Posted on: آوریل 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اندی اغلب ما موفقیت در زندگی گره خورده است به ما منشاء داستان یا که ما از کجا آمده. چگونه شما جای رشد تا کمک به شما را که شما هستند ؟

من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در اوایل زندگی است. زمانی که من وارد دبیرستان در برمرتون دبیرستان در برمرتون, WA, به جای ثبت نام در یک کلاس تربیت بدنی, آنها تا به حال یک گزینه برای NJROTC (نیروی دریایی Junior افسر ذخیره آموزشی پارسیان). من تصمیم NJROTC. که تبدیل به یکی از بهترین چیزهایی که من می تواند انجام داده اند. در این ساختار شبه نظامی نوع محیط زیست, من شروع به پیدا کردن هویت و اعتماد به نفس. من سرآمد در این محیط و آن را به کمک شکل که من امروز هستم.

که در آن شما زندگی می کنند در حال حاضر ؟

پیکان (فلش) شکسته

پیدا کنم که دانستن نوع خانواده شما بیا از من کمک می کند تا به صورت یک عکس فولر. که آیا شما در نظر بگیرید ،

من خوشحال هستم که فوق العاده و همسر و بچه ها در راه furkids برادرزاده برادرزاده و دوستان دیوانه که من شامل عنوان ،

خود را ابرقدرت ؟

بودن انگیزه و رویایی.

چه وقایع کلیدی و یا خاطرات تغییر این دوره از زندگی خود را ؟ وجود هر گونه عوامل رانندگی است که شما را که شما امروز ؟

چند سال پیش من تا به حال این فرصت را به شرکت در یک پیشرفته سمینار در سان Francisco, CA. اگر چه من کار تمام وقت من فکر نمی کنم من تا به حال این منابع برای حضور در این دوره های آموزشی. من با این حال که یک دوست بسیار خوب من که باور من و او دعا با من روزانه (به معنای واقعی کلمه چون من او را به نام روزانه در ناهار برای چند هفته). او در نهایت به من مشاوره برای شروع درخواست مردم اگر آنها تا به حال کار است که مورد نیاز انجام می شود که من می تواند انجام دهد. من رفتم به یک دوست مشترک ما و او گفت که او باید کار کند. من حیاط برای او کار می کنند برای دو روز اما هنوز هم نمی باید کل مبلغ مورد نیاز برای این سمینار به دست آورده و در عین حال مهلت وارد شده بود. من از او پرسیدم برای قرار دادن پول و من می پرداخت او را با آینده کمیسیون بررسی کنید. او و همسرش آن را مورد بحث و توافق آن را درست انجام دهید و آنها به من کمک کرد به این سمینار است.

این تجربه به من آموخت که من ارائه است که همیشه فقط در یک فرم. من پولی منابع در دسترس, اما من باید زمان و شبکه در دسترس است که آیا در نتیجه لازم را ارائه.

آیا شما و یا آیا شما تا به حال یک مربی ؟ چه کسی است/در آن بود و آنچه آنها را به زندگی خود را ؟

بله من یک مربی و من تا به حال چندین مربیان در طول زندگی من است. من زمان مربی جک Zufelt (یکی دیگر از نفوذ 100 اقتدار). او فراهم می کند دیدگاه های مختلف و به من منجر به بهتر فکر کردن در بسیاری از مناطق. یکی دیگر از مربی شد برایان Klemmer. او به من آموخت که مورد اعتقاد من سیستم و قدرت میل.

آیا شما در نظر خودتان را یک مربی ؟ اگر بله چه که مهم ترین چیز شما می توانید به اشتراک گذاشتن با کسی که به دنبال هدایت?

بله. من مربی بسیاری در این منطقه از صحبت کردن. اکثر مردم وحشت زده از صحبت کردن. تنها راه برای حرکت گذشته ترس از صحبت کردن است به سادگی آن را انجام دهد. پیدا کردن جایی برای تمرین صحبت کردن و به سادگی خود را با سنگ تیز کردن توانایی صحبت کردن. شما هرگز به طور کامل پاک کردن عجله آدرنالین است که طول می کشد محل مناسب قبل از صحبت کردن. اما, وجود دارد راه هایی برای مدیریت آن است. وجود دارد یک دیدگاه را در نظر بگیرید. اگر شما علائم و نشانه های فیزیکی از ترس/اضطراب و هیجان شما متوجه خواهد شد که آنها یکسان هستند. افزایش ضربان قلب و عرق کف دست تنگی نفس و غیره. ترس و هیجان به من هستند و دو روی یک سکه هستند. این همه در چگونه شما مشاهده این وضعیت است. آیا شما ترس به صحبت می کنند و یا هیجان زده به صحبت می کنند ؟ آن را به سادگی به طرز فکر شما در حال حاضر. این پاسخ کوتاه.

100 سال از در حال حاضر چگونه شما می خواهم به یاد?

به عنوان یک مرد است که با الهام از کسانی که در اطراف او به خارج کردن بهترین در آنها و نگه داشتن فشار دادن به جلو در زندگی از طریق چالش های روزانه به طوری که آنها را می توان به عنوان مثال به کسانی که نزدیک به آنها را.

نقل قول های مورد علاقه

Eph 2:10 “برای ما خدا را شاهکار. او ما را خلق کرد و دوباره در مسیح عیسی به طوری که ما می توانید انجام کارهای خوب او برنامه ریزی شده برای ما طولانی در پیش است.”

شما چه به نظر برخی از نکات برجسته از زندگی حرفه ای خود را تا کنون ؟

یکی از برجسته به عنوان یک نفوذ 100 اقتدار. من هم زد برای سنای ایالات متحده در اوکلاهما در سال 2014. من نیز تا به حال این فرصت را به سفر در سراسر ایالات متحده و دیدار با هزاران نفر از مردم جالب و نفوذ صدها نفر از تصمیم گیران. من اخیرا دعوت به صحبت می کنند به عنوان دور به عنوان هند و انگلستان است.

آنچه شما به دنبال به جلو به حرفه ای ؟ آیا شما هیجان زده در مورد ؟

من راه اندازی یک آموزش جدید به نام ابر قهرمان آکادمی. این چند روز رویداد و آن را به هر یک از شرکت کنندگان با یک دیدگاه جدید در که آنها واقعا هستند و چه آنها قادر به انجام.

آنها را کشف کنید که چگونه آنها یک شاهکار ایجاد شده برای یک هدف خاص. به عبارت دیگر راه هر فرد است که یک ابرقهرمان است که حسرت به از بند باز کردن خود را ابرقدرت در یک بسیار خاص و منحصر به فرد در راه است.

چه این به این معنی است که هر فرد را قادر به داشتن روابط بهتر دو برابر آنچه آنها در حال ساخت در حال حاضر احیای شغل فعلی خود را و یا حرفه ای و یا پیدا کردن یک جدید/کسب و کار و پیدا کردن شادی بیشتر در زندگی است.

به من بگویید در مورد کسب و کار شما.

من ارائه یک 90 دقیقه الهام بخش کلیدی برای شرکت ها و سازمان ها.

من همچنین ارائه یک بسته که در آن من راه رفتن یک فرد از طریق یک فرآیند برای کشف آنچه موفقیت است و چه نقاط قوت خود را در زندگی هستند.

چه کسی به شما کار با ؟

شرکت ها, سازمان ها و افرادی که تمایل به تغییر جهان برای بهتر.

که آیا شما عشق به کار با ؟ چه نوع از مشتری ؟

کسانی که تمایل به تغییر جهان برای بهتر. جهان خود را می تواند محلی و منطقه ای و ملی و یا بین المللی.

چه چیزی باعث می شود شما و کسب و کار منحصر به فرد در مقایسه با رقبای خود را?

ماموریت من این است که به کاملا تبدیل به قلب انسان است. هر فرد است که در اصل یک خون اشام انتظار به دگردیسی به یک پروانه زیبا. به عبارت دیگر هر یک از ما یک ابرقهرمان انتظار به از بند باز کردن هدیه ما یا ابرقدرت در یک بسیار خاص و منحصر به فرد در راه است. من که تسهیل انتقال و رها کردن از ابرقدرت ها.

از آنجا که ما تا به استقلال بعد در اینجا در ایالات متحده, من هم می خواهم اضافه کردن این تحول نیز کمک می کند تا هر فرد برای به دست آوردن آزادی آنها به دنبال.

داستان پشت خود را منتشر شده نوشته:

چرا شما در نوشتن فصل خود را در “تغییر 3.” کتاب ؟ چه شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن ؟

من نوشت: یک فصل است که در آن من در آنچه که من یاد گرفتم وقتی که من برای سنای ایالات متحده در سال 2014. هدف من این بود برای الهام بخشیدن به مردم برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زندگی است.

چه پیام شما ارسال مردم را با کلمات ؟

آنها قادر به انجام این رویایی است که در قلب خود را. آن را قرار داده وجود دارد ،

که آیا شما فکر می کنم خود درگیری های زبان آموزش ها و نوشته ها کمک کند ؟

هر کسی که تا به اهداف بزرگ و رویاهای در قلب خود را برای رسیدن به.

چه شخصیت شده اند مهم در رسیدن به جایی که شما هستند امروز ؟

ایمان و پشتکار و یادگیری از شکست.

چه یکی از چیزهایی که شما برای مطمئن دانند?

عیسی مسیح خداوند است. او تنها ثابت در این جهان است. روابط نوسان تغییرات کسب و کار, بدن, تغییر, زندگی, اتفاق می افتد, اما عیسی همان است. او صخره من است.

آنچه از شما سپاسگزار ،

نجات من اولین و مهمترین. پس از آن, به جهنم همسر من, Michelle. او همیشه همراه من بود و او معتقد است که همیشه در من است. از آنجا خانواده و دوستان من و مربی من, جک, به عنوان او است که همیشه در دسترس زمانی که من از او بخواهید برای کمک به.

سبک پشت موفقیت بیایید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه چیزی باعث اندی کنه. آن را با سرعت دور!

شلوار جین یا Khakis?

کت و شلوار در هنگام صحبت کردن, جین, هر زمان دیگر.

سازمان دیده بان و یا بازی های ورزشی است ؟

من لذت بردن از بازی های ورزشی, اما من در واقع دیده بان بیشتر از من بازی در حال حاضر.

قهوه و آبجو یا شراب ؟

قهوه در صبح است.

پا بر روی میز یا تخت بر روی زمین ؟

صاف بر روی زمین.

تعطیلات نزدیک به خانه و یا در سراسر جهان ؟

هر دو. کاملا بستگی دارد به آنچه که ما تصمیم می گیرید. من می خواهم برای دیدن اروپا و آسیا و به ویژه اسرائیل است. و من خوشحال هستم به درایو چند ساعت به تگزاس و یا یکی دیگر در نزدیکی وزارت امور خارجه و اقامت نیز وجود دارد.

ساحل و یا اسکی توچال ؟

من لذت بردن از هر دو, اما, ما احتمالا رفتن به ساحل. ما هر دو ترجیح می دهند گرما به سرما.

آخر هفته خود را: برنامه ریزی در هر لحظه ای یا بال آن ؟

من بال آن. میشل دوست دارد به برنامه ریزی همه چیز.

اندی چگونه می توانید اتصال مردم با شما برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر

[ad_2]

Leave a Comment