Posted on: سپتامبر 24, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

لوله پی وی سی فشار قوی از مستحکم ترین نوع لوله پلیکا محسوب می شود، این لوله های معمولا در بخش انتقال در فواصل زیاد و یا بخش فاضلاب و لوله کشی شرکت های صنعتی که حجم فاضلاب و مواد انتقالی بالا است و نیاز به تحمل فشار و ضربه بالایی نیاز است استفاده می شود، از جله کاربرد های لوله پلیکای فشار قوی عایق کردن و یا روکش کردن لوله های دیگر در بخش هایی که احتمال فشار و یا صدمه باشد می باشد. انواع لوله و اتصالات پلیکا به اسم یو پی وی سی معروف است که به علت پیشتازان تولید کننده این فرآیند به پلیکا معروف شد.با رنگ طوسی رنگ در میان مردم بسیار کاربردی محسوب می شود و خیلی از افراد بر این تصور هستند که پلیکا جنس این نوع لوله محسوب می شود در حالی که نام برند معروف این نوع لوله است.مقاومت بالا و عدم خراب شدن در زمان طولانی باعث پرطرفدار تر شدن این نوع لوله گردیده است.

لوله پلیکا در عصر جدید
این نوع از اتصالات لوله پلیکا باری اتصال سرویس بهداشتی به کار گرفته میشود. خواص شیمیایی پلیکا موجب گردیده که بتوان با این متریال لوله هایی با حداقل ضخامت و استحکام بالا و وزن پایین تولید نمود. این لوله در برابر مواد شیمیایی عادی موجود در خاک مقاوم است. نرخنامه لوله کشی ساختمان هرساله از سوی اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان تهیه و منتشر میشود , اما به دلیل جامع نبودن این لیست قیمت از یکطرف و از سوی دیگر به روز نبودن و عدم همخوانی نرخ های اعلام شده با واقعیت های اقتصادی جامعه باعث میشود که کمتر کسی به این نرخنامه عمل کرده و عملا تعرفه دستمزد اعلام شده از سوی سندیکای تاسیسات کاران حالت فرمالیه پیدا کرده است . همان طور که می دانید قیمت لوله کشی ساختمان بر حسب شیوه بکارگیری لوله کشی، انتخاب لوله های مورد کاربست در فرآیند لوله کشی ساختمان، لوله کشی روکار یا توکار، لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب و در پاره ای از اوقات حتی انتخاب یک تعمیر کار مجرب و کارکشته و یا یک تعمیرکار آماتور و غیر حرفه ای نیز از یکدیگر متفاوت هستند.

لوله پلیکا قطر ۴۰
حتی اگر شما فکرکنید که قیمتی که طرف مقابل کمی بالا و پایین است بهترست روی یک عدد و رقم مشخص به نتیجه برسید تا اینکه بعد از کار به چانه زنی هم خود و طرف مقابل را خسته کنید . همچنین اتصال از طریق سهراهیها در لولهکشی فاضلاب و تهویه به کار برده نوع دیگری از اتصالات است. بازار اتصال / گنجینه سازه یکی از فروشگاه های لوله و اتصالات بازار آهن شادآباد تهران می باشد که انواع لوله و اتصالات جوشی، گالوانیزه و فاضلابی، انواع شیرآلات برنجی و چدنی را با بهترین قیمت ارائه می کند. برای جابجایی این نوع لوله ها معمولا از ماشین های حملی استفاده میشود که جایگاه بارگیری آنها حداقل 6 متر طول جا داشته باشد و بتوان لوله ها را به صورت افقی بر روی هم قرار داد.

اندازه لوله های پلیکا بر اساس فشاری که متحمل می شوند و همچنین مکانی که از آن استفاده می شود انتخاب می شود.سایز بزرگ توانای بیشتری در مقابل فشارهای وارده دارد و معمولا در ساختمان های بزرگ برای فاضلاب و آبرسانی استفاده می شود و همچنین در آبرسانی مناطق کوهستانی و مناطقی که از این لوله ها در داخل زمین دفن می شود از لوله پلیکا ضخیم استفاده می کنند . این لولهها شامل لوله پلیکای فشار قوی ( برای محافظت از کابلهای برق، انتقال اسیدها و بازها و در کارخانههای بزرگ در جهت سیستم فاضلابی)، لوله پلیکای نیمه قوی ( برای حفاظت¬های ساختمانی و بخشهای فاضلابی مجموعهها) و لوله پلیکا با تحمل فشار ضعیف (برای بخش تهویه و انتقال آب باران مجتمعها و مکانهای مسکونی) میباشند.

قیمت لوله پلیکا نمره 8
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment