Posted on: جولای 5, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

کامرون جبرئیل Thomaz متولد شد و در 8 سپتامبر 1987. او بهتر شناخته با نام مرحله Wiz Khalifa. او یک حرفه ای رپ آمریکایی. در سال 2006 او منتشر شده خود را در تمام طول اولین آلبوم خود را تحت عنوان نشان می دهد و اثبات کند. در سال 2007 او را امضا کرد تا به برادران وارنر سوابق او منتشر شد که در آن دو نوار مخلوط می شوند. در سال 2009 او راه جدا با برادران وارنر پرونده به دلیل تاخیر در انتشار خود را برنامه ریزی شده اولین آلبوم از برچسب. در سال 2011 او منتشر شد اولین آلبوم خود با عنوان مقالات نورد. این عرضه در نقطه دوم از نامی بیلبورد 200 جدول. همان سال او نامزد دریافت جایزه شد و برنده بهترین هنرمند جدید در BET Awards. شرط جوایز آمریکایی ها در موسیقی, بازیگری, ورزشی و سایر زمینه های سرگرمی.

Wiz Khalifa است که نه تنها برای موسیقی بلکه برای خود عاقلانه و حیله گری کلمات. موارد زیر برخی از معروف ترین نقل قول از آقای خلیفه در مورد زندگی است.

“چیزهایی که ما طلب ترین چیزهایی هستند که ما را نابود سریعترین.”

شاید آقای خلیفه با اشاره به اعتیاد است. اعتیاد می تواند در اشکال مختلف آمده است. می توان آن را اعتیاد به مواد مخدر و الکل و رذیلت زنان و مردان, مواد غذایی, و غیره. قاعده این است که همه چیز را در حد اعتدال و اجتناب از آن چیزهایی است که سخت بدن ما و ما. اگر ما گرسنه هستند غذا. اگر ما می خواهم برای نوشیدن شراب و یا هر نوشیدنی های الکلی انجام آن در حد اعتدال.

“ذهن های بزرگ فکر می کنم به تنهایی.”

این نقل قول در مورد مستقل بودن. مردم وجود دارد که بیشتر تابع مولد زمانی که آنها به تنهایی است. اگر شما از طرفداران علمی تخیلی, فیلم, احتمالا شما هم دیده می شود صحنه های که در آن یک مرد بزرگ خواهد آمد تا با یک اختراع قابل توجه. این نقل قول می تواند به نوعی در تضاد قول معروف “هیچ مردی جزیره است”. اگر چه این درست است که انسان هرگز نمی تواند به تنهایی زندگی می کنند. بار در زندگی وجود دارد که ما نیاز به برخی از زمان به تنهایی به فکر می کنم و به تامل.

“برخی از مردم زندگی خود را بهتر راه رفتن به آن را در حالی که دیگر مردم زندگی خود را بهتر به سادگی با راه رفتن از آن است.”

این نقل قول می توانید با مراجعه به دوستان و frenemies. دوستان می توانند زندگی ما را بهتر از آنجا که آنها می تواند ارائه دهد کلمات آرام و عاقلانه انتقاد. Frenemies هستند که نمی توان اعتماد کرد. آنها متعلق به همان دایره خود را از دوستان است. آنها می گویند کلمات است که شما را پایین بیاورد. داشتن آنها را در راه رفتن از زندگی خود می تواند زندگی بهتر است.

“چیزهای خوب در زمان خوب است.”

صبور باشید و هرگز امید را از دست بدهند. اگر شما در حال انتظار برای چیزی زور نیست آن را به اتفاق می افتد. نتایج ممکن است بسیار بزرگ اگر شما آن را زور. به یاد داشته باشید که صبر یک فضیلت است. منتظر زمان مناسب و همه چیز خواهد آمد به عنوان انتظار می رود.

“مجرد بودن لزوما به این معنا نیست شما در دسترس است. گاهی اوقات شما را مجبور به قرار دادن نشانه ای که می گوید: “مزاحم نشوید” در قلب خود را.”

این درست است. بسیاری از مردم فکر می کنم که هنگامی که شما در حال تک شما در دسترس هستند. اگر شما تنها به این دلیل که شخص شما در حال دیدن در گذشت. آشنایی طول می کشد زمان. آن را ممکن است بیش از حد به زودی به سقوط در عشق است. ما همیشه باید ملاحظه شود. تایید در صورتی که فرد آماده به سقوط در عشق قبل از درخواست او و یا او را برای تاریخ.

“گاهی اوقات ما اتلاف بیش از حد زمان به فکر کردن در مورد کسی که حتی نمی فکر می کنم ما برای یک ثانیه.”

ما اغلب اتلاف وقت فکر کردن در مورد کسی که حتی نمی فکر می کنم در مورد ما به عنوان مثال یک دبیرستان له یا شخص شما فقط ملاقات کرد در راهرو. به عنوان آنها می گویند استرس خود را با افرادی که حتی لایق یک موضوع در زندگی خود را.

Wiz Khalifa این نقل قول بسیار الهام بخش است. آن تکل در هر جنبه از زندگی انسان است. اگر شما نیاز به کمی تشویق خواندن نقل قول می شود و با انگیزه است.

[ad_2]

Leave a Comment