Posted on: ژوئن 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هنگامی که معاملات بازارهای کالا و یا بازار فارکس اصطلاح OCO است که اغلب استفاده می شود شما به عنوان بخشی از باز کردن یک نظم است. زمانی که OCO اضافه شده است به عنوان یک باز سفارش می توان آن را بخشی از یک کار بسیار مهم استراتژی تجاری. تحت شرایط خاص با استفاده از آن می تواند منجر به باز شدن ناخواسته تجارت و هزینه شما یک مقدار زیادی از پول. بنابراین آگاهی از OCO منظور بسیار مهم است اگر شما می خواهید برای پیدا کردن موفقیت تجارت فارکس و یا در واقع هر نوع بازار است. در این مقاله, ما توضیح دهد که چه مدت OCO اشاره به دقیقا همان چیزی است که باز منظور این است که به عنوان خوبی.

باز منظور این است که قطعا یک مفهوم تجارت است که آسان به درک. آن را به سادگی بدان معنی است که شما محل سفارش خاص و مایل به آن باقی می ماند به عنوان یک منظور پر شود تا زمانی که آن را در واقع پر شده است. اصطلاح دیگری برای باز سفارش OTC که به معنی باز تا لغو شد. همانطور که می بینید این است که گرامر نادرست دلیل آن را باید در واقع خواندن OUC یا باز تا لغو شد. اما OTC است lingo استفاده شده است که در بازارهای تجارت برای همیشه لطفا برای.

یک معامله گر این فرصت را به جای سفارشات باز در مورد همان تجارت در همان زمان. چرا که هر کسی این کار را انجام? چرا که یک معامله گر ممکن است به یک معامله برنده هنگامی که آن را می رسد یک سطح خاص و در عین حال محافظت از خود در برابر ضرر و زیان باید از بازار به نوبه خود در برابر او. برای مثال او ممکن است به دنبال گرفتن سود در تجارت برنده باید با بازار حرکت به نفع خود. اگر این معامله به نظر می رسد به خارج با سود 20 پیپ او را محدود سفارش از 20 پیپ بالاتر خاص که در آن یک دستور خرید پر شده بود و یا زیر نقطه ای که خاص جهت کوتاه پر شده بود.

با انجام این کار معامله گر خواهد شد و قفل در سود به عنوان به زودی به عنوان به زودی به عنوان بازار فارکس جفت می رسد این سطح. این بازار می تواند به نوبه خود در برابر این معامله گر و علت عمده از دست دادن سرمایه. بنابراین این امر می تواند عاقلانه به جای یک دستور توقف ضرر در جهت مخالف که در آن حد سفارش قرار داده شده بود. البته منظور محدود و متوقف سفارش خواهد بود سفارشات باز و یا OTC سفارشات. پس چه اتفاقی می افتد اگر کالا منتقل شده به سطح که در آن حد سفارش قرار داده شده بود? این بزرگ خواهد بود به این دلیل که معامله گر در حال حاضر قفل شده است و در سود 20 پیپ.

خبر بد این است که این کالا ممکن است به نوبه خود در جهت دیگر و تجارت در سطح توقف او قبلا قرار داده شده است. اگر این اتفاق او را در حال حاضر نگه داشتن موقعیت دیگری در جهت مخالف از جایی که او قبلا برگزار موقعیت گذشته خود و این فرد ممکن است نمی خواهم درگیر در این تجارت است. آنچه بدتر است این است او حتی ممکن است متوجه این است. این البته آن را ممکن است برای او به از دست دادن مقدار زیادی از پول است.

برای جلوگیری از این اتفاق می افتد, روش صحیح این است که برای باز کردن هر دو توقف سفارش و سفارش محدود در همان زمان و برای باز کردن آنها مشخص شده به عنوان یک دستور OCO. به این ترتیب که یا توقف و یا محدود کردن سفارش پر شده است دیگر لغو خواهد شد فورا. این جلوگیری از این ناشناخته ضرر و زیان از همیشه اتفاق می افتد. در اینجا نهفته در قدرت و زیبایی با استفاده از فارکس OCO سفارش.

[ad_2]

Leave a Comment