Posted on: جولای 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در یک روز مرطوب در Atlanta, Georgia, من در حال گفتگو با خودم.

“چگونه من می رسند 21 سال در این کار و انجام من در حال حاضر درآمد کافی برای توجیه من سخت کار می کند؟” “باید خودم را به چالش دنبال درآمد از طریق راه های غیر متعارف?” “چه عواملی منجر به داشتن دسترسی به جریانهای چندگانه پول؟” چگونه اجتماعی عوامل بازی به دست آوردن دیگر جریانهای درآمد ؟

با توجه به ویکیپدیا, رالف والدو امرسون, او می نویسد: “او می گوید که تنها یک مرد است که متکی به خود موفق خواهد بود و هر گونه تأثیرات خارجی را به دور از رضایت شخصی.”

این نقل قول بسیار مهم است برای من پس از آن پاسخ بسیاری از سوالات من در حال حرکت رو به جلو است.

برای مثال در مورد یک گلوله نقره ای, تیراندازی, به, آسمان, آن را در مورد چگونه می توانم تکیه بر خودم برای اطمینان از نتایج برای زندگی من است.

وجود سه عامل را در نظر بگیرید برای موفقیت طرح: اعتماد به نفس, مسئولیت شخصی و تصمیم گیری های خود.

1. اعتماد به نفس بسیار مهم است برای همه افراد موفق. دانستن است که برای انجام کارها شما باید به تکیه بر خود. این مهم را منجر شود. برای مثال اگر شما به دنبال یک مدرک دانشگاهی و کمک درسی را افزایش می دهد. این ایده می تواند به صرفه جویی در پول برای جبران افزایش و یا قرض گرفتن پول برای وام دانشجویی. برخی ممکن است استدلال می کنند که اگر من می تواند قرض گرفتن از پدر و مادرم که به من کمک می کند نه جمع بدهی پس از فارغ التحصیلی. متاسفانه اعتماد به نفس به معنای فرد طول می کشد کنترل بدون دخالت دیگران است.

2. مسئولیت شخصی است که توانایی به مسئول خود را از اقدامات و تصمیمات. برای مثال اگر شما داده شده است یک وسیله نقلیه و خودرو در کل قبل از آن پرداخت شود و فرد باید به جای ماشین. اگر چه اعتبار و درآمد کافی است? در اینجا دوباره, این فرد باید در پیدا کردن کسی که مایل به یک شرکت امضاء کننده. هیچ تضمینی وجود ندارد.

3. W. I. T. – هر آنچه در آن طول می کشد – این استراتژی این است که یک وضعیت برنده-برنده است. این بدان معنی است که یک فرد را قبول یک کار است که آنها نمی, عشق, فقط به پایان می رسد دیدار. آبراهام لینکلن گفت: “من آماده خواهد شد و روزی به من فرصت خواهد آمد.” این استراتژی نیست و نیاز به حل و فصل برای هر چیزی, آن, مصرف یک روز در زمان تا زمانی که شما رسیدن به هدف خود را. کلمه کلیدی این است که “هر چیز دیگری.”

این طرح برای موفقیت این است که انواع مختلفی از عوامل که راند و ما را به موفقیت ما است. آن نیاز ندارند اجتماعی تصویب و در عین حال هنوز هم در آن مکان فرد در قلب موفقیت است. آن مقایسه نیست برای دیگران تعریف موفقیت, جدول زمانی و یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی آن کاملا متکی به فرد است. استاد ما معلم ما یاد آوری 2 پیتر من: 3 او به ما داده است همه چیز ما نیاز داریم.

همه عوامل یک فرد می تواند شیر خود را به خدا با سرعت طرح و کشت آن تا زمانی که یکی به طور کامل با نتایج راضی است. آن است که تنها یک طرح است که با توجه به همه در هنگام تولد است که همان اثر انگشت است. متناسب با آن تنها یک نفر در جهان است.

[ad_2]

Leave a Comment