Posted on: ژوئن 11, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

به موفقیت به طور کلی و به طور خاص یکی از غالب جلو از نوع بشر. به طور کلی همه ما می خواهیم زندگی ما به نوبه خود در پیروزی بیش از ضعفهای ما همسالان و همسایگان برای هر دو دنیوی recognitions و تحسین و در تحقق میل ذاتی. ما می خواهید به موفقیت در اهداف و فعالیت های ما مشغول هستند. در همه دستاورد ها, موفقیت, پیروزی, پیروزی و برنده شدن در حال تحقق است.

با این حال شایسته به ذکر است که در تعقیب موفقیت و برنده شدن و پیروزی ما witlessly درگیر در موفقیت مهار رفتار است. این نیز به نام هفت رذیلت.

در اینجا چند از جمله موفقیت های بازدارنده برای جلوگیری از به منظور حصول اطمینان از که ما به دست آوردن میل دل ما:

• شهوت – شهوت نیز به معنی آرزوی میل, طولانی, برای, hanker پس از, گرسنگی, برای, درد برای بیشتر undeservedly یا منفی. یکی از مناطق که در آن زندگی lust شده است چنین منفی کشیدن در آرزو می کنیم بعد گوشت را که تنها می رود برای تحقق نامناسب تمایلات جنسی. آن را نیز آشکار در حسادت و بخل ورزیدند از دیگر مردم اموال و منابع است. هیچ کس پر از حسادت و بخل ورزیدند روح می تواند تبدیل به یک موفقیت در زندگی است.

• پرخوری – برخی از مترادف از پرخوری در حال حرص طمع و بیش از حد. این معاون است که در wantonness مربوط به بی تقوایی فساد licentiousness وقاحت و شرارت. هر کسی که شیوه زندگی, آلوده با پرخوری توان تمام زندگی او انرژی بی فایده حرفه که مانع موفقیت است.

• حرص و طمع – این است که بسیاری مانند پرخوری اما شامل دیگر بی فایده صفات شخصیت و بی انضباطی مانند avarice مادی عطش, insatiability و زیاده روی. برای افراد آلوده به این معاون میل به عدالت جایگزین ولع مصرف برای خود زیاده روی شور و شوق برای زندگی است که با جایگزین غیر قابل کنترل اشتها; سخاوت جایگزین بخل و خودخواهی. هیچ حریص مرد یا زن می تواند یک موفقیت در زندگی, حتی اگر او همه چیز قابل تصور او و یا او را هنوز پیدا رضایت. آن است مانند ضرب المثلی مرد حمل فیل در سر خود را که مشغول است با استفاده از انگشتان خود به دنبال کریکت.

• کاهلی – این همچنین بدان معنی تنبلی, تنبلی, کندی بی تحرکی راحت طلبی بی تفاوتی. مخالف این است که نشاط. در کتاب مقدس و فلسفه آن است که به وضوح نوشته شده که هیچ غذایی برای مرد تنبل. موفقیت در زندگی connotes رهبری در برخی از نقطه. شاید دکترین و میثاق از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران قرار داده و آن را به درستی در بخش 107 آیات 99-100 که چرا در حال حاضر اجازه دهید هر مرد یاد بگیرند که وظیفه خود و به عمل در اتاق که در آن او منصوب شده است در تمام سعی و کوشش. او که تنبل نخواهد بود و شمارش شایسته ایستاده و او که می آموزد که نیست وظیفه خود را نشان می دهد و خود را مورد تایید نیست و نخواهد بود و شمارش شایسته برای ایستادن. حتی تا انشاءالله. موفقیت ریشه در عمل است.

• خشم – مترادف از خشم در حال خشم, خشم و خشم. تمدید این مترادف تولید و دیگر احساسات منفی مانند خلق و خوی بخار, طوفان خشم و درنده خویی. موفقیت در زندگی نیاز به یک آرامش و محاسبه ذهن آرامش و کنترل است. خشم نشان می دهد عدم کنترل است.

• حسادت – کلمه حسادت نیز به معنی حسادت و حرص و آز و خشم رغم کینه و غبطه خوردن و طمع. روح حسادت است بنابراین مخرب از همه خوب در زندگی است که شما نمی تواند صحبت از موفقیت برای هر کسی sired توسط آن است. یکی از مخالف احساسات حسادت سخاوت است. به یاد داشته باشید گفت بخشندگان هرگز نبود. این نشان میدهد که حسادت مرد همیشه خواهد بود در نبود.

• غرور – برخی از منفی مترادف غرور عبارتند از: تکبر, غرور, smugness و خود اهمیت. در مقابل غرور و افتخار است که در این حس و فروتنی است. یک سرافراز روح خدا detests گفت: مقدس حکم. استکبار و حمل خود اهمیت درایوهای مردم به دور از هر نمایشگاه آنها. برای موفقیت در زندگی ما نیاز به کمک همه مردم و ما می توانید به شبکه ما. افتخار ما شخصیت نفی آن است.

[ad_2]

Leave a Comment