Posted on: جولای 13, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

همانطور که من در مصاحبه و تحقیق کارآفرینان سریال مثل اندی Kurtzig*بنیانگذار JustAnswers(r)من آموخته اند که آنها واقعا انجام تمام سهم یک زن و شوهر از کلید های شخصیتی. آنها همچنین به طور معمول باید فوری اعضای خانواده است که تا به حال این همان مهارت است. ما را به فرار از پرورش و یا طبیعت بحث در این زمان آن را به عنوان است نه مربوط به چگونه آنها را در رسیدن به این مهارت بسیار مهم است که به درک که آنها را به این صفات. بیایید نگاهی به برخی از این نقل قول که برخی از مورد علاقه من و سپس تجزیه و تحلیل آنها برای تولید سه صفات در اختیار افراد موفق. و سوال آخر این است که “می تواند به شما در رسیدن به این صفات و یا بیشتر از آن شما در حال حاضر در اختیار آنها است؟”

در اینجا من نقل قول های مورد علاقه در مورد موفقیت و شکست…

1) “ققنوس باید رایت به پدیدار شود.” – جانت Fitch

2) “چه جدا برندگان را از بازندگان است که چگونه یک فرد واکنش نشان می دهد به هر پیچ و تاب سرنوشت است.” – Donald J. Trump

3) “آن را بر روی صفحه رادار نیست یک فاجعه است.” – Donald J. Trump

4) “شکست کشنده نیست اما عدم تغییر ممکن است” – جان چوبی

5) “تنها کسانی که جرات به شکست تا حد زیادی می تواند تا کنون تا حد زیادی رسیدن به.” – رابرت اف کندی

6) “تا زمانی که شما در حال رفتن به تفکر به هر حال فکر می کنم بزرگ.” – Donald J. Trump

7) “این شکست است که به شما چشم انداز مناسب در موفقیت است.” – Ellen DeGeneres

8) “موفقیت نهایی و شکست است که کشنده نیست: آن است که شجاعت به ادامه آن می شمارد.” – وینستون چرچیل

هیچ کس در ذهن حق خود را به تمام این نامها از علم, املاک و مستغلات, سرگرمی, جنگ, رهبر, و می گویند آنها چیزی مشترک. آنها خواهد بود اشتباه است. وجود تم های مشترک در همه این اظهارات که من کاملا موافقم با نتیجه گیری های من پس از بیش از یک دهه از مصاحبه و تحقیق مردم با سه ویژگی از موفقیت است.

آیا این سه ویژگی…

1) درایو. حتی یون چهره تقریبا قطعی شکست بسکتبال بازیکن می خواهد که در آخرین سه نقطه در هیئت مدیره. زمان جنگ به طور کلی نگه داشتن شهر در اوایل خاص شکست. تلویزیون سرگرم کننده مانند الن ، دارای درایو برای دریافت در صبح و انجام برخی از محلی نشان می دهد و یا خود را برای اولین بار ایستادن در پایین ابرو نوار و دیسک به فشار رو به جلو!

2) خوش بینی. به عنوان نقطه شماره “1” بالاتر است. این رهبر یا سرگرم کننده است به این باور در ذهن خود را که آن بهتر خواهد شد. وجود یک نور در انتهای تونل و آن را یک قطار! همچنین است آنچه که من اسمش تکامل بخشی از فرمول موفقیت. شما خوشبین هستند که شما می توانید تعمیر و یا تکامل استراتژی خود را و هنوز هم موفق باشد بعد.

3) متفکر بزرگ. دوباره بدون شماره “1” و شماره “2” این ویژگی نمی تواند وجود داشته باشد. اگر شما در حال رفتن به ساخت ده واحد آپارتمان ساختمان, چرا که نه 500? اگر شما می توانید نگه دارید از 50 نفر را در نوار خنده, چرا یک میلیون ؟ اگر شما می توانید یک پل یا شهر چرا که نه همه آنها.

در کوتاه من نقل قول که من مشتق از تمام تحقیقات من “شکست تکامل و حرکت می کند!”

من خواندن یک مقاله در مورد شکست به تازگی توسط یکی از LinkedIn(r) تماس که خودش را از “دبورا/هاجز” نوشت: یک مقاله با عنوان “هنگامی که آن را OK به شکست است؟” در این مقاله او به توصیف آنچه که من اسمش تکامل بخشی از نقل قول بالا زمانی که او نوشت: “اما این یک شکست است ؟ روی کاغذ بله. برای من شخصا با این حال آن را یک موفقیت بزرگ بود. من هنوز هم کمی اذیت من نیست بیشتر از نظر در خیابان canvassing… “

بنابراین برای موفقیت در هر گونه سرمایه گذاری در تلویزیون به عنوان یک رهبر و یا به عنوان یک به طور منظم قدیمی شخص شما یا باید این صفات از دوران کودکی خود را و یا شما صرف بخشی بهتر از یک دهه آموزش خود را به داشتن این صفات است. پیشنهاد من این است که هر فرد مهم نیست اگر آنها ذهنی به چالش کشیده محلی مکانیک پیتزا صاحب مغازه و یا هر کسی در این سیاره می تواند موفق اگر آنها “شکست تکامل و حرکت” می تواند موفق شود.

PS: موفق باشید همکار من “succeeders“! * اندی Kurtzig را تایید نمی کند و آگاه است از این مقاله است. الن چرچیل و تهمت بود هر چند! فقط شوخی!

[ad_2]

Leave a Comment