Posted on: دسامبر 2, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

این واقعیت که قالب گیری گوش نوزادان به روش غیر جراحی بسیار موفق تر از عمل جراحی است قابل توجه است. جراحی اتوپلاستی برای کودکان از سن 5 سال تا بزرگسالان 65 سال قابل انجام است. خطرات احتمالی اتوپلاستی برای کودکان چیست؟ چکیده این مطلب: اتوپلاستی چیست؟ گوش های برجسته یا لوله شده که بر روی حدود یک پنجم و یک سوم نوزادان تأثیر می گذارد ، ممکن است در دوران کودکی باعث دلخوری و ناراحتی خرگوش برجسته این کودکان شود. مقدار استروژن در حدود شش هفتگی نوزاد به میزان طبیعی خود بازگردانده می شود و احتمال تغییر ظاهر گوش با استفاده از ابزارهای غیر جراحی برای رفع ناهنجاری ها کمتر می شود. تا جایی که اعتماد به نفس کودک برای حضور در جمع های همسالان کاهش می یابد ، یا از طریق روش هایی مانند بلند کردن موها سعی می کند که ایراد گوش خود را پنهان کند. عوارض اتوپلاستی شامل باقی ماندن اسکار (جای زخم)، تغییر موقتی در حس لامسه پوست ناحیه جراحی، عدم تقارن گوشها، واکنش به ماده بیهوشی، بیرون زدن نخهای بخیه که برای مهار کردن غضروفهای گوش استفاده شدهاند و احتمال نیاز به جراحی مجدد، عفونت و خونریزی است.

در این روش برای تثبیت و تغییر شکل دادن بافت حمایتی گوش، از بخیه برای نزدیک کردن گوش به سر استفاده میشود. جراحی بینی در صورتیکه برای رفع مشکلات داخلی بینی انجام شود؛ نیازمند دقت و بررسی بیشتر یاست. و نوزادان با اختلالات گوش باید صبر کنند و بعد از مدتی عمل جراحی زیبایی گوش انجام بدهند. با جراح تان ارتباط درستی برقرار کنید و در مورد اهداف، انگیزه ها و انتظارات تان به وی توضیحات لازم را بدهید. چراکه به شما کمک می کند تا ببینید جراح تان را به درستی انتخاب کرده اید یا خیر. چگونه عوارض برطرف می شود؟ ولی همه نقص ها در کودک قابل اصلاح و برطرف شدن نیستند. 15 تا 20 درصد از همه نوزادان با گوش هایی متولد می شوند که دارای دفورمیتی است. بهترین راه فهمیدن اینکه آیا جراحی زیبایی گوش مناسب شما یا کودکتان است، مشاوره با متخصصین جراحی زیبایی میباشد.

آیا شما به طور خاص در زمینه جراحی پلاستیک آموزش دیده اید؟ آیا شما عضو انجمن جراحان پلاستیک هستید؟ ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند. دکتر زهتاب عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. و پوسته ای که بر گوش قرار می گیرد و تمام اجزای آن را در خود قرار می دهد. برای دریافت نتیجه مطلوب در ابتدا مهارت پزشک و پس از آن اقدامات بعد ازعمل گوش بسیار حائز اهمیت می باشد. گذراندن دوره های علمی مورد نیاز و هم چنین داشتن سال ها تجربه ی مفید در خصوص جراحی زیبایی؛ منجر به نتیجه ی بهتری برای عمل بینی تان می شود. یکی از مهم ترین اجزاء در زیبایی ظاهری فرد گوش ها می باشند. سلولهای لانگرهانس کمی بیش از 1 درصد از کل سلولهای اپیدرم را تشکیل میدهند. ممکن است در درصد خیلی کمی از بیماران نیاز به جراحی دوباره باشد ولی در اکثریت قریب به اتفاق بیماران، همگی از نتایج جراحی رضایت دارند. نوزادانی که تازه متولد شده بودند و در چند روز اول زندگی ، زمانی که غضروف های گوش هنوز بسیار نرم است ، تحت درمان با این سیستم اصلاح گوش نوزاد قرار گرفتند ، همگی درمان شدند. اما بعید به نظر می رسد گوش های نوزادانی که در طول هفته اول اصلاح نمی شود ، با گذشت زمان بهتر شود.

دکتر کاظمی پس از فارغ التحصیلی با رتبه سوم بورد، تا کنون مشغول انجام فعالیت های علمی و درمانی است. در این خصوص لازم است تحقیق و بررسی کافی را انجام دهید. پس از این که سیستم در محل قرار گرفت ، بیماران هر دو هفته یک بار ویزیت می شوند تا پزشک پیشرفت انها را بررسی و تنظیم کنند. گاهی تقارن گوش تحت تاثیر قرار می گیرد. یا اگر یک گوش بالا تر از گوش دیگر باشد ، تغییر مکان گوش می تواند تقارن ایجاد کند. در این روش از یک قالب پلاستیکی سفت و محکم برای تغییر شکل گوش ها ، از بین بردن انحنا ها و دوباره شکل دادن به غضروف گوش نوزادان در طی چند هفته اول زندگی شان استفاده می شود. این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی میگوید: پیش از جراحی زیبایی گوش باید داروهای خاصی استفاده شود و داروهایی که برای سایر بیماریها و اختلالات مصرف میکنید باید کنترل شوند. باید آنها را در یک محیط بسته نگه دارید زیرا ممکن است بخاطر حس شکارچی بودن، خطر ساز باشند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ترمیم گوش برجسته دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment