Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

علاوه بر این ، سارقان حرفه ای که با روش های سرقت خودرو آشنا هستند ، قادر به خاموش کردن بیشتر آلارم ها در تنها چند ثانیه هستند. نسخه اولیه ردیاب اتومبیل به گونه ای طراحی شده بود که باعث می شود تا بتوانید به راحتی با پورت تشخیصی OBD هر خودروی تولید شده پس از سال 1996 ارتباط برقرار کنید. همچنین ، هر شرکتی محصولات جهانی را ارائه نمی دهد ، که به زمان مناسب برای یافتن مناسب برای یک مارک خاص وسیله نقلیه نیاز دارد. صفحه ورود به سیستم پیاده سازی شد ، و امکان نمایش لیستی از اطلاعیه های گذشته و همچنین تاریخ و زمان دقیق دریافت یک اعلان را فراهم می کند.

از آنجا که تنها از طریق فرمان نمی توان ماشین را کنترل کرد ، از امکان دور زدن ماشین جلوگیری نمی کند. این خصوصاً در مناطق شهری پرجمعیت ، که در آن فقط با عبور کامیون ها و ارتعاشات دیگر ، می توان هشدار را فعال کرد. علاوه بر این ، نصب اغلب به زمان نیاز دارد و حذف آن نیز انجام می شود. این ویژگی مانیتورینگ وسیله نقلیه قادر به سفر هر سفری است که گرفته شده است و جزئیات مربوط به مسافت ، تاریخ و زمان هر سفر را به طور جداگانه ارائه می دهد. انواع GPS خودرو، با شکل ها و قیمت های مختلف در بازار وجود دارند که می توانید هر یک از آن ها را تهیه کنید و بهترین اقدام جهت تامین امنیت ماشین را انجام دهید.

3-GSM : این بخش برای بستر سازی درگاه GPRS مورد استفاده قرار میگیرد ولی اکثر شرکت های سازنده ردیاب برای استفاده از سایر امکانات به غیر از موقعیت یابی مورد استفاده قرار میگیرد که ازجمله آن دریافت گزارشات از طریق پیامک میباشد حتی امروزه برخی شرکت های از این درگاه نیز برای ردیابی در مواقع قطع ارتباط GPS استفاده میکنند که با نام LBS معروف می باشد که با به کارگیری مختصات دکلهای مخابراتی انجام میشود.

ردیاب های خودرو چند سالی هست که در دنیای امنیت خودرو غوغا به پا کرده اند و در این میان ردیاب هایی که همیشه خود را متناسب با تکنولوژی روز ارتقا بدهند، مناسب ترین انتخاب خواهند بود. موقعیت شی مورد نظارت با کمک نقاط مرجع – ماهواره هایی که اطلاعات را به زمین ارسال می کنند تعیین می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با چگونه gps خودرو را فعال کنیم وب سایت خود باشید.

Leave a Comment