزار نشده توسط پزشکان اما توسط صاحب. آن's او که در fastlane نه دکتر که بستگی به خود ارزش ذاتی برای افزایش ثروت است.

فرمان Scale:

نویسنده به عنوان مثال از یک غرفه برگر خارج از یک سوپر مارکت. مهم نیست که چقدر صاحب تلاش می کند او نمی تواند مقیاس کسب و کار خود و رسیدن به مشتریان خارج از سوپر مارکت. پس این کسب و کار نقض فرمان از مقیاس. اما یک e-فروشگاه است که مبادرت به فروش برخی از محصولات در اینترنت تعداد نامحدودی از مشتریان و از این رو ظرفیت به مقیاس کسب و کار خود را به سطح فضای مجاز: نامحدود. اگر کارآفرین می تواند ایجاد حق رای دادن از هر برگر فروشگاه و سپس او است که توانایی به مقیاس و خواهد بود در fastlane.

نویسنده به عنوان مثال از یک نقل قول میلیاردر علامت کوبا گفت که این تنها یک کسب و کار موفق است. آن's مهم است که ما انجام پروژه های است که می تواند کوچک ، در بیس بال نظر گرفتن نوسان برای خانه اجرا می شود و نه مجرد. اگر شما تصمیم به بازی تک شما را مجبور به تکرار تلاش بسیاری از بار.

این Fastlane ثروت معادله است:

ثروت = سود خالص + ارزش دارایی

سود خالص = واحد فروش * واحد سود

اهرم های ایجاد شده توسط این واحد به فروش می رسد. اگر شما از فروش همبرگر در سوپر مارکت شما در حال محدود کردن اهرم و از این رو شما در محدود کردن سرعت 15 مایل در ساعت در جاده ها است. همچنین شما می توانید افزایش قیمت همبرگر به طوری که سود واحد را نمی توان به عنوان به خوبی.

پس در هر صورت شما باید قادر به رسیدن به میلیون ها نفر از مردم به افزایش واحد فروش مقدار و یا فروش در قیمت های بسیار بالا به مشتریان ثروتمند به افزایش سود واحد ارزش.

فرمان زمان:

زمان scarcest بر منابع ما. اکثر مردم صرف پول صرفه جو و زمان آزادانه. که با توجه به نویسنده دقیقا اشتباه راه به راه به ثروت است. زمان محدود است و پول فراوان است. تنها تفاوت بین افراد موفق و ناموفق افراد است که راه آنها وقت خود را صرف. سابق ارزش هر لحظه از زندگی خود و صرف آن برای افزایش ارزش خود. دومی ضایعات آن در تحقق خواسته های فوری خود را, مانند تماشای تلویزیون, سری غرقه شدن در بازی ها و غیره. برای مدت زمان طولانی ،

هر نویسنده fastlane یک مسیر آسان نیست اما حتما باید آن را یک راه سریع برای به دست آوردن ثروت است.

به عنوان یک fastlaner هدف ما باید به طور خودکار به سفر. اگر شما یک کسب و کار است که شما نیاز به اختصاص هر لحظه از زندگی خود را در همه زمان ها و همیشه به تجارت زمان برای پول, it's یک کار نقاب به عنوان یک کسب و کار است. آن's یک درخت پول است که هرگز رشد می کند.

آن's عادی به کار بیش از 80 ساعت در هفته در مرحله شروع یک کسب و کار it's عادی نیست به کار خواهم که برای بقیه زندگی که طبیعی است برای بسیاری از مردم کار و زندگی عادی. یکی از نقل قول های معروف از کتاب است که اغلب خارج از استفاده می شود و همچنین است در مورد چگونه بسیاری از مردم در تعریف به صورت عادی. طبیعی است که از خواب بیدار در 6 am مبارزه ترافیک کار 8 ساعت یا برده 8 ساعت از دوشنبه تا جمعه, صرفه جویی 10 ٪ و تکرار برای 50 سال. طبیعی است به این باور است که بازار سهام ما را غنی و سریعترین ماشین و خانه بزرگتر ما را خوشحال. تعریف عادی خراب شده است و توسط جامعه و ما مشروط به این باور است که. در کوتاه, نویسنده معتقد است, طبیعی است, برده داری مدرن روز و's چرا تنها تعداد کمی از شجاعت و هوش به بیرون آمدن از حالت عادی و رانندگی در یک میلیونر's fastlane.

[ad_2]

Leave a Comment