Posted on: جولای 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

غلاطیان 5:1 – آن است که برای آزادی که مسیح ما را آزاد. محکم ایستاده و اجازه نمی دهد خودتان بود بر دوش دوباره توسط یک یوغ بردگی است.

وجود یک طرز فکر خاص ما باید برای موفق شدن و راه رفتن رایگان به عنوان ارائه شده در كتاب فوق است. آنچه ما را نگه می دارد زمین محدود است و ما فکر کردن که من اسمش “مرغ ذهنیت”. در عین حال خدا خواسته ما را به “عقاب ذهنیت” اگر ما به افزایش می یابد و رایگان. ما را بررسی خواهد کرد مرغ و عقاب به عنوان آنها مربوط به چگونه خدا می خواهد ما را به خودمان را ببینید.

اول, اجازه دهید من تعریف منظورم مرغ, طرز. مرغ یک زمین مسکونی پرنده ای که زندگی اکثر زندگی خود را در داخل یک قفس. بنابراین مرغ در قفس تنها این را میداند و محدود جهان است. هنگامی که ما یک “مرغ ذهنیت” ما هیچ قادر به فکر می کنم بالاتر از “زمین” و یا قفس. به عبارت دیگر “مرغ ذهنیت” است تفکر است که محدود کردن و زندانی شده است. در حال حاضر اجازه دهید من تعریف عقاب ذهنیت. عقاب قادر است به اوج برای فاصله های بسیار دور برای مدت طولانی از زمان. در حالی که مرغ را مشخصه تغییر کرده است به دلیل حبس عقاب شناخته شده است به زندگی طولانی تر و تلاش هرگز از دست دادن مشخصه آن حتی در اسارت. از این رو به “عقاب ذهنیت” معنی است که شما نه محدود به شرایط و موقعیت های عناصر و یا شرایط. شما همیشه یک عقاب مهم نیست که چه وضعیت شما هستند و شما قادر به اوج بالاتر از آن همه است.

در مطالعه من در بر داشت برخی از اطلاعات جالب است. جوجه ها در طبیعت خاص در مورد آمادگی آنها شرکت با. بعلاوه هر دو مرغ و خروس و نقش مهمی در خانواده است. به یاد داشته باشید من گفت: این بار مرغ می رود به قفس مرغ هویت تغییرات. این چیزی است که اتفاق افتاده است به بشریت. ما ایجاد شد خدا به فکر و توان های مختلف و در عین حال هنگامی که گناه وارد شده در; ما خدشه دار شد و محوری شد به گناهان قفس. در حال حاضر ما مانند زمین محدود جوجه که زندانی در فضاهای محدود. در حال توانایی دیدن بالاتر از سطح زمین محدود است و ما پک در کنار زمین به دنبال خرده.

حال بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های مرغ در قفس.

وضعیت قفس: Cooped جوجه در اسارت هستند. در برخی از coops مرغ ها خیلی با هم تنگ شده که آنها از دست دادن توانایی خود را برای منحصر به فرد است. یک مرغ در اسارت است قادر به انتخاب کنید که مرغ به همکاران و همه آنها تبدیل به یک گروه است که به نظر می رسد مانند یکی دیگر از. عقاب از سوی دیگر رایگان است و قادر به حرکت به آن نیاز دارد. حتی اگر عقاب می یابد خود را در اسارت به هر دلیلی آن را هنوز هم نگه می دارد هویت خود را.

~ مرغ شخصیت و فردیت از دست داده و در پر جمعیت. – آنچه اغلب اتفاق می افتد به کسانی که “مرغ مانند تفکر” است که آنها از دست دادن خود را منحصر به فرد هستند چرا که آنها تنگ با دیگر “مرغ مانند تفکر” مردم است. ما را از دست ما منحصر به فرد هنگامی که ما اجازه می دهد تا فشار از دیگران به قانون به طور یکسان و فکر می کنم به طور یکسان به حکومت ما تصمیم گیری های زندگی. خدا خواسته است که شما به دنبال برای قرار دادن در منحصر به فرد ذهن مسیح است. به این ترتیب ما قادر به شروع به بلند کردن زمین در تفکر ما بنابراین ما می تواند تبدیل به که به نام خدا به ما بود. عقاب بدون توجه به موقعیت های رایگان و یا در اسارت هرگز از دست می دهد توانایی خود را به عقاب.

این را در نظر بگیرید: عقاب غرایز هستند و نه تغییر آن شرایط چگونه شما را از اجازه دادن به شرایط اطراف شما را به تغییر شما از آنچه شما می دانید درست است ؟ عقاب قادر به تلاش حتی در اسارت چگونه می تواند به شما در تلاش حتی در محدود کردن شرایط ؟ عقاب دارای یک طول عمر طولانی تر از یک مرغ چه مراحل شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از یک “زندگی معنوی”?

~مرغ در قفس گاهی می میرد از چاقی به دلیل عدم حرکت. – هنگامی که شما نه “کار” کردن جسمی شما دیدن نتایج این است که عدم فعالیت در بدن شما است. شما نمی خواهد احساس خوبی است. شما نمی خواهد که انرژی و استقامت برای به انجام رساندن آنچه شما نیاز دارید برای به انجام رساندن. در واقع عدم فعالیت طولانی مدت می تواند منجر به چاقی و مرگ زودرس است. خوب خدا نمیخواهد ما نو در زندان نگه می دارد که ما از کار کردن ما “عضلات روحانی”. او نمیخواهد ما به دام افتاده در یک مکان نگه می دارد که ما تنها در اما هرگز استفاده از آن می خورند. چگونه بسیاری از مطالعات کتاب مقدس باید حضور شما و یا چگونه بسیاری از خطبه های شما را بشنود و قبل از استفاده از اطلاعات به انعطاف پذیری عضلات روحانی خود? چه خوب است آن را به عنوان خوانده شده تمام ادبیات بزرگ در دسترس ما هستند اما ما قفل شده است و در قفس قادر به حرکت می کند ؟ عقاب بر خلاف مرغ نیست صبر کنید برای کسی که دیگری به او غذا. او منتظر حق باد و سپس او قادر به پرواز او را قادر می سازد توانایی برای ارائه خود را. معنوی صحبت کردن هنگامی که ما در حال انتظار برای کسی که دیگری به ما خوراک و هرگز در نظر گرفتن زمان به اوج در “باد روح” ما از دست دادن این فرصت را به خودمان تغذیه در سمت راست نوع از مواد غذایی است.

در اسارت روشن است که مرغ از دست می دهد هویت خود را از آنچه در آن ایجاد شده بود. این مرا به یاد انسان در گرفتاری. در کتاب پیدایش کلام خدا به ما می دهد حساب کاربری که ایجاد شد در تصویر خدا (پیدایش 1:27 NIV). بشریت ایجاد شد و با توجه به ویژگی های که شبیه خدا مانند توانایی به فکر می کنم و دلیل عشق و انتخاب ، خدا به آدم و حوا همه آنها نیاز به بهترین پدر و مادر بشریت است. در عین حال آنها در زمان این خدایی توانایی استدلال و انتخاب اشتباه است. این تصمیمات باعث بشریت به از دست دادن آزادی به آنها داده شده توسط خدا. این گناه انتخاب های ساخته شده توسط انسان نابود شده خانواده ها (دیدن جنسیس 4). فقط به عنوان rooster از دست داده و هویت خود را در خانواده هسته ای از جوجه تا پدر کمیاب در ایران خانواده انسان است. همه این شرایط ناشی از گناه انتخاب… و به قفس بشریت رفت!

آیا شما در قفس به دلیل شکسته رابطه با خدا و یا به دلیل یک مرغ مانند طرز فکر ؟ اولین گام برای پیدا کردن آزادی به اوج است که در یک رابطه درست با عیسی مسیح است. در حال حاضر شاید شما در یک رابطه درست, اما شما هنوز هم خودتان را در زمین – محدود چه چیزی شما را انجام دهید ؟ اولین گام تماس برای شما برای بررسی خود را. چه حوزه هایی هستند که شما محدود کردن خدا و نگه داشتن تمرکز خود را بر روی زمین به دنبال آیات در امکانات گسترده ای در دسترس به شما ؟ آیا شما آماده به اوج ؟ آن تماس را برای شما به تغییر تفکر خود را از یکی که محدود به محیط اطراف خود و شرایط به یکی که بی حد و حصر است و پر از امکانات. آیا شما آماده برای برخاست?

[ad_2]

Leave a Comment