Posted on: دسامبر 2, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

این عمل زیبایی نه تنها کمک میکنه تا انتهای ابرو و گوشه خارجی چشم به سمت بالا کشیده بشه بلکه تاثیر خیلی خوبی در صاف و یکدست شدن چین و چروک گوشه خارجی چشم و چروک های پنجه کلاغی در اطراف چشم هم میشه. جراح با ایجاد برش های مختلف در ناحیه شقیقه به این بخش دسترسی پیدا می کند سپس با کمک ابزاری به نام آندوسکوپ و دوربینی که به سر آن متصل است می تواند داخل پوست شقیقه را بر روی مانیتور مشاهده نموده و در صورت نیاز تغییراتی را در بافت چربی و عضلات زیر پوست انجام دهد. با افزایش سن و همچنین به دلایل ارثی حجم چربی های زیر پوست کاهش می یابد و پوست دچار افتادگی شده و حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد، در این حالت چهره فرد خسته و بی رمق به نظر می رسد، انجام این جراحی با کشیدن پوست بخش شقیقه (تمپورال) این عارضه را رفع نموده و موجب زیبایی چهره فرد می شود.

لیفت شقیقه با نخ یکی دیگر از روش های زیبایی است که در این روش از بخیه های موقتی برای عمل لیفت انجام می شود که این بخیه ها به راحتی قابل رویت می باشند . در غیر این صورت نتایج جراحی برای همیشه باقی مانده و همواره چهره شما را جذاب و زیبا نگه میدارند. بنابراین شما نمیتوانید این روش را برای از بین بردن چین و چروکهای پیشانی استفاده کنید. بنابراین بهترین زمان برای انجام لیفت شقیقه زمانی است که شما این موارد را در چهره خود مشاهده کنید. بنابراین اگر برای مدت طولانیتری آنها را مشاهده کردید، حتما به پزشک اطلاع دهید. اما اگر این موارد در جوانی در چهره شما ایجاد شده و علت آن ارث، بیماری یا هر مورد دیگری است، باید برای تشخیص بهترین روش لیفت به پزشک مراجعه کنید. این خارش معمولا قابلتحمل است اما اگر از حد تحمل شما خارج شد حتما برای دریافت پماد ضد خارش با پزشک خود مشورت کنید. بنابراین برای آنکه نتیجه لیفت شقیقه به این روش در دو طرف صورت شما قرینه باشد، باید حتما به یک پزشک ماهر و متخصص مراجعه کنید. 7. برای کاهش عوارض از کمپرس سرد استفاده کنید. از مصرف داروها و مواد غذایی رقیقکننده خون خودداری کنید.

1. مسکنها و دیگر داروهای تجویز شده توسط پزشک را سر موقع مصرف کنید. 4. تا چند روز از انجام فعالیتهای سنگین ورزشی یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. آیا لیفت شقیقه همان لیفت ابرو یا پیشانی است؟ برخی افراد جراحی لیفت شقیقه را همان لیفت پیشانی می دانند که این باور کاملا غلط است، زیرا در لیفت پیشانی تمامی پیشانی به همراه ابروها به سمت بالا کشیده می شوند و دیگر هیچ افتادگی در پیشانی و ابرو مشاهده نمی شود. نحوه جراحی لیفت شقیقه به این صورت است که ابتدا یک برش بسیار کوچک در اطراف چشم و پوست شقیقه ایجاد می شود ، در آن محل پوست شقیقه و لایه های زیرین آن به قدری کشیده می شوند تا تمامی چین و چروک های اطراف چشم و شقیقه از بین بروند. در این روش با استفاده از دستگاه پلاسما جت نقاط ریزی در پوست ایجاد شده و لایه سطحی پوست سوزانده میشود. در جراحی لیفت شقیقه که با روش آندوسکوپیک و با ابزار اندوتاین انجام می شود ، سطح پوست و لایه های زیرین پوست کشیده می شوند و این کشیدگی باعث بازشدگی چین و چروک های خطی و پنجه کلاغی می لیفت شقیقه تبریز نی نی سایت شود.

در این شیوه زیبایی پزشک به جای استفاده از روش جراحی ، به وسیله نخ های مخصوص لیفتینگ و براحتی با دوختن ، پوست ناحیه شقیقه را بالا کشیده و باعث می شود که پوست منطقه شقیقه کشیده ترو در نتیجه صورت و چهره را زیباتر و پوستی سفت نشان می دهد. لیفت شقیقه (Temple Lift) یک عمل زیبایی است که با استفاده از آن می توانید حالت چشم و ابروی خود را کشیده تر و جذاب تر نمایید. به یاد داشته باشید که یخ را مستقیماً در تماس با پوست قرار ندهید. همچنین ممکن است تا چند ساعت یا یکی دو روز پس از لیفت در شقیقههای خود احساس بیحسی داشته باشید. ترجیحا بعد از این مدت نیز از پاشیدن آب با فشار زیاد بر روی شقیقههای خود دوری کرده و در زیر آب داغ قرار نگیرید. این روش میتواند بر روی حالت گونه شما نیز تاثیر بگذارد و بهطورکلی باعث بشاشتر شدن چهره شما شود. اما توجه کنید که یخ را مستقیما بر روی محل لیفت قرار ندهید. در لیفت شقیقه به روش اندوتاین ابتدا یک برش به طول حدودا ۲ سانتی متر بر روی پوست سر ایجاد می شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لیفت شقیقه کرمانشاه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment