Posted on: جولای 13, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

چیزی اتفاق افتاده است این صبح که باز شیر از الهام در ذهن من است. این اتفاق می افتد در هر حال حاضر و پس از آن, اما پس از آن من به عنوان خوانده شده یک خبرنامه که من هر روز صبح از یک موسسه خیریه و دریچه را باز کرد و هنوز هم بیشتر!!

اجازه دهید من شروع خوبی در آغاز. در یک روز صبح از خواب بیدار شدم و رفتن و قهوه را (مگر اینکه من همسر اول وجود دارد!). ما در بستر دروغ با ما قهوه و تلفن های همراه و گرفتن آخرین اخبار رسانه های اجتماعی. من می دانم که چگونه غم این برای تلفن های موبایل اما همیشه وجود دارد چیزی در مورد “اخبار” است که می تواند به شما یک لبخند یک احساس مثبت برای شروع روز, الهام, و یا حتی یک قطعه از اخبار است که شما تا به حال شنیده نشده (مانند یک ستاره عبور دور یا ما شاهزاده نایب السلطنه بودن در بیمارستان).

به خوبی وجود دارد که من در این صبح و من flicked از طریق های مختلف عکس از زندگی مردم و کسب و کار پیشرفت من دیدم این آگهی: “100 روز مثبت”. من اول فکر کردم که کافی نیست”. پس از آن من به کار کردن چقدر ارزش سال از “روز مثبت” خواهد من هزینه (حدود £40). این بود تنها پس از همه که من به عنوان خوانده شده آنچه شیشه موجود – “100 مثبت نقل قول برای کمک به شما از طریق روز”. ایده این بود که هر روز صبح شما را از خواب بیدار و یک نقل قول از شیشه و کمک می کند تا شما الهام بخش است. “ایده های خوب” من فکر می کردم – اما پس از آن وجود دارد تقویم و یادداشت های روزانه است که به شما این به صورت رایگان.

فکر بعدی من آمار من مانند یک قطار در اواسط سفر – واقعا سریع و سنگین یکی! اگر ما شروع با یک شیشه خالی و اضافه کردن مثبت به آن و همه از مثبت بودن داخل آن مربوط به طور مستقیم به ما ؟ در حال حاضر سر من بود و با صدمه زدن به تمام دریچه فعالیت است که در حال وقوع بود!!

کار بعدی من پس از من کشیده بود خودم را از رختخواب بیرون, در این, در نخستین روز از تعطیلات کریسمس بود که به من به عنوان خوانده شده روزانه دوز در فرم عضویت در خبرنامه را دریافت کنم. در حال حاضر من نوشت: در آستانه سال جدید عضویت در خبرنامه در مورد رزولوشن انقلاب است. من شیفته بود که من پیدا کردم این پیام در این صبح خبرنامه, اگر چه, و چگونه آن را به نوعی مرتبط با آن است.

من پس از آن رو به ترکیب من صبح زود کشف ایده من این است که آمد از آن من رزولوشن انقلاب و امروز خبرنامه “2012… یک سال از اولین” – و من همه آنها را در زمان یک گام بیشتر است. اما اول از همه من در بر داشت یک شیشه و یک برچسب!! (همسر من فکر کردم من مجنون شکار از طریق کابینت برای چیزی استفاده کنید – نه اما شیشه های پلاستیکی و شیشه ای!!) در دشنه من نوشت: “مثبت گلدان” گیر آن بر روی قابلمه قرار داده و گلدان روی میز من!

بنابراین در اینجا شما دستورالعمل در مورد آنچه انجام خود را با “مثبت Pot”:

ما روزانه با وضوح (رزولوشن انقلاب) – “امروز خواهد بود یک روز مثبت” – که مجموعه ما را به یک قاب مثبت از ذهن برای تمام روز. این به این معنی است که شما باید حداقل 365 مثبت اتفاقات در سال (366 در این سال البته!!) که یکی در هر روز — آن ممکن است اما آن چیزی که خاص است و خوب به شما.

هر روز صبح اولین چیزی که شما باید انجام دهید, هنگامی که شما ساخته شده خود را به وضوح این است که فکر می کنم به دیروز – چه بهترین چیزی که شما می توانید به یاد داشته باشید در مورد دیروز ؟ شما برنده یک قرارداد ؟ خود را جذاب همسایه با لبخند در شما ؟ شما صرف وقت با کیفیت با بچه های خود را? شما ساخته شده است یک تفاوت به کسی ؟ بنابراین بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در یک روز. هنگامی که شما چیزی که نوشتن آن را بر روی یک تکه کاغذ.

برابر است که تکه کاغذ و رها کردن آن را به گلدان خود را – شما ساخته شده است برای اولین بار از سپرده خود را از مثبت به مثبت خود را در حساب خود را مثبت بانک.

سپرده هر روز بدون شکست – همیشه وجود دارد حداقل یک چیز است که شما می توانید از روز زمانی که شما به عقب نگاه.

در طول زمان خود را حساب و گلدان خود را آغاز خواهد شد برای پر کردن با مثبت. شما می توانید تصور کنید که چگونه الهام بخش آن خواهد بود برای دیدن “مثبت گلدان” را پر کنید و به لبه و شاید حتی بیش از نشت?? هر روز شما می توانید با الهام چقدر مثبت زندگی خود را در واقع است و از آنجا که این افکار و اعمال خود را تبدیل خواهد شد بیشتر مثبت رو ضرب مثبت در زندگی خود را.

همانطور که برای برداشت… هنگامی که شما یک روز بد یا احساس می کنید مانند شما فاقد الهام قرار دادن دست خود را به شیشه و یک برداشت تنها. خواندن آن با صدای بلند – آن را به شما لبخند و یا بازگرداندن احساسات مثبت در مورد چیزی است که شما به دست آورد. هنگامی که شما آن را استفاده کرده اید و سپس آن را به دور انداخته و آن را نمی بازگشت به مثبت خود را حساب.

بعدی آستانه سال جدید خود را برداشت تعادل و تعداد آن – این به شما نشان خواهد داد که چگونه بسیاری از روز مثبت شما در واقع تا به حال! سپس به عنوان خوانده شده همه آنها را به تنهایی و یا به اشتراک گذاری با خانواده خود را. خنده در مورد آنها را به یاد آنها بحث در مورد آنها – آن را ترک خواهد کرد شما را با درخشش گرم به عنوان شما ساخت خود را “مثبت تعادل” یک بار دیگر, بیش از سال جدید است.

بسیار مثبت و موفق باشید با ساختمان خود را “مثبت تعادل”.

[ad_2]

Leave a Comment