Posted on: آوریل 14, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من به تازگی به سازماندهی یک رویداد برای جامعه من, و من ثبت نام 225 داوطلب برای دو روز جمع آوری کمک! I'd دوست دارم به اشتراک گذاشتن با شما مراحل را من در زمان برای ایجاد این موفقیت است.

اول توجه داشته باشید در موفقیت و ایجاد روابط مثبت و سپس ما'll به برنج حمالت. تجربه من این است که شما می توانید انجام دهید همه چیز درست اما اگر شما در حال آمدن از حق انرژی شما نمی خواهد تجربه نتایج مثبت است.

شایع ترین انرژی است که من غیر انتفاعی کسب و کار و کارآفرینان گیر است در ناامیدی. هنگامی که این انرژی است که در پشت تمام اقدامات خود اقدامات خود را تبدیل به کمتر قدرتمند است و می تواند به عنوان درنده و فروش-y است. این است که هرگز گرم و جذاب دعوت می کنند که شما می خواهید برای قرار دادن به جامعه خود و یا چشم انداز.

این به این معنی است که شما اول منظور از کسب و کار خود را تراز وسط قرار دارد. من دیگر پست های وبلاگ در مورد چگونه به انجام این کار اگر شما علاقه مند هستند. هنگامی که شما در رسیدن به این تراز و سپس شما می توانید از یک به علاوه اعتماد به نفس برنده-برنده و همکاری.

در حال حاضر توجه داشته باشید سریع در مورد روابط برای اطمینان از رویداد های بعدی خود و یا تلاش کامیاب. در اینجا این است راز بزرگ: It's همه چیز در مورد روابط است. آن't توجه به آنچه شما انجام می دهند و یا آنچه شما فروش است – آن است که رابطه ای که مهم است. اصیل سرمایه گذاری در رابطه با مراقبت واقعا در مورد مردم شما در ارتباط برقرار کردن با (بله هر تماس) را اجازه می دهد تا کسب و کار خود و یا سازمان به شکوفا. علاوه بر مراقبت از خود را اطلاعات تماس, بخش دوم از یک رابطه های خودتان آسیب پذیر بودن باز و صادقانه است. حتی در دنیای حرفه ای پیشنهاد می کنم تجدید نظر خود را ایمیل و نامه و تلفن اسکریپت شامل فضا برای شما برای به اشتراک گذاشتن در مورد خودتان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز خود را.

خوب و حالا به واقعی 'به انجام' لیست برای ثبت نام داوطلبان:

1. راه اندازی ثبت نام نابغه و لیست تمام خود را تغییر داوطلب در سازمان مد. شامل جزئیات تا آنجا که ممکن است.
2. ایمیل اطلاعات در مورد رویداد خود را و ثبت نام نابغه لینک برای رویداد خود را به موجود خود را داوطلب لیست ایمیل.
3. لیست خود را داوطلب نیاز به توضیحات در تمام سایت های داوطلب در منطقه خود را (شما می توانید گوگل این برای پیدا کردن وب سایت برای منطقه شما). برای منطقه من این دو تا از محبوب ترین داوطلب اتصال و داوطلب مطابقت.
4. لیست خود را داوطلب کار در Craigslist (و هر گونه 'کارجو' سایت برای جامعه خود را. مطمئن شوید برای بررسی Facebook گروه به عنوان بسیاری از جوامع یک کمک می خواستم بسته Facebook گروهی که شما می توانید عضویت.
5. لیست خود را داوطلب کار در کالج محلی کار هیئت مدیره. شما همچنین می توانید دسترسی به هر اساتید (در طاقچه خود را) و از آنها بخواهید اگر شما می توانید 5 دقیقه از کلاس های خود را به بحث در مورد ماموریت خود و فرصت های داوطلب و یا اگر آنها را توزیع اطلاعات برای شما.
6. تماس با سازمان ها در شبکه خود را (که همچنین داوطلبان) و درخواست که آنها ایمیل خود را در لیست مخاطبین خود را با داوطلب شرح شغل.
7. تماس با تمام خدمات باشگاه (دوار الک, Soroptimist Kiwanis و غیره) با درخواست شما. این گروه ها اغلب به دنبال راه هایی برای تبدیل شدن به فعال در جامعه است. اگر شما برنامه ریزی اولیه به اندازه کافی شما حتی می توانید بروید و صحبت در یکی از جلسات خود.
8. با توجه به سازمان' بیانیه ماموریت تماس با کلیساها نیز می تواند یک منبع بزرگ برای ثبت نام داوطلبان.
9. ایجاد یک پوستر برای ثبت نام داوطلبان. مطمئن شوید که آن را's روشنی در مورد خود سازمان' ماموریت و که این ارتباطات احساس رویداد خود را و به وضوح توضیح می دهد که چگونه داوطلبان کمک می کند. همچنین, مطمئن شوید که آن را به وب سایت خود و اطلاعات تماس!
10. دریافت یک لیست از بزرگترین شرکت ها در شهرستان خود را (معمولا در دسترس آنلاین و یا در کتابخانه محلی خود را) و تماس با هر کسب و کار است. شما می توانید ارائه مزایای اضافی به شرکت خود را برای ثبت نام به داوطلب به عنوان یک تیم (مانند اضافه کردن آنها را به وب سایت خود و یا لاف زدن در مورد آنها در رسانه های اجتماعی.) شما همچنین می توانید درخواست آنها نمایش پوستر در breakroom.
11. تاریخ محلی Facebook groups و سپس پست در مورد رویداد خود را (از جمله داوطلب اطلاعات) در این گروه است. اغلب جوامع گروه های خاص طراحی شده برای کمک به دیگران. این گروه به پست. تا کنون I've یافت 'پرداخت آن را به جلو' Facebook گروه در هر جامعه I've تا به حال یک کسب و کار-مشتری مربیگری در.
12. را 2-6 مختلف سرگرم کننده تصاویر درخواست داوطلبان (به عنوان مثال اینجا و اینجا) به پست همه بیش از همه کانال های رسانه های اجتماعی (بارها و بارها). شما همچنین می توانید پرداخت Facebook برای ترویج این پست.
13. ایمیل خود را از لیست تماس ها و خواسته آنها را به دوباره ارسال و یا به اشتراک گذاری فوق Facebook پست های خود را شخصی و / یا حرفه ای صفحات.
14. ایجاد یک Facebook رویداد و چت کردن رویداد در منطقه بحث و گفتگو در طول روز / هفته منتهی به رویداد. این یک محل عالی برای به اشتراک گذاشتن نقل قول های مورد داوطلب, به اشتراک گذاری ماموریت خود و یا به اشتراک گذاشتن هر گونه عکس از حوادث گذشته.
15. لیست رویداد در هر سایت رویداد در منطقه شما. شما می توانید از گوگل برای پیدا کردن آنهایی که در منطقه شما. (در اینجا برخی از من برای استفاده از خم اورگان) در پایین هر رویداد مثال مطمئن شوید که خود را داوطلب درخواست اطلاعات و ثبت نام خود را نابغه لینک.
16. رفتن درب به درب برای کسب و کارهای کوچک در منطقه خود و صحبت کردن با آنها را در فرد به آنها ثبت نام به داوطلب برای رویداد خود را / جمع آوری کمک / سازمان
17. هر کس دوست دارد داستان در مورد جوامع با هم برای یک علت. نوشتن یک اطلاعیه مطبوعاتی با این موضوع به عنوان ستون فقرات شما و ارسال آن را به محلی مقالات و محلی وبلاگ نویسان. مطمئن شوید که شما شامل چه اعضای جامعه درگیر می توانید به عنوان یک داوطلب با سازمان خود را.

آیتم های جایزه!

1. هر بار که شما یک داوطلب ثبت نام ارسال یک ایمیل سریع ضمن تشکر از آنها و اجازه دادن به آنها را می دانیم که چگونه هیجان زده شما به آنها را ملاقات کرده و با آنها کار می کنند.
2. ارسال کارت با تشکر از شما و یا از شما تلفن تماس به همه شما داوطلبان پس از رویداد خود را. نامه ها و ایمیل نیز کار می کنند اما آنها کمتر قدرتمند. مطمئن شوید که برای ذخیره اطلاعات تماس برای تمام داوطلبان خود را به طوری که شما می توانید رسیدن به آنها را در زمان بعدی شما به آنها نیاز دارید!
3. ایجاد رسانه های اجتماعی پست قدردانی و تشکر خود را داوطلبان publicly.

لطفا don't دریغ به رسیدن به من با هر گونه سوال, پیشنهاد و یا فقط برای به اشتراک گذاشتن یک داستان است.

موفق باشید!

[ad_2]

Leave a Comment