Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

پس با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظر شما راه حل های متفاوتی وجود دارد تا اطرافتان را به یک محیط زیبا تبدیل کنید. اگر شما هم جزو این افراد هستید می توانید هم اکنون با مراجعه به فروشگاه پلکسی روژان اقدام به خرید مولتی استایل طلایی نمایید . این تابلو که از زیباترین تابلوها در این صنعت محسوب می شوند در نگاه اول مشابه با تابلوهای فلزی و استیل هستند اما در واقع در تولید آن ها از دو لایه آکرولیک و ABS استفاده شده که مقاومت آن ها را بیشتر می کند.

نسل جدید این ون با قوای محرکه پلاگین هیبریدی در دسترس بوده که از پیشرانه ۱.۴ لیتری TSi و واحدی الکتریکی با قدرت کلی ۲۱۵ اسب بخار تشکیل شده است. هم چنین برای تزئینات مختلف و در مواردی جایگزینی با فلز میتوانید از این مولتی استایل مشهد ورقها استفاده کنید. ورق های مولتی استایل انواع مختلف طلایی براق، طلایی خشدار، برنزی خشدار، نقره ای ساده و نقره ای خشدار دارد، که معمولا در لوازم قنادی ها از نوع طلایی براق و یا خشدار استفاده می شود.

عدم مقاومت در مقابل ضربه، حرارت و خراشیدگی از نفاط ضعف پلاکهای مولتی استایل است، پلاکهای مولتی استایل معمولا بوسیلهی چسب بر روی سطوح مختلف چسبانده میشوند. دلتا همچنین گارد فولادی با طرح مشکی مات را به بخش جلو اضافه کرده و روی گارد نیز لامپهایی برای ایجاد روشنایی بیشتر در آفرود دیده میشوند. امروزه با وجود نسل جدید دستگاه های برش و حکاکی لیزر، کار با این ورق ها حتی در تعداد بالا نیز در کمترین زمان ممکن میسر شده است . این تاپرها از جنس مولتی استایل (Acrylonitrile Butadiene Styrene) می باشد که نوع پلاستیک می باشد.

ساخت شابلون، بردهای الکترونیکی، ماکت و پلاک نیز به کمک این عناصر به راحتی صورت می گیرد. جذابیت مهمترین ویژگی این ورق است. داخل کابین این ون نیز صندلیهای ردیف دوم قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه وجود دارد و همچنین میزی چندکاره نیز بین ردیفها در نظر گرفته شده است. در ابتدای شروع تولید هر محصول یکی از ملاک های مهم، نیاز ضروری آن محصول برای تضمین موفقیت حک لیبل و نوشته و لوگو آن شرکت یا کمپانی با همان کیفیت دیجیتالی طراحی شده که به روی بسته بندی محصول دیده میشود ، انجام شود که این امر مستلزم سفارش روشی پیشرفته و مدرن از انواع روش های حک است که با وجود روش حک لیزری ممکن شده است.

Leave a Comment