Posted on: آوریل 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

خلاصه ای از مطالب :

چارلز شواب نوشت: یک کتاب کوچک که تبدیل به یک کلاسیک به زودی پس از آن اولین بار در سال 1920 منتشر شده. در این کتاب یک مرد که تا به حال افزایش یافته است از ژنده پوش به ثروت در واقعیت می گوید مرد همکار خود را, چگونه آن را انجام شده است.

او شروع می شود با آموزش مردم به فکر می کنم فراتر از کار خود را. او به نمونه هایی از تجربه خود در امریکا's اولیه صنعت فولاد از مردان که در نظر گرفته شده برای مقدار به چیزی بیش از یک دستمزد بگير سخت کار می کرد و مورد استفاده دیگر اصول مطرح شده در این کتاب است.

اول او مشاوره ارزش سخت کار صادقانه. بعد او صحبت می کند از دادن بیش از عادلانه خدمات پرداخت. پس از آن او می آموزد که به فکر می کنم به طور مستمر در چگونه کسب و کار ممکن است بهبود یافته و ارتباط آن ایده ها در راه های کوچک.

بعد از یک فصل که ارزیابی در کار تصرف فرصت های نسبی ارزش تحصیلات دانشگاهی چه کارفرمایان انتظار چگونه او می بیند کارکنان خود را به عنوان شرکای مردان با کسی که با او کار کرده است و یک زن's یک مرد's موفقیت است .

برخی از این مواد به خصوص در فصل گذشته بسیار مورخ و احتمالا از کمی استفاده از امروز. اما بسیاری از آنچه که در اینجا نوشته شده است که هنوز هم امروزه به عنوان واقعی آن در سال 1920. کار سخت و تعهد به اهداف خود رفتن مایل اضافی حفظ خوب و نگرش مثبت ساخت یک تفاوت, تمام باقی می ماند حیاتی گام به سوی موفقیت در کسب و کار و یا در زندگی است.

قابلیت خواندن / نوشتن با کیفیت:

برای یک کتاب نوشته شده در سال 1920 این جای تعجب است که قابل خواندن است. در بخشی از این است که با توجه به اندازه کوچک آن یک pocket edition با داشتن تنها 55 صفحات است که می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده بیشتر در یک شب. این فصل به اندازه کافی کوتاه است و به خوبی نوشته شده است. به نقل از او خواسته تاکید کرد در حال جسورانه.

یادداشت نویسنده :

چارلز شواب شد یک مرد قابل توجه. او در آغاز به عنوان یک خطر راننده یک حداقل پرداخت دستمزد ساعتی نان در اندرو کارنگی's کارخانه های تولید فولاد. او تا به حال کمی آموزش و پرورش, و از فقرا ریشه.

کارنگی اطلاع از زمان او با این حال به دلیل شخصیت جذاب خود فوق العاده نگرش مثبت بزرگ اخلاق کاری و تمایل به لطفا. او فقط نوع مرد جوان کارنگی بود که به دنبال قالب و توسعه به اجرایی مواد. شواب را نا امید نیست و او در نهایت کارنگی's رئیس و اولین رئیس جمهور یک شرکت برای به دست آوردن یک میلیون دلار در یک سال در جبران خسارت.

او در طول شوخ طبعی و هوش و جذابیت و کار سخت او مهندسی خریداری کارنگی جراحی و ایجاد ما فولاد است. او سپس به اولین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا-و در یک زمان کوتاه بعد از آن رئيس جمهور از بیت لحم جراحی. او شناخته شده به عنوان یک استاد محرک مردان و توماس ادیسون با اشاره به او را به عنوان یک استاد hustler.

متاسفانه با وجود یک صعود باور نکردنی به ثروت و قدرت شواب به یک بسیار ضعیف پایان. در دهه 1920 پس از این کتاب نوشته شده او حیف و میل زیادی از ثروت خود را قمار صرف و carousing. او به نظر می رسید به از دست دادن بینایی از خود ریشه و حواس شد و دست و دل باز. در زمان او دچار مشکل شد و پس از آن سقوط بازار سهام در سال 1929 چپ او بی بضاعت.

او در سال 1939 درگذشت یک مرد فقیر عمیقا در بدهی ها از وام های کوچک در یک آپارتمان در لندن. در مرگ او متعلق به یک مقدار زیادی از بیت لحم سهام فولاد که در دوران رکود بود و نزدیک بی ارزش است. فقط چند سال بعد, با این حال آن را بسیار با ارزش به عنوان صنعت فولاد رونق گرفت, در طول جنگ.

با وجود غم انگیز پایان شواب به حال بسیار به وضوح نشان داده شده در خود را سال جوان تر, چگونه به موفقیت و چگونه برای رفتن از فقر به ثروت.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید :

1. مردان موفق هستند و نه طبیعی اعجوبه. آنها برنده با استفاده عادی مغز به فکر می کنم فراتر از خود را آشکار روزانه وظیفه. نگاه فراتر از روز's کارگر و روز's وعده غذایی.

2. آزمایش واقعی از کسب و کار بزرگی است که در دادن فرصت به دیگران است. بسیاری از شکست در کسب و کار به دلیل آنها در حال فکر کردن تنها خود و منافع شخصی خود و شکوه و عظمت.

3. شخصیت یک دارایی کلیدی. اگر شما آن را گرامی داشتن آن است. اگر شما نمی کشت آن است.

انتشار اطلاعات:

موفقیت با آنچه شما توسط Charles M. شواب

این کتاب از کپی رایت با این حال از آن منتشر شده است اجرایی کتاب در جزوه فرم هزینه کمتر از $ 2 با کپی رایت از سال 2005 اجرایی کتاب Mechanicsburg, PA.

کلی امتیاز : نمایشگاه> خوب < بسیار خوب , عالی

[ad_2]

Leave a Comment