Posted on: جولای 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

امروز من احساس می خواهیم از نوشتن بیشتر در مورد “معنای واقعی دادن” پاسخ به برخی از نمایش داده شد که من دریافت کرده ام در مورد تعریف کلی مردم در مورد “دادن”. من می خواهم برای روشن کردن ماهیت دادن در نظر من است و آن را نه یک مفهوم بسیار گسترده تر از بسیاری از ما محدود آن است. من همچنین می خواهم برای روشن شدن چند تصورات غلط در مورد “دادن” از بازخورد است که من دریافت کرده ام.

شاید اول دو چیز است که به طور کلی به ذهن ما زمانی که ما شنیدن کلمه “دادن” است یا خیریه یعنی دادن پول و یا کار داوطلبانه یعنی دادن زمان و در وجود هر دو منطقه به طور گسترده ای پذیرفته شده فرم دادن به جامعه من می گویم هر دو هنوز هم نسبتا بخشی از یک بزرگ پای به نام “دادن”. این هم ارزش بحث کردن اینجا بزرگتر تاثیر ایجاد فرم از “دادن” را انتخاب می کنیم به بخشی از. هر چند که بسیار نجیب راه برای کمک به و یا از بین بردن ما کمتر خوش شانس و برادران و خواهران خود در سراسر جهان, ترین های خیریه و داوطلبانه تلاش تمایل به تاثیر کوتاه مدت بر روی رسیور از طریق تامین نیازهای هسته مانند مواد غذایی, سرپناه و پارچه. این به نظر من نمی خواهد حمایت از دریافت یا افراد و جوامع به حفظ دراز مدت استفاده از این رو کمک خواهد شد انتظار برای آمدن دوباره و سوال اینجا است که: “آنچه ارزش این نوع از دادن اضافه کرده است به جهان تا کنون”?

در بهترین سناریو را وجود خواهد داشت و مدارس و بیمارستان ها و یا بزرگتر سرمایه گذاری های انجام شده از طریق چنین تلاش های انسان دوستانه به رانندگی طولانی مدت اجتماعی و اقتصادی ارزش های مانند آموزش و پرورش و یا بهداشت. من به خصوص تحسین کسانی که توسعه پروژه ها یا طرح های که در حال راه اندازی برای توانمند سازی افراد و یا جوامع برای اجرای زندگی خود را با دادن آنها ابزار مناسب و بیشتر آنها را آموزش چگونه به استفاده از این ابزار برای ایجاد یک آینده امیدوار کننده برای آنها و خانواده های آنها. ستایش می کنم برنامه هایی که مربی و مربی مردم چگونه به اعضای مولد در جامعه چگونه برای به دست آوردن حق آموزش و پرورش است که روشن خواهد کرد زندگی خود را و به نوبه خود آنها می تواند یک برکت و رحمت به دیگران هنگامی که آنها خود به اندازه کافی خود را. شما می توانید تصور کنید که این نوع از جهان ما ایجاد خواهد شد اگر هر یک از ما کمک توسط “دادن” یک راه حل دیگر مشکلات است که می تواند تغییر زندگی خود را به جای فقط “دادن” آنها یک وعده غذایی و یا برخی از پول است که می تواند فقط برای یک روز یا بیشتر. زیبایی است که در “دادن” مردم امیدواریم با تغییر راه آنها را انتخاب کنید به زندگی می کنند زندگی خود را مثبت. برای من, این است معنای واقعی ، در این مناسبت من نمی تواند کمک کند ذکر چینی نقل قول که می گوید: “یک مرد یک ماهی و شما او را تغذیه برای یک روز به او میآموزد که چگونه به ماهی و شما او را تغذیه برای یک عمر”.

علاوه بر این یکی از رایج ترین تصورات غلط در مورد “دادن” من می خواستم برای روشن کردن در اینجا این است که مردم بیشتر می خواهید به “سنت” ذهنیت زمانی که آنها فکر می کنم از “دادن”. من شنیده ام بسیاری از نظرات در اطراف: “اگر منافع شخصی برای من با انجام این یا آن پس چگونه می شود که مربوط به دادن?”, یادآوری میکند که “دادن” باید در همه موارد یک طرفه و بدون بازگشت!!! من حتی نمی دانم از کجا چنین تحریف تصویر از “دادن” شده است نشات گرفته است. در زندگی تعادل مورد نیاز است برای اطمینان از ثبات و تداوم. چیزی که ما نیاز به درک این است که خدا ایجاد کرده است این جهان با فراوانی است. وجود دارد همه چیز به اندازه کافی برای همه در اینجا و به اشتراک گذاری حتی ایجاد مقدار زیادی از عرضه است.

تحقیقات نشان داده اند که مردم در تلاش برای عمل متقابل در دراز مدت است و افرادی که به نوعی از مواد و یا پاداش های عاطفی به عنوان یک نتیجه از سهم خود را به احتمال زیاد به بیش; و این نیاز های اساسی انسان به عنوان به خوبی. بنابراین محروم کردن خودتان را به دیگران اطمینان حاصل شود که حتی اگر شما را به شما نمی دهد با عشق در همان زمان خود را به فعالیت نمی خواهد آخرین برای مدت زمان طولانی به دلیل شما قادر به دیدن: “آنچه در آن برای من”? مادر ترزا گفت: “این چقدر ما بدهد; اما چقدر عشق ما قرار دادن”.

در حدیث از حضرت محمد (ص): “هیچ یک از شما واقعا معتقد است تا زمانی که او را دوست دارد برای برادرش آنچه را که او دوست دارد برای خودش”; نشانه ای قوی است که این تعادل مورد نیاز از طبیعت انسانی ما به افراد سالم و مسالمت آمیز جوامع است. شما یک فرد احساسی سالم اگر شما را دوست دارم چیزهای خوب را برای خودتان. به همان اندازه مهم است که شما باید عشق به همنوعان خود همان خوب است که شما برای خودتان انتخاب کنید. اگر هر یک از دو شرایط در حال از دست رفته; سپس شما هستند و نه مؤمن و نه موثر دهنده.

برای نتیجه گیری “دادن” است بسیار عمیق و بلند مدت ما می توانیم آن را محدود به چند تعداد انگشت شماری فعالیت فقط به خاطر این چیزی که ما بیشتر از معمول اطراف ما. جوهر از “دادن” است که در آزاد کردن مردم از خود را روانی زنجیر یا بت تغییر راه خود را از تفکر با ارائه راه حل های آشکار به آنها امکانات جدید آنها هرگز از شنیده می شود و توانمند سازی آنها را به اتهام زندگی خود را یک بار دیگر. من واقعا معتقدم که در اختصاص زمان شخصی برای به اشتراک گذاشتن دانش و آموزش و مربی دیگران برای کمک به آنها موفق روحی, ذهنی و جسمی. هنگامی که آنها موفق آنها آماده هستند را گسترده تر تاثیر در زندگی افراد دیگر با کمک به آنها موفق نیز هست. در اینجا من با افتخار می گویند که ما درک درست معنای “دادن”.

[ad_2]

Leave a Comment