Posted on: آوریل 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در مارس سال 2013 دولت فدرال ایالات متحده را “داوطلب در ایالات متحده آمریکا” گزارش داد که تعداد داوطلبان کاهش یافته بود از سال 2011 راهنمای برای گروه سنی سالمندان (45 سال – 64 سال). چرا این در زمانی که مردم زندگی می کنند و همچنین در سلامت بسیار بهتر و سلامتی از نسل سابق? ما اجازه می دهد تا نگاهی به برخی از دلایل ممکن است:

1. بیش از حد شلوغ – با برنامه های بازنشستگی ناپدید شدن افراد در این گروه سنی هنوز شاغل و آنها ممکن است نیاز به نگه داشتن کار حق را به خود 70s و یا تا زمانی که سلامت خود را کند می کند آنها را. وجود دارد بسیاری از مردم که کاملا رایگان و به دنبال فعالیت های معنی دار.

2. تعهدات به پدر و مادر و همچنین کودکان و نوجوانان – متولدین واقعا قرار داده شده به عنوان “ساندویچ نسل” با بلوغ پدر و مادر هنوز زنده است اما به طور معمول نیاز به کمک و همچنین بچه ها که نمی تواند پیدا کردن شغل و هنوز هم در خانه و یا نیاز به کمک های پولی. در سابق نسل مادران و پدران درگذشت زودتر و همچنین بچه ها تا به حال شغل آنها هیجان زده به دنبال به طور معمول دور از خانه دوران کودکی جوامع است.

3. میل به مهارت های مبتنی بر کار داوطلبانه – ریچارد آیزنبرگ نوشتن برای مجله فوربس ذکر شده است که سالمندان تمایل معنی دار شغل نیست فقط کار مشغول است.

اما من فکر می کنم یک دلیل کلیدی است که بسیاری از افراد متعلق به نسل یافت نشد راه آنها می توانند داوطلب راه آنها می خواهند برای قرار دادن استعدادها و مهارت های خود برای استفاده به جای چاشنی پاکت پاسخ دادن به تلفن و اهدای مواد غذایی است.

در اینجا برخی از شواهد پشتیبان من مشاجره است که افراد متعلق به نسل مانند ارائه معنی دار کمک زمانی که آنها داوطلب: با توجه به داوطلبانه در ایالات متحده بررسی “ارائه حرفه ای و یا مدیریت کمک از جمله خدمت در هیئت مدیره و یا کمیته” دوم محبوب ترین شکل داوطلبانه برای آمریکایی ها بیش از 55 پس از “جمع آوری, آماده سازی و توزیع و یا خدمت به مواد غذایی است.”

او اشاره می کند که افرادی که در واقع بازنشسته از $500/ساعت شغل نمی خواهید به کار برای $10/ساعت نوع وظایف. در حالی که بالا ردیف از دستمزد بگیران باقی می ماند به عنوان حرفه ای یا حتی بهتر به ادامه کار پاره وقت, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کارگران که ملزم به بازنشسته در 65 یا حداقل 70 سال است.

در اینجا برخی از منابع فوق العاده برای افرادی که به دنبال معنی دار به چالش کشیدن شغل است که برای نگه داشتن ذهن خود را به عنوان به خوبی به عنوان نهادهای فعال خلاص شدن از انزوا و همچنین اجازه می دهد آنها را به “بازگشت” به جوامع خود. این محله دایرکتوری سایت های که راهنمای جمعیتی را بر اساس مهارت های داوطلبانه. یکی از نقاط نور که دسته 250 پروژه های خدمات در 29 ملل مختلف. با سن می آید زندگی دانش به عنوان به خوبی به عنوان یک ثبات است که بسیار مفید برای دیگران زندگی می کنند بسیار کمتر ممتاز شرایطی. دو شرکت دیگر همکاری با امتیاز از نور هستند و نسل و همچنین دست به دست در شبکه.

با گوگل در خدمت همه امروزه آن را ساده برای پیدا کردن این شرکت ها در جوامع محلی – همه چیز از داوطلب آموزش به کمک کارگران بیکار برای به انجام رساندن کار موفقیت یا کمک به افراد مسن باقی می ماند در خانه های خود. مینه سوتا آغاز شده مینه سوتا نسل پارسیان و آنها جذب مردم است که می تواند اختصاص 10 ساعت در هفته. دولت آمریکا را توسعه داده است یک مقام ارشد سپاه برنامه پس از مدل سپاه صلح بر اساس بر اساس مهارت های داوطلبانه. همه آگاه است که در اینجا است که یک منبع بزرگ از رایگان آگاه در نیروی کار است که می تواند مورد استفاده مثبت.

[ad_2]

Leave a Comment