Posted on: می 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

1. همه کسانی که در انجام کارهای بزرگ باید به حال یک هدف ثابت را نگاه خود را در یک هدف که در بالا بود که گاهی اوقات به نظر می رسید غیر ممکن است. این چیزی است که من اغلب تکرار کنید با این حال من نمی توانم استرس به شدت به اندازه کافی نیاز به دانستن آنچه شما می خواهید و به تعریف مفرد مهم هدف برای زندگی خود را. ما نمی باید بدانید که چگونه ما انجام خواهد شد که ما فقط باید به فکر که چیزهایی که ما حرکت رو به جلو این هدف منحصر به فرد.

2. عمیق در درون انسان ساکن آن slumbering قدرت; قدرت که مبهوت به او که او هرگز از خواب داشتن; که نیروهای انقلابی خواهد زندگی خود را اگر تحریک و اقدام به قرار دادن. در اقدام نسبت به من بزرگ هدف آن هرگز astounds من چند بار ظاهری حوادث و رویدادهای مختلف به محل سقوط و یا عبور از مسیر من. هنگامی که شما در عمل با یک هدف و سپس منابع قدرت شخصی و مردم شما نیاز دارید در هر زمان که شما به آنها نیاز دارید فقط به نظر می رسد نشان می دهد. زمانی که من پرت شدن و take my eyes off هدف نه خیلی زیاد به نظر می رسد به سمت راست بروید.

3. اگر شما احساس می کنید خودتان را در حال رشد در کار خود را و زندگی خود را گسترش و تعمیق اگر وظیفه شما این است نه دائمی مقوی به شما, شما را پیدا کرده اند جای خود را. من واقعا از دست رفته در زمان و در لحظه زندگی می کنند زمانی که من در انجام آنچه که شما به معنای انجام می شود. شما اغلب می شنویم از افراد فعال در این منطقه. من هم خودم آموزش زندگی و تجربه درس های که من نیاز به قرار گرفتن در معرض برای مرحله بعدی موفقیت یک نتیجه. من اغلب تجربه شخصی پیشرفت که آماده شدن من برای رشد بیشتر است.

4. آن را مانند دانه را در خاک بیشتر از یک بکارد بیشتر برداشت. به عنوان مثال تعدادی از خوانندگان که عضویت در عضو سایت. بیشتر ارزش ارائه شده است بزرگتر لیستی از مشترکین رشد می کند. به عنوان لیست رشد در تعداد زیادی از مردم را جذب بالاتر کالیبر ارائه می دهد و افرادی که در تماس با صاحب سایت برای شرکت در سرمایه گذاری مشترک. به نوبه خود این افزایش فراوانی از منابع که در دسترس برای صاحب سایت بیش از حد از جمله پاداش مالی.

5. بسیاری از ما موانع را ذوب دور اگر به جای cowering قبل از آنها ما را تشکیل می دهند باید ذهن ما را به راه رفتن با قاطعیت از طریق آنها. همه ما شنیده است که نود درصد از وظیفه ای است که شروع آن است. هنگامی که شما در حال مواجهه و گریبانگیر ترس یا شک در آن است که همیشه بهترین درمان به سادگی اقدام خود نسبت به نتیجه مورد نظر. فقط تصمیم بگیرید و سپس راه رفتن نگه دارید. اگر ما رو در مسیر درست همه ما نیاز به انجام است برای راه رفتن نگه دارید.

6. موانع مانند حیوانات وحشی. آنها ترسو هستند اما آنها را بلوف شما اگر آنها می توانند. اگر آنها را ببینید شما می ترسند از آنها… آنها در قبال بهار بر شما; اما اگر شما آنها را مستقیما در چشم آنها را hamm خارج از دید. تصور ما این است که یک ابزار فوق العاده و در عین حال آن را نیز می تواند خود را بزرگترین دشمن در این صورت از اهداف بزرگ. به یاد داشته باشید برای استفاده از این تصاویر در ذهن شما را به بزرگترین مزیت است. جلوگیری از اجازه می دهد ذهن خود را برای ایجاد کوه ها از molehills.

7. می تواند وجود دارد هیچ شجاعت است که در آن هیچ اعتماد به نفس و یا تضمین و نیمی از نبرد است که در این اعتقاد است که ما می تواند انجام آنچه ما انجام. ما بزرگترین کار است ایجاد شخصی و اعتقاد خود در اعتماد است که آنچه امروز اتفاق می افتد این است که به معنای اتفاق می افتد برای نهایی بزرگترین خوب است. شما را شنیده ام داستان از مردی که کوتاه پیله پروانه, آن را به عنوان تلاش برای ظهور.

8. مگر اینکه شما آماده به خودتان را به سود خود شانس و فرصت تنها شما را مسخره است. یک مناسبت بزرگ با ارزش را به شما فقط نسبت به شما آموزش خود را به استفاده از آن. این نقل قول به یاد من گفت: – زمانی که دانش آموز آماده است معلم به نظر می رسد. من مطمئن هستم که همه ما شخصا این تجربه را در زندگی خود ما در برخی از زمان. اجازه می دهد فضاهای بارداری و توسعه صبر یادگیری به کمی استراحت کنید!

9. ما پیشرفت در این سفر ما را تنها زمانی که ما هدف ما هنگامی که ما با اعتماد به نفس و باور ما در حال رفتن به برنده شدن. جمع آوری مدارک و شواهد از موفقیت شما به عنوان حرکت به جلو در سفر خود را. توسعه اعتقاد خود با توجه به همه بزرگ و پیروزی های کوچک در طول راه. این بسیار مفید است برای اندازه گیری پیشرفت و بدانید که تا چه حد شما آمده اند برای افزایش اعتماد به نفس برای بخش باقی مانده از این سفر است. برای مثال هنگامی که کوه نوردی اوج کیسه است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک انگیزه برای حفظ و رسیدن به نشست جدید.

10. شما می توانید اندازه گیری یک مرد خود را شکست. شما باید بدانید آنچه که استفاده از او باعث می شود آنها. چه معنی آنها را به او. آنچه او از آنها است. من عاشق ژاپنی, گفته, سقوط هفت بار و تا هشت. اعتماد که هر بار که شما با قلم مو رنگ کردن گرد و غبار پس از سقوط و اقدام در مورد آنچه که در آینده به جای دادن در به طور موقت عقب نشینی های شما رشد خواهد کرد. الهام بخش ترین زندگی نامه شامل داستان های شخصی چالش های که غلبه بر نقل مکان کرد و از طریق.

11. شما هرگز موفق نخواهند شد در حالی که شعرم تحت خرحمالی از شغل خود را اگر شما به طور مداوم خالی از سکنه با این ایده که شما می توانید موفقیت بهتر در چیز دیگری است. شما نمی باید تقسیم تمرکز خود را. تا زمانی که شما در حال زندگی با یک ایده که چمن سبزتر است از طرف دیگر شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن که شما می توانید آنچه شما می خواهید با آنچه شما در حال حاضر. در عوض, شما ممکن است به طور مداوم منتظر شرایط مناسب. توصیه می کنم خواندن این داستان هکتار از الماس توسط راسل H. Conwell.

12. انتظارات خود را باز یا بسته درهای خود را عرضه اگر شما انتظار grand چیز و کار صادقانه برای آنها خواهد آمد به شما عرضه خواهد متناظر با خود را انتظار. بالا بردن انتظارات خود را. آنچه در ذهن ساکن بر بدن اعمال بر. اگر شما خودتان گیر در فلات افزایش اندازه هدف خود را به یکی است که الهام بخش بیشتری از شما. دست نمی توانید آنچه در ذهن نمی توانید ببینید.

13. چشم انداز خود را بر زندگی خود را برآورد خود برآورد ارزش خود را تا حد زیادی رنگی با محیط زیست خود را. کل کار خود را خواهد بود تغییر شکل تولیدات با محیط اطراف خود را با شخصیت افرادی که با شما در تماس در هر روز است. به اطراف خود نگاه کنید و توجه کنید به آنچه که شما متعهد هستند. شما ایجاد شده همه چیز را که شما را احاطه کرده. صرف زمان به ترتیب همه چیز را در محیط زیست خود را به منظور افزایش تجربه خود را از زندگی و حمایت از چیزهایی که شما می گویند شما متعهد هستند. مخلوط با افرادی که در مجموعه مناظر خود را بالا حذف خودتان از درام شکایت و شایعات بی اساس. اگر شما پیدا کردن آن دشوار است برای انجام این کار از لحاظ جسمی و پس از آن حداقل حذف افکار خود را از کسانی که گفتگو و متناوب ذهن تصویر که در آن شما می توانید تمرکز در میان چنین شرایطی است. یادگیری و تمرین استراتژی برای تغییر مکالمات به سازنده تر.

14. زمانی که ما مطمئن شوید که ما در سمت راست جاده وجود دارد بدون نیاز به برنامه ریزی سفر ما خیلی جلوتر. بدون نیاز به بار خودمان را با شک و تردید و ترس به عنوان موانع است که ممکن است نوار پیشرفت ما است. در سخنان مارتین لوتر کینگ, ما نمی تواند بیشتر از یک گام در یک زمان. شما لازم نیست برای دیدن کل راه پله فقط گام اول است. او را نمی بیند پایان کار او شروع و در عین حال از آن به ثمر رسید.

15. این آزمون از مردانگی خود را [humanity]: چقدر وجود دارد در سمت چپ شما بعد از شما از دست داده اند و همه چیز خارج از خود باشد ؟ بسیاری از ما در حال حاضر عادت کرده اند و برنامه ریزی برای اندازه گیری خودمان و هر یک از دیگر توسط ملموس اموال. به یاد داشته باشید لمس بیش از حد و شروع به دیدن ارزش واقعی خود را. می دانم که شما هنگامی که شما ایستاده جدا از این که کار خانه و یا ماشین. اگر شما صاحب هیچ یک از کسانی که پس از آن چه هدیه(s) آیا شما را به میز ؟

[ad_2]

Leave a Comment