Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

روشهایی برای پر کردن دندان در خانه بعد از افتادن پرکردگی دندان در خانه وجود دارد. ستاره | سرویس سلامت – شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا امکان پر کردن دندان در منزل وجود دارد؟ افراد برای زیبا شدن دندان ها به جای آمالگام نقره ای، از کامپوزیت هم رنگ دندان استفاده می کنند.

۱. مواد کامپوزیت که برای ترمیم و پر کردن دندان استفاده میشوند معمولا زودتر از آمالگام ها فرسوده خواهند شد و از بین میروند، به خصوص زمانی که برای درمان پوسیدگی های دندانی با قطر زیاد استفاده شوند . البته گاهی اوقات گذاشتن پین هم کافی نیست که در این صورت قبل از روکش کردن و برای بازسازی ساختار تاج دندان باید درمان پست و کور دندان انجام شود که آخرین راه برای حفظ دندان، قبل از کشیدن است. چرا که برای عصب کشی، ابتدا دندانپزشک باید سوراخی در تاج دندان ایجاد نماید تا از طریق آن به محفظه پالپ و مجرای ریشه دسترسی داشته باشد.

زمانی که کودک شما دچار شکستگی دندان می شود والدین باید ۳ کار اصلی را برای او انجام دهند. برای پر کردن دندان در خانه میتوان با گوش پاک کن مقدار کمی از سیمان دندان را بر روی دندان خالی شده بزنید. قطعا گذشته از هزینه برای بسیاری ترس از دندانپزشکی کابوسی بزرگ است؛ ترس از فرآیندی که با یک آمپول دردناک شروع شده و با سوراخ کردن و پر کردن دندان هزینه ترمیم یک دندان ادامه پیدا میکند.

دو ماده ترمیمی بسیار متداول برای پر کردن دندان کامپوزیت سفید رنگ و آمالگام نقره ای رنگ است. از نشانههای حاکی از پوسیدگی دندان علائمی همچون درد دندان هنگام غذا خوردن یا تغییر رنگ و ایجاد لکههای سیاه رنگ روی دندان است که با پر کردن دندان این علائم از بین میرود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ژن ترمیم دندان وب سایت خود باشید.

Leave a Comment