Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

فقط کافی است که بهترین نیازهای شما را برآورده کند و عطر بیشتری را دوست داشته باشید. ترکیبات شیمیایی نظیر اسانس لیمو، اسانس انواع گل ها، اسانس درخت چای، اسانس لوندر (اسطوخودوس)، اسانس های ادکلنی نمونه هایی از ترکیباتی هستند که بوی خوش و عطر مخصوصی را در انواع شوینده ها ایجاد می کنند و بهترین اسانس مایع دستشویی و بهترین اسانس مایع ظرف شویی هستند. از طرف دیگر نکته مهم دوم، روش استخراج است، استفاده از به روزترین و بهترین روش استخراج قطعا، هزینه های تولید را بالا خواهد برد. اگر نامی از استخراج روغن های اساسی یا استخراج روغن های گیاهی برای تولید مواد شوینده معطر هم شنیدید، در حقیقت، به همین روش ها اشاره دارد.

آنها می توانند به روش های مختلفی استفاده شوند: در حمام، در روغن ماساژ یا در محصولات زیبایی. در اینجا برخی از اسانس های محبوب و قابل دسترس و خواص لوازم آرایشی آنها وجود دارد. اگر نامی از روغن درخت چای یا روغن لیمو برای خوشبوتر شدن شوینده های لباس شنیده اید، در حقیقت به همین مواد شوینده اشاره دارد. اسانس های صنعتی خوراکی نیست و فقط جنبه صنعتی و ایجاد بو و رایحه های دلپذیر را دارد. اسانس های ضروری برای هزاران سال در فرهنگ های مختلف برای اهداف دارویی و بهداشت استفاده شده است. در تهیه­ی خمیر دندان­ مخصوص کودکان از عطرمایه­ی میوه­های مختلف مانند پرتقال، سیب و توت فرنگی استفاده می­شود که علاوه بر القای بو و رایحه­ ی خوب، مزه و طعم دلنشینی به خمیر دندان می­بخشد.

برای شوینده های لباس مایع ظرفشویی و شوینده دست و صورت، انواع اسانس با ساختار مختلف به کار میرود. “اصل بودن کالا” ، “ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی های مهم و اساسی در فروشگاه اینترنتی صفا فرگرنس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد. هنگامی که آنها را ذخیره می کنید، مطمئن شوید کلاه را محکم بسته، همیشه بطری ها را به طور قائم نگه دارید و آنها را در جای خنک دور از نور خورشید قرار خرید اسانس کاپیتان بلک دهید. همیشه اسانس ها را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگه دارید! اگر شما در مورد استفاده از روغن های ضروری برای اهداف درمانی برنامه ریزی کنید، مطمئن شوید که با متخصص مشورت کنید.

زمانی که شما لباس های خود را با یک شوینده می شویید، علاوه بر این که تمیز و پاکیزه می شوند، بوی بسیار مطبوعی را حتی از داخل ماشین لباسشویی احساس خواهید کرد. اسانس درخت چای نیز برای تمیز کردن پوست شناخته شده است، حتی اگر آن می تواند اثر خشکی کمی داشته باشد. برگاموت یک روغن اسانس دیگر با اثر حساس به نور است، پس پوست خود را پس از استفاده از خورشید قرار ندهید. از آنجایی که آنها متمرکز هستند بهتر است آنها را به طور مستقیم به پوست اعمال نکنید. ابتدا پس از غلظت توصیه شده، آنها را در یک پایه جدا کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید اسانس اسطوخودوس ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment