Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

مربی جان چوبی تجسم آنچه یک مربی باید باشد. در اوایل این سال او در گذشت و در سن 99. در دهه 60 و 70 خود را UCLA تیم تحت سلطه کالج بسکتبال ، کتاب”آنها با من تماس مربی” که زندگینامه خود را.

مربی جان چوبی بود و نه نرم-سخن گفته است. او دقیق خود را در تمرین و بازی. قبل از تبدیل شدن به یک مربی او یک نقطه بزرگ, گارد در دانشگاه پردیو. او یک سالن از شهرت مشمول هر دو به عنوان یک بازیکن بسکتبال کالج و مربی است. زمانی که او صحبت می کند او برای تلفن های موبایل مانند یک شاعر یا معلم انگلیسی به دلیل او با استفاده از اشعار و نقل قول به یک نقطه.

این کتاب به وضوح نشان میدهد که چگونه مربی چوبی تا به حال جامد اصول که او زندگی می کردند. دو منبع کلیدی از زندگی و فلسفه مربیگری می آید از هفت نقطه Creed خود را از پدر و هرم خود را از موفقیت است.

هفت نقطه Creed متحده:

* خودتان درست شود.

* هر روز شاهکار خود را.

* کمک به دیگران.

* نوشیدن عمیقا از کتاب های خوب, به خصوص کتاب مقدس است.

* ایجاد دوستی یک هنر خوب است.

* ساخت یک پناهگاه در برابر یک روز بارانی.

* دعا برای هدایت و شكر نعمت خود را هر روز.

هرم موفقیت این است که یک لیست از اصول بنیادی است که لایه توسط:

* رقابتی عظمت

* وقار

* اعتماد به نفس

* وضعیت

* مهارت

* روحیه تیم

* کنترل خود

* هوشیاری

* ابتکار

* Intentness

* Industriousness

* دوستی

* وفاداری

* همکاری

* شور و شوق

داستان خود را می تواند کمک به هر کسی در هر زمینه برای تبدیل شدن به بهتر و در نهایت رسیدن به بهترین خود را. مربی چوبی, داستان موفقیت از طریق هسته جامد اصول است. او یک استاد از جزئیات. در این کتاب وجود دارد این است که یک داستان در مورد چگونه مهم آن به قرار جوراب خود را بر درستی. او حتی تدریس بازیکنان خود را چگونه به انجام این کار است. یکی دیگر از جنبه های کلیدی از مربی های چوبی است که او به طور مستقیم و نه بحث در مورد برنده شدن است. او می آموزد که بازیکنان خود را به انجام بهترین خود را. اگر آنها بهترین کار خود را و سپس نتیجه مهم نیست ،

مربی چوبی مربی تعدادی از بازیکنان از جمله Lew Alcindor (با نام مستعار Kareem Abdul-Jabbar), Bill Walton, گیل گودریچ و بسیاری دیگر. او تحت درمان هر بازیکن نسبتا. نسبتا همان است که به همان اندازه. او تا به حال به صرف زمان کمی بیشتر با بازیکنان ستاره اما او را تشخیص و تصدیق اهمیت هر بازیکن. بسیاری از بازیکنان سابق موفق شد در بسکتبال در سطح حرفه ای – اما بسیاری از آنها موفق به مناطق دیگر از جمله کسب و کار, پزشکی, آموزش, وزارت, و غیره.

این کتاب باید به عنوان خوانده شده برای هر کسی که مربیان که شامل ورزشکاران و مربیان و پدر و مادر و رهبران کسب و کار, سرپرستان, و غیره.

[ad_2]

Leave a Comment