Posted on: جولای 4, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

مشاوره در اینجا به ماندن است. در اینجا یک انتخاب از مربیگری تمرین کمک خواهد کرد که شرکت خود را تمرین تجزیه و تحلیل سناریو.

وضعیت 1:

وزارت منابع انسانی خود را به تازگی مستقر شده اند یک عضو جدید به تیم خود. او بسیار با تجربه و آگاه در صنعت شما. به نظر می رسد او گذاشته شد و از یک شرکت رقیب و کاملا قضاوت در مورد خود زمان عملیات شرکت. شما اختصاص داده شده اند به مربی خود.

توصیف خود را پاسخ.

وضعیت 2:

در یک طرح کسب و کار شما اختصاص داده شده اند به یک مربی برای راه اندازی. اما راه اندازی نشده است بسیار تعاونی و منعکس نمی کند نیاز به مربی در وهله اول. به خود را در اینجا راه اندازی کرده است و حتی با نزدیک شدن به یکی دیگر از مربی به تیم خود را!

شما تصمیم می گیرید برای شکستن دور از آنها و اتفاقا شما کشف برخی از اطلاعات است که کمک خواهد کرد که آنها را بیشتر قانع کننده در طرح کسب و کار ارائه.

شما اطلاع آنها ؟

وضعیت 3:

شما باید یکی از دوستان که به تازگی کار خود را در مدیریت ارشد و موقعیت. خود را از نو سنگر سازی پرتاب یک آچار در آثار به خصوص با توجه به ارسال خود را تنها فرزند برای مطالعات بیشتر در خارج از کشور.

او روش شما و از آنها بخواهید برای اشتغال در راه اندازی خود را ترجیحا به عنوان مدیر عامل به طوری که وام های بانکی خواهد شد نمی شود. اما شما در یک معضل دلیل این که شما احساس می کنید که وجود دارد گسترده نسل فاصله است.

چگونه شما را در حل این مشکل ؟

وضعیت 4:

شما شانس در یک وبلاگ که توسط خود اختصاص داده و محل کار-mentee است که فراهم می کند بسیار نامساعد اظهارات در مورد شرکت های فعلی خود را. خود را mentee شده است مراقب باشید که به قول خاص نام اما شما در حال قطعی است که عکس هایی که او را آپلود گرفته شده در محل کار.

باید به شما گزارش به مدیریت بالاتر?

وضعیت 5:

شما شده اند با نزدیک شدن به یک مربی/عضو هیئت مدیره مشاوره برای یک سازمان غیر انتفاعی است. شما در دیدار با بنیانگذار و احساس انرژی – شما جواب فوری چشمگیر “بله”. شما نیز تحت تأثیر عضویت برجسته مربی است که به خوبی شناخته شده است. شما خودتان را متقاعد کند که شما در شرکت بسیار خوب است.

اما به عنوان زمان پیشرفت, شما کشف خواهید کرد که شما به طور منظم به روز شده با سازمان پیشرفت و عضویت خود را ایجاد کنید مقدار تحمل با سازمان فعالیت ها و جهت.

آیا شما بماند ؟ و یا شما هرگز به معنای بخشی از آن سازمان? بحث در مورد خود تصمیم گیری ماتریس.

وضعیت 6:

به عنوان یک مربی چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود که شما تفاوت را در کسب و کار تصمیم گیری از راه اندازی و یا سازمان غیر انتفاعی? شما می توانید مطمئن باشید که نظرات خود را به ارزش نه فقط فوری شما تماس?

وضعیت 7:

سابق خود را-دانش آموز می پرسد شما برای نفع. او یک گروه از دوستان که با استعداد در موسیقی است. شما سازمان دیده بان آواز خود را در یوتیوب و من بسیار تحت تاثیر قرار. شما نشان می دهد که آنها سرودن شعر برای تبلیغات به قرار گرفتن در معرض.

آیا شما را از دیگر پیشنهادات ؟

وضعیت 8:

شما شده اند با نزدیک شدن به بخشی از یک راه اندازی است که درگیر در ایجاد یک استراتژی کسب و کار هیئت مدیره بازی. اما پیشرفت شما در این شرکت مانع از عدم اعتماد است که هیئت مدیره بازی را خالق در آشکار به شما کامل ایده کسب و کار.

چه خواهد شد شما ادامه دهید ؟

وضعیت 9:

شما در کلاس نظارت و اختصاص داده شده به دوستان به یک دانش آموز جدید که آمده است از کشوری که در آن زبان انگلیسی است که زبان دوم. آموز جدید بسیار با انگیزه در بهبود زبان انگلیسی خود صلاحیت و اصرار در پیوستن به کلاس بحث تیم را بهبود بخشد. شما کلاس کاپیتان و شما نیاز تیم به خوبی برای افزایش شانس خود را از گرفتن به خوبی متوسطه.

آنچه شما باید انجام دهید ؟

وضعیت 10:

شما کشف کنند که یک موضوع معلم وبلاگ را فراهم می کند سرنخ های کافی برای خود دانش آموزان به انجام به خوبی در یک علم ، شما همچنین تدریس در همان موضوع.

شما باید به دنبال کت و شلوار ؟

وضعیت 11:

از شما خواسته شده است به یک مربی برای یک گروه از دانش آموزان که می خواهند به منظور بالا بردن بودجه برای یک سازمان غیر انتفاعی است. در طول این دوره از ملاقات با آنها را به شما احساس می کنید که رهبر این گروه خواسته با استفاده از این صندوق جمع آوری به عنوان یک فرصت برای جلب توجه و شاید یک شغل در سازمان غیر انتفاعی است.

آنچه شما باید انجام دهید ؟

وضعیت 12:

شما بخشی از یک پدر و مادر که بعد از راه اندازی غرفه مواد غذایی برای حمایت از این مدرسه نمایشگاه سرگرم کننده. این غرفه که افزایش بیشتر خواهد شد و برنده یک جایزه و دریافت به رسمیت شناختن. در صبح روز پاپ نمایشگاه شما اتفاق می افتد برای دیدن پدر و مادر خرید از یک فروشنده دوره گرد وجار زن غرفه که در تضاد با قوانین تکمیل آماده سازی مواد غذایی توسط داوطلبان.

به عنوان یک مربی شما باید کمک به بهبود کیفیت خود را در غرفه و یا یک سوت?

[ad_2]

Leave a Comment