Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

درمارولر با سوزن های فولادی ضد زنگ یا تیتانیوم عرضه می شوند. با این حال، فولاد ضد زنگ ذاتا استریل تر است. این تاثیر به دلیل اثرات کلاژن سازی است. حرکت این غلطک بر روی پوست باعث ایجاد سوراخهای بسیار ریز در پوست می شود که پوست در پاسخ بهایجاد این سوراخها کلاژن سازی می کند.

درمارولر یک دستگاه مراقبت پوستیست که به جوان سازی پوست، درمان زخم آکنه، و کاهش علائم پیری کمک می کند. به کمک شوینده ای با PH ملایم ومتعادل؛ صورت خود را شستشو دهید. چگونه نتایج میکرونیدلینگ را به کمک توجه و مراقبت بهبود ببخشیم؟ این دستگاه یک وسیله کاملا شخصی است و در صورت استفاده مشترک با دیگران احتمال انتقال بیماریها را در پی خواهد داشت. • احساس کنید پوستتان ضربه ای دارد و خون در جریان است.

در حالی که روند غلتک درما ادامه دارد مقدار کمی خون ظاهر میشود (این طبیعی است) ترس نداشته باشید. دلیل اینکه بلافاصله پس از رولینگ از صاوبن ظرفشویی استفاده می کنیم این است که الکل پروتئین موجود در پوست و خون را حل نمی کند. میکرونیدلینگ روشی است که برای درمان و رفع چین و چروکهای پوست و مشکلات دیگر از آن استفاده میشود. مطمئن شوید که پس ار هر عبور، رولر را بلند می کنید.

15 الی 20 دقیقه قبل از استفاده از این ماساژور ، آن را داخل فریزر قرار دهید تا در حالت ماساژور غلتکی یخی ، از مزایای شگفت انگیز آن بهره مند شوید . مطمئن شوید که پوست شما قبل از آغاز یک دوره دیگر، کاملا ریکاوری شده است. پوست انسان از چندین لایه تشکیل شده است، لایه بیرونی یعنی همان چیزی که دیده میشود اپیدرم نامیده میشود که وظیفه آن حفاظت از بدن در مقابل عوامل خارجی است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از درمارولر برای لک صورت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment