Posted on: ژوئن 23, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

 

قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی

 

 

قالی شویی را می توان جزو خدماتی دانست که نیاز بسیار زیادی به آن احساس می شود . همین مورد سبب شده است تا طیف بسیار زیادی از افراد هر ساله به سمت آن روی بیاورند. این تقاضا عاملی بوده که تنوع زیادی را در قیمت قالی شویی ایجاد نموده است. به همین  جهت اتحادیه های مربوطه  سعی کرده اند تا با ارائه تعرفه های مختلفی این گستردگی را کنترل نمایند اما باز هم این قیمت ها تحت تاثیر فاکتور های مختلفی تغییر می کند . ما در ادامه این متن قصد داریم تا فاکتورهای موثر بر روی قیمت قالی شویی را خدمت شما عزیزان اراده دهیم  بدون شک اگر شما هم به دنبال خدمات مناسب قالی شویی بوده باشید، این موضوع برایتان اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. 

 

فاکتور های موثر بر روی قیمت قالی شویی

 

قالیشویی ها خدمات و البته امکانات متنوعی دارند . همین مورد سبب شده است تا قیمت های آنان نیز متناسب با این خدمات متفاوت باشد. ما در ادامه برخی از آن ها را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم . 

 

شیوه شستشو 

 

شیوه ی شستشو یکی از موثرترین مولفه ها بر روی قیمت قالی شویی است. به طور کلی سه شیوه ی شستشوی فرش در قالی شویی های وجود دارد .شیوه اول شستشوی دستی است که بالاترین قیمت را دارد . با این وجود خروجی کار این شیوه از شستشو چندان قابل توجه نیست. از طرفی دیگر زمان زیادی را هم می طلبد . 

شستشوی نیمه اتوماتیک یک روش دیگر برای تمیز کردن فرش ها در قالی شویی است. در این روش بخشی از فرآیند شستشو به کمک دستگاه ها انجام می شود و به همین جهت قیمت ها کاهش پیدا کرده و سرعت بیشتر می شود. آخرین و البته بهترین روش ُ شستشوی اتوماتیک است . این شیوه عموماً هزینه بسیار اندکی نسبت به دو روش قبلی دارد . از طرفی دیگر سرعت و کیفیت انجام آن نیز بسیار بیشتر است. همین مورد سبب شده تا انتخاب بسیار بهتری باشد . 

وجود پیک

داشتن پیک ها امروزه جزو خدمات اصلی قالی شویی ها به حساب می آید . وجود این پیک ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت قالی شویی دارد. بسیاری از قالی شویی ها هزینه ی پیک را بصورت مستقیم بر روی تعرفه نهایی اعمال می کنند و برخی دیگر آن هم آن را به صورت جداگانه به مشتری ارائه می دهند . این تفاوت باعث شده تا قیمت قالی شویی برای برخی از مراکز تغییر کند . 

نوع فرش

نوع فرش شما عامل دیگری است که می تواند بر روی قیمت قالی شویی موثر باشد . عموماً قالی شویی ها برای هر نوع فرش یک قیمت ویژه دارند . فرش های ماشینی ، دستباف و نفیس هرکدام تعرفه جداگانه خود را دارند . همین مورد سبب شده است تا این تعرفه ها متناسب با نوع فرش متغیر باشد  . 

کیفیت شستشو 

فاکتور دیگری که بر روی قیمت قالی شویی تاثیر فراوانی می گذارد کیفیت شستشو ی آن می باشد . بسیاری از قالی شویی ها، دارای خدماتی همچون اعلاء شویی هستند . آن ها با استفاده از مواد شوینده خارجی و البته روش های دیگر اقدام به شستن و تمیز کردن فرش ها می کنند که باعث می شود تا میزان تمیزی آنها بیشتر شود. به همین جهت آن ها قیمت ها را تا حد مشخصی تغییر می دهند . 

جمع بندی

بدون شک قیمت قالی شویی برای بسیاری از مشتریان اهمیت زیادی دارد. آن ها تمایل دارند تا همواره در بین گزینه ها موجود، مناسب ترین قیمت را انتخاب نمایند . قالی شویی ملکه یکی از معتبرترین مراکز در تهران است که مناسب ترین تعرفه ها را ارائه می دهند . این قالیشویی همواره شرایط اقتصادی مردم را لحاظ کرده و سعی می کند تا در ازای بهترین کیفیت، کمترین تعرفه ها را به مشتریان خود بدهد . 

 

Leave a Comment